free web hit counter Skocz do zawartości
kuba4388

Cosmedica Dr. Acar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

pewnie jak wielu z Was szukam relatywnie tanio możliwości przeszczepu włosów. Jestem po stripie w BHR, pewnie zdecydowałbym się na drugi zabieg u nich, ale nie zapłacę tyle. Po researchu tureckich klinik uwagę zwraca w/w, w której operuje dr. Acar. Mają szeroko rozbudowane konto na Instagramie z wieloma udokumentowanymi zabiegami i 13k followersów. Pisałem dziś z konsultantem na What's up-ie. Terminy zabiegów u techników można wyrwać od ręki, ale u dr. Acara terminy są na maj 2021. Operuje tam też jeszcze co najmniej jeden lekarz dr. Levent. Ceny u techników zaczynają się od 2000 euro w górę, natomiast za zabieg, który będzie przeprowadzał lekarz to koszt ok 4000 euro.

 

Co myślicie o ofercie tej kliniki?

 

Proszę o rzeczową dyskusje i komentarze. Bez żółci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Czekam na Wasze komentarze, opinie, bo nie ukrywam, że jestem zainteresowany ich ofertą.

 

Ktoś był z forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robiłem,ale też widziałem ich efekty na instagramie i wygląda to bardzo dobrze jak na Turcje.Ceny nie są wysokie,a robią tam też bardziej znani ludzie jak jacyś modele czy aktorzy.Tylko że wszystkie efekty na IG to chyba praca samego Acara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsultant dziś mnie namawiał i mówił, że 'my też to zrobimy dobrze i termin będzie wcześniej', a do Acara maj 2021, ale ma mi dać znać jutro czy nie ma czegoś wcześniej.

 

-- 12 lut 2020, 20:24 --

 

Im dłużej zgłębiam temat tj. oglądam filmy, zdjęcia, czytam kometarze to drugi raz nie zdecydowałbym się na BHR. Dr. Acar wydaje się naprawde dobrym speceme, żadnej wzmianki gdziekolwiek o słynnych 'tureckich rzeźnikach", wszędzie rzetelna robota. Teraz widzę jaki marketing robi BHR to forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to BHR czy inna klinika, każda ma wpadki bo HT jest nieprzewidywalne więc ten lekarz o którym piszesz też je ma na 100%. To, że nie ma ich w sieci wskazuje tylko i wyłącznie na dobry marketing albo słabo szukałeś.W Europie lekarze biorą odpowiedzialność za to co robią a w Turcji takie oczywiste to nie jest. Druga sprawa jest taka, że coraz więcej pojawia się tu ukrytych naganiaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim wpisie chodziło mi o to, że Tureckie kliniki zaczynają robić dobrą robotę. Bez dymania ludzi na duże pieniądze. W BHR znają się na rzeczy, ale najbardziej bezczelne w ich podejściu jest to, że obiecują ludziom zabieg dodatkowy w przypadku niezadowolenia pacjenta. Kiedy pacjent jak ja, próbuje uzyskać drugi zabieg dogęszczajacy (w moim przypadku) lewe zakole (nawet byłem osobiście w Brukseli w klinice) dowiaduje się, ze to jest mój wymysł. Jan - konsultant, pisze, że w ramach rekompensaty może zaoferować drugi zabieg w 'lepszej cenie' w ramach dogęszczania. Tak, tylko musiałbym w ramach tej ceny zostawić u nich 8k euro za ok 2000 graftów. Bardzo bym chciał, żeby ludzie otrzymywali pomoc za przyzwoite pieniądze, bez mydlenia oczu przez polskich konsultantów na prowizjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba było gadać bezpośrednio z Bisangą a nie z Janem który wiadomo że jak każdy konsultant ma prowizję od tego co zapłaci klient przez niego zwerbowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy. Moja prowizja nie ma przełożenia na cenę u Marala, która jest taka sama zanim zostałem jego konsultantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego trzeba było gadać bezpośrednio z Bisangą a nie z Janem który wiadomo że jak każdy konsultant ma prowizję od tego co zapłaci klient przez niego zwerbowany

 

Dr. Bisanga mnie widział i nie potraktował poważnie mojej prośby. Wówczas mieszkałem blisko Brukseli i mogłem podjechać. Niestety.

 

-- 16 mar 2020, 12:57 --

 

Nieważne. Teraz gdybym podchodził do zabiegu to przede wszystkim nie zdecydowałbym się na STRIPa, tylko na FUE u Turka, bo widzę, że nawet z nie najlepszych jakościowo włosów potrafią wyrzeźbić fajny efekt bez drylowania portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy. Moja prowizja nie ma przełożenia na cenę u Marala, która jest taka sama zanim zostałem jego konsultantem.

To nijak się ma do tego co napisałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliniki, które decydują się na swojego przedstawiciela podnoszą cenę i to jest jego zarobek. Moja prowizja jest opłacona z tego co pacjent tak czy siak i tak zapłaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...