free web hit counter Skocz do zawartości
daniel102102

Klinika Este Capelli - metoda MICRO FUE SAPPHIRE VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem forumowicze, liczę na Wasze czujne oko i cenne uwagi.

Tym razem natrafiłem na ciekawą dla mnie ofertę z kliniki ze Stambułu Este Capelli - przy użyciu podobno nowej metody MICRO FUE SAPPHIRE VITA

Możecie powiedzieć coś ciekawego o tym obiekcie i tej metodzie. Konsultant informuje że są w stanie za jednym zabiegiem wstawić do 7 500 graft. Czas zabiegu nawet do 10 godz. ! I takie czasy podają ludzie na filmikach ( nawet 8-12 h), również Polacy.

Wczytywałem się w różne tematy na forum i jedną z kwestii była krótka żywotność mieszka - a podobno podczas tej metody "są moczone w specjalnych witaminach".

 

Co o tym sądzicie ? Wyszukiwarka na tym forum nie dała info o klinice, ta podobno jest nr dla Włochów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly donor za 1 razem? 5000 dla mnie to juz mega przesada w 2 dni a tu ktos chce wyciagac w 1 dzien 7500. Normalnie czego juz nie wymysla. Odwazni ludzie piszacy sie na to. W zyciu za 1 razem nie dalbym sobie tyle pobrac. Z przyjeciem takiej ilosci graftow przez organizm mialbym wiele watpliwosci.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. To może być bardzo trudne przy słabej strefie dawczej. Mogłem nie zrozumieć ale wchodzi w to chyba jeszcze broda (w razie konieczności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretynizm... 7k z donoru to 14 tysięcy dziur w głowie... W jeden dzień... powodzenia dla takich śmiałków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jest to klinika w Szpitalu w Stambule, gdzie są jeszcze na tym samym piętrze dwie inne kliniki Aisha Hair i Evocapil. Mają jedną poczekalnię i jeden pokój do pobierania krwi na te 3 kliniki. Jak byłem to sami włosi chodzili z opaskami Este Capelli, więc szukałbym opinii na jakimś forum włoskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evocapil to firma produkująca kosmetyki nie klinika, tam jest łącznie 4-5 . Tak jest w każdym szpitalu który udostępnia możliwości przeszczepu włosów.

Edytowane przez Gość

Konsultant Aestepool Clinic

info@aestepoolclinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpital nie udostępnia tylko wynajmuje takim klinikom pomieszczenia i tak obchodzą prawo bo to są "kliniki HT" w których nie ma żadnych lekarzy. Szpitala nic nie obchodzi co się tam robi i nie biorą za to żadnej odpowiedzialności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...