free web hit counter Skocz do zawartości
Kuba7

Szukam kompana do przeczepu Listopad/Grudzień w Turcji

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wybrałem kliniki. Wstępnie myślałem o Maral Clinic - zanim odkryłem to forum, gdzie znalazłem mieszane opinie.

Szukam raczej nie przekraczającej 15k z możliwie dobrą oceną co do jakości.

Każda sugestia mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, tak jak Matrix Ci mówi, omijaj szeroko jak nie znasz angielskiego bo potem jest płacz.

Nieznajomosc jezyka jest jednym powodem? Bo znam b.dobrze

Wycztalem,ze z donoru robią sieczkę ale poza tym efekty są calkiem ok...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz forum i sam przeanalizujesz przypadki nie posiłkując się kogokolwiek opinią to powinieneś zrozumieć, że :

- to rzekome niszczenie donoru to opowieści tych, którzy niewiele wiedzą bo naoglądali się youtuba i twierdzą, że po HT na donorze nie będzie śladu. W necie wszystko jest piękne. Jak czytam takie głupoty to na poważnie ciężko to komentować. Na chłopski rozum. Jak ktoś wyciął coś chirurgicznie to go tam nie ma i musi po tym zostać jakiś ślad. To na ile to jest potem widoczne ( i z jakiej odległości) zależy od gęstości włosów, ich długości, koloru, grubości oraz koloru samej skóry. Na moim donorze efekt 2 FUE jest widoczny ale mniej niż u kogoś kto ma inną sytuację (oczywiście pomijam przypadki skrajne typu, kiedy ktoś bezmyślnie wycinał graft przy grafcie jak popadnie tworząc łysą polanę). Ale tu jest masa takich z których toku myślenia wynika, że np. po wycięciu nerki nie zostaje ślad i ona w jakiś cudowny sposób dalej tam jest. Żaden chirurg nie zrobi HT tak aby nie było po nim śladu bo tego nie da się zrobić a jak ktoś jest naiwny to niech sobie wierzy w co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle masz problem z czytaniem bo z myśleniem to wiem, że już od dawna ( twoja teoria, że w loterii jest 50% szans na wygraną była hitem jak się spotkałem ze znajomymi). Czy w moim wpisie jest słowo ukierunkowania gdzie kolega ma robić przeszczep ? Za to Ty mu doradź, wszak jesteś youtuberem co nigdy HT nie miał ale mądrzejszy jesteś od wikipedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy w grę wchodzi tylko listopad / grudzień ? Ja będę zaraz po otwarciu granic z Turcją, obstawiam od 1 sierpnia .....

Ja już miałem wszystko przygotowane na 17 marca br, ale wirusik storpedował wszystko. Miałbym wylot ale już bez powrotu do PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

Myślę, że październik też by wchodził w grę.

Nie chcę wcześniej gdyż do końca września jest jeszcze słońce a ja dużo przebywam na dworze w tym okresie.

Jaką klinikę wybrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej,

Myślę, że październik też by wchodził w grę.

Nie chcę wcześniej gdyż do końca września jest jeszcze słońce a ja dużo przebywam na dworze w tym okresie.

Jaką klinikę wybrałeś?

 

 

Również nie wykluczam października.

Jestem w kontakcie z Polką pracującą w Stambule w dwóch klinikach. To dobre Kliniki, kontaktowałem się z ludźmi którzy mieli tam zabiegi. Oczywiście najpierw wzbogaciłem się o wiedzę na tym forum (nie miałem zielonego pojęcia o co kaman i jak wyglądacały proces). Myślałem że uzyskam tutaj podpowiedzi na temat kliniki, ale jedyne wpisy na ten temat pochodzą oficjalnych lub nieoficjalnych konsultantów reklamujących swoje obiekty

 

-- 09 cze 2020, 20:25 --

 

hej,

Myślę, że październik też by wchodził w grę.

Nie chcę wcześniej gdyż do końca września jest jeszcze słońce a ja dużo przebywam na dworze w tym okresie.

Jaką klinikę wybrałeś?

 

 

Również nie wykluczam października.

Jestem w kontakcie z Polką pracującą w Stambule w dwóch klinikach. To dobre Kliniki, kontaktowałem się z ludźmi którzy mieli tam zabiegi. Oczywiście najpierw wzbogaciłem się o wiedzę na tym forum (nie miałem zielonego pojęcia o co kaman i jak wyglądacały proces). Myślałem że uzyskam tutaj podpowiedzi na temat kliniki, ale jedyne wpisy na ten temat pochodzą oficjalnych lub nieoficjalnych konsultantów reklamujących swoje obiekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...