free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno będzie miał wpływ, lepiej stosować wyższe stężenia na mniejszy obszar w mniejszej ilości płynu. Bo saturacja w skórze głowy będzie wyższa. Chyba że jakiś środek osiąga maksymalną saturacje przy x% stężeniu.

 

Czyli jeśli potrzebujesz pokryć obszar NW6 i potrzebujesz na to 1ml płynu, to lepiej i wygodniej stosować 1ml RU 5% aniżeli 2,5ml RU 2%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież my nie wiemy przy jakim stężeniu RU osiąga maksymalną saturacje Im mniejsze steżenie tym wieksza szansa na to, że nie osiągnelismy tej granicy ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zdjęć.

Używałem tak pewnie 10-15% co napewno działa silniej i powinno dać szybsze rezultaty niż standardowe 5%.

 

stosujesz w standardowym pojeździe? Powiedz coś o tych szybkich rezultatach. Pogrubienie, przyciemnienie, a może jakiś odrost?

Też jestem bardzo zadowolony z RU, stosuje już 9 miesiąc 5% w KB i teraz trochę zwiększę obszar i ilość stosowania.

 

70/30 alkohol i glikol propylenowy.

Pogrubienie, delikatny odrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestes pewny, ze stosujesz 15% ? Powiedz prosze w takim razie, jak uzyskujesz takie stezenie ? (Pytam, bo jestem ciekawy czy sam potrafisz je zrobic, to niezwykle kosztowne stosowac RU 15%).

 

Stosuje napewno więcej jak standardowe dawki, myśle że conajmniej 10%

Rozpuszczam dlugo mieszając, kosztowne, niedługo już mi się skończy

Podzielam opinie, że lepiej stosować większe stężenia na mniejsze powierzchnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego wątku...

 

Mam wrażenie, że odkąd stosuję SABA żel co drugi dzień godzinę-dwie po aplikacji minoxa, zwiększyło się jego wchłanianie i mam umiarkowane linienie.

Co w tej sytuacji najlepiej zrobić, czy sensowne byłoby np. zredukować o połowę dawkę minoxa wtedy tylko gdy mam stosować SABA?

Bo pomijanie co drugi dzień jednej dawki minoxa nie byłoby chyba lepsze. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do mojego wątku...

 

Mam wrażenie, że odkąd stosuję SABA żel co drugi dzień godzinę-dwie po aplikacji minoxa, zwiększyło się jego wchłanianie i mam umiarkowane linienie.

Co w tej sytuacji najlepiej zrobić, czy sensowne byłoby np. zredukować o połowę dawkę minoxa wtedy tylko gdy mam stosować SABA?

Bo pomijanie co drugi dzień jednej dawki minoxa nie byłoby chyba lepsze. Co sądzicie?

 

SABA ma w składzie tretinoinę więc nic dziwnego że zwiększa absorpcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ostrzegałeś już przed tym . Nie chciałem jednak przerywać stosowania minoxa żeby nie zmieniać kuracji, a pomijanie dawek minoxa jest podobno mocno szkodliwe dla włosów.

Stosowanie minoxa zewn i SABA ogólnie jest problematyczne, zastanawiam się czy zmniejszenie dawki na noc kiedy stosuję SABA rozwiązałoby sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak właśnie stosuję. Na noc gdy popycham minoxa tretinoiną i EMU oil daję 1/3 dawki dziennej, natomiast na dzien 2/3 dawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...