free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Co sądzicie o Mezoterapii Igłowej skóry głowy.

Miesiąc temu zacząłem terapie polegającej na wstrzykiwaniu pod skórę produktu dermaheal HL.

Przez pierwszy miesiąc produkt był aplikowany co tydzień jako "terapia szokowa"

Teraz co 2 tyg.

Niby widzę poprawę na zakolach są mocniejsze oraz wyskakują małe tkzwn "babyhair",oraz całościowo włosy mniej wypadają chociaż nie wiem czy nie jest to po prostu efekt placebo.

Dlatego założyłem ten temat z ciekawości co sądzi o tym społeczność czy to zwykły skok na kasę.

Mam dopiero 22 lata i widoczne przerzedzenia na czubku głowy oraz powstające zakola więc chciałem spróbować czegoś innego niż pakować się w zabawę z finem oraz tym podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi mezoterapia nic nie pomogła, straciłem z 1000 zł na to i nic, moim błędem było to że byłem wtedy naiwny i myślałem że to wystarczy, ale niestety nie. Może jako dodatek do podstawowej kuracji przyśpieszy efekty albo coś doda od siebie, samo jako tako nie za bardzo to widzę przy łysieniu typu męskiego, ewentualnie jak ktoś nie cierpi na łysienie i chcę sobie tylko jakość włosów poprawić to może wtedy to działa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...