free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

White dots białe blizny a opalanie / opalenizna ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do ludzi po HT, którzy bardzo mocno i często się ekstremalnie opalają - tacy którzy korzystają z solarium a dodatkowo jeszcze korzystają z MTII.

 

Czy ktoś z takich osób ''murzynów'' zauważył u siebie że blizny po HT bardzo rzucają się w oczy ? - głównie chodzi mi o malutkie okrągłe blizny na obszarze biorczym na linii, choć wysłucham też wypowiedzi ludzi odnośnie blizn na donorze po FUE - chodzi o białe kropki.

 

Możemy też pogadać nt. blizny po STRIP'ie w tym kontekście, choć dla mnie to nieistotne.

 

Chodzi mi o to jak bardzo to jest widoczne na linii przy ekstremalnie opalonej na maxa skórze.

 

Tak na marginesie, aby zobrazować dodam tylko, że chodzi mi o widoczność tych blizn przy takim efekcie jak u tego gościa:

 

500x1000px-LL-55626d72_melanotan20overdone2.png?41d9ba

 

i u tego: https://external-preview.redd.it/55PUsY ... 17f662d76e


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to mi chodzi też po głowie.

 

Nie łatwo jest pogodzić leczenie łysienia z leczeniem bielactwa i z wieloma innymi rzeczami na które wpływ wywierają efekty uboczne.

 

Zastanawiam się tylko czy lepiej zrobić najpierw HT czy skórę przyciemnić na maxa a zaś dopiero HT, i nad ew. zastosowaniem tatuażu pod kolor na te małe blizny, lub bezpośrednio odrobinę MTII. Sposoby są w każdym razie, a nawet doraźne maskowanie jakimiś kosmetykami. Dla chcącego nic trudnego.

 

Chciałbym aby ktoś mi pokazał takie blizny na mocno przypieczonej skórze p solarium czy jakiś tam wakacjach, choć nie liczę na to, że ktoś pokaże jakieś fotki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to bez różnicy choć z lekką przewagą na pierwsze rozwiązanie:

bo jeżeli zrobisz sobie najpierw bliznę i nie będziesz jej opalać przez 2-3-4 lata, to jest szansa że przy tak małych punkcikach FUE skóra dobrze się zregeneruje i będziesz mógł opalać to normalnie tutaj widziałem przykład w sieci jakiejś dziewczyny co ostro poparzyła sobie skórę nóg, ostro to nawilżała i wrócił normalny koloryt skóry, jednak jak z opalaniem to nie wiem.

 

Drugie rozwiązanie masz przyciemnioną skórę, robisz sobie bliznę cała skóra jest opalona, a blizna to nowy wycinek którego nie można przyciemnić, a jak to zrobisz to po jakimś czasie zejdzie ci opalenizna z normalnej skóry, a na bliźnie pozostanie przebarwienie.

 

Nie jestem dermatologiem to tylko moje spostrzeżenia, sam miałem mocno uszkodzoną skórę na brzuchu teraz jak to opalam to nie ma śladu, może delikatnie mocniej opala się to miejsce, ale przez 3-4 lata brzuch był cały czas zakryty jak się rozbierałem to po tym czasie wyglądałem komicznie, ale nie ma śladu po tym oparzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Tylko, że ja już zacząłem proces zmiany karnacji/rasy bo nie mogłem się powstrzymać , ino nie dopierdalam extreme, bo właśnie zastanawiam się nad tym, a do HT mógłbym przerwać leczenie bielactwa.

 

Choć zauważyłem, że inne jakiś blizny na ciele też mi się przyciemniły razem z normalną skórą, a nawet trochę oczy - co bardzo rzadko się zdarza, także tutaj MTII extreme hardcore z pewnością odgrywa pozytywną rolę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...