free web hit counter Skocz do zawartości
Heniu

DHT - wasze wyniki przed i po FIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcę zacząć brać Finasteryd i zastanawiam się nad dawkowaniem.

Możecie się podzielić jakie wartości DHT mieliście przed braniem Fina a jakie po i po jakich dawkach. Chciałbym mniej więcej zobaczyć ile powinienem brać i jakich wyników się spodziewać po poszczególnych dawkach (chciałem zacząć od 0,25 albo 0,5 mg).

Widziałem wykresy z ilością blokowanego DHT ale chciałbym zobaczyć kiedy np. musieliście zwiększyć dawkę i częstotliwość brania ponieważ dana ilość nie pomagała.

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore 1 mg. Przed 580 po 450-60 nie pamiętam dokładnie, a wcierałem chwilę fina topical do tego, więc dht spadło bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350 przed 250 po ok 8 mc fin topical 0.01% co odpowiada1 mg doustnie. Podobno najlepsza bezpieczna dawka to 3 x tyg 1mg. Wszystko tez zalezy ile masz dht przed badaniem. Podsylalem kiedys linka do vloga prowadzonego przez chirurga od transplantacji ktory przeprzepisuje fina od 1997 i mowil ze wlasnie 3 x na tydz 1mg jest najbezpieczniej w stosunku do zysku. Jezeli w takiej konfiguracji jestes ok to zwieksz np po 3 mc do 1mg ED. Ja nie biore wiecej gdyz juz teraz jestem na granicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam na obecną chwilę 560 (badanie zaraz przed zaczęciem brania FINa 2 tygodnie temu), testosteron też ok 550-600. Nie wiem czy to 560 to jest dużo i czy mam się martwić. Kiedy zrobić kolejne badanie DHT aby sprawdzić ile zeszło? Po 3 lub 6 miesiącach czy wcześniej? Teoretycznie ok. 60% z DHT powinno zejść ale widzę, że w praktyce jest różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob po 3. Najwiekszy spadek jest w tym okresie. Ale dht to nie jedyna rzecz. Zrob tez prolaktyne i estrogeny bo te mogą z kolei isc w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę 5 mg i mam wynik 707.

 

Nie zlinczowali Cię jeszcze za branie fina w dawce 5 mg, bo na forach o łysieniu linczują za to....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
350 przed 250 po ok 8 mc fin topical 0.01% co odpowiada1 mg doustnie.

Jaki topical Fin używałeś? Polecasz/odradzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem przez wiekszosc czasu morr f 5%. Uwazam ze stosunek jakosc cena najlepsza. Szybko sechł wlosy super sie ukladaly ale wysusza skore bardzo. Teraz jest z nim problem bo Indie sa zamkniete. Robilem tez sam przez chwile i wydaje mi sie ze dzialalo lepiej ale mialem po tym lekko zamule. Morrf ma liposomy s wkladzie i faktyczmie nie mialem po nim zadnych tego typu rzeczy. Przesiadlem sie na 3 x tydz 1 mg fina poniewaz lanientego na obszar calej glowy jest niepraktyczne i nieekonomiczne plus o ile 2 x 1ml na dzien bylo ok tak przy 6 ml juz libido bylo znacznie slabsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uzywalem przez wiekszosc czasu morr f 5%. Uwazam ze stosunek jakosc cena najlepsza. Szybko sechł wlosy super sie ukladaly ale wysusza skore bardzo. Teraz jest z nim problem bo Indie sa zamkniete. Robilem tez sam przez chwile i wydaje mi sie ze dzialalo lepiej ale mialem po tym lekko zamule. Morrf ma liposomy s wkladzie i faktyczmie nie mialem po nim zadnych tego typu rzeczy. Przesiadlem sie na 3 x tydz 1 mg fina poniewaz lanientego na obszar calej glowy jest niepraktyczne i nieekonomiczne plus o ile 2 x 1ml na dzien bylo ok tak przy 6 ml juz libido bylo znacznie slabsze

 

Z tego co widzę to ebayu kilka osób sprzedaje ten produkt. Prawdopodobnie wysyłają już. Sam się zastanawiałem nad tym produktem. Miałeś jakieś uboki przy Morr-f?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaja ale Ebay blokuje sprzedaż. Chyba ze cos sie zmienilo. Jak uzywalem zgodnie z opisem to nie ale jak lalem 3 x wiecej to juz troche libido mniejsze ale ja mam niskie dht wiec moze dlatego. Ogolnie to dobry produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę 5 mg i mam wynik 707.

 

Nie zlinczowali Cię jeszcze za branie fina w dawce 5 mg, bo na forach o łysieniu linczują za to....

 

Jeszcze nie zlinczowali teraz biorę fina 5 mg i 2 razy w tyg Dut. Niedlugo zrobie wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...