free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

stosowanie wcierek jedna za drugą

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym poruszyć tutaj temat stosowania wielu różnego rodzaju wcierek. Interesuje mnie natomiast to czy mając w kuracji parę kremów i płynnych pojazdów nie zmniejszam działania nakładając jeden za drugim bez uprzedniego umycia włosów szamponem. Nie wiem czy dobrze to wyjaśniłem. Może podam przykład: nakładam o godzinie 19 krem emu z ASC, a o 23 na całą noc RU w KB- czy zatkanie porów przez emu nie zmniejszy mi działania RU?

Jak to według Was jest?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre leki mogą się wzajemnie kłócić inne znów mogą wzmacniać działanie innych to chyba oczywiste.Trudno jednak myć głowe np. 5 razy dziennie przy tak rozbudowanych kuracjach tym bardziej ze czesc to leki eksperymentalne wiec potencjalnie które mogą sie np: razem wykluczac to juz trzeba szukac w opiniach innych no i oczywiscie obserwowac siebie.Kolejność nakładania jest równiez bardzo ważna chodzby na przykładzie popularnych leków(minoxidil - retin-a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to patrząc na moją kuracje jakbyście to rozplanowali?

Ja stosuję ahk rano, w południe asc, a na noc ru. No i teraz to cb rano- wtedy wszystko się przesuwa, ale to tylko 2x w tygodniu.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to patrząc na moją kuracje jakbyście to rozplanowali?

Ja stosuję ahk rano, w południe asc, a na noc ru. No i teraz to cb rano- wtedy wszystko się przesuwa, ale to tylko 2x w tygodniu.

 

Po prostu stosuj CB zamiast RU w te 2 dni w tygodniu jeśli nie chcesz z niego rezygnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myślisz? Ale przypuszczając, że w moim przypadku cb nie przeniknie przez skórę- wiadomo jak to jest z pojazdem, to wtedy mam 2 dni bez blokowania i wyjdę na tym gorzej niz jakbym w ogóle cb nie kupił.. Może już wariuję, ale stawiam wszystko na jedną kartę i chce wszystko wykorzystać ;D


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Emu bardzo dobrze się wchłania nie zatyka porów.

http://www.hairloss-research.org/EmuOil ... rowth.html

 

No właśnie na logikę raczej tłuste i wplno wchłaniające się substancje powinny utrudniać innym przenikanie bo zauważ wieczorem nakładasz olej Emu i rano cały czas masz go na głowie więc wg mnie już lepiej umyś po emu lub zostawić go na sam koniec.

Ja np. przed każdym specyfikiem myję głowy (oprócz Emu z ASC bo to daje na końcu na noc), dając każdemu minimum 5 godz. na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Emu bardzo dobrze się wchłania nie zatyka porów.

http://www.hairloss-research.org/EmuOil ... rowth.html

 

No właśnie na logikę raczej tłuste i wplno wchłaniające się substancje powinny utrudniać innym przenikanie bo zauważ wieczorem nakładasz olej Emu i rano cały czas masz go na głowie więc wg mnie już lepiej umyś po emu lub zostawić go na sam koniec.

Ja np. przed każdym specyfikiem myję głowy (oprócz Emu z ASC bo to daje na końcu na noc), dając każdemu minimum 5 godz. na głowie.

 

nie ma sensu myć głowę za każdym razem, wydaje mi się że najlepiej po prostu wziąć gorący prysznic i zmyć samą wodą, zbyt częste mycie włosów może zbytnio je przesuszyć (przynajmniej na mnie tak to działa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...