free web hit counter Skocz do zawartości
Artur Z

3K Graft Shenzhen Chiny Kafuring Hair

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów .

 

Śledziłem wasze forum już od kilku lat.

Mam 39 lat i dość spore zakola które chciałem naprawić.

Miałem zamiar zrobić przeszczep w Turcji, ale nie udało mi się znaleźć odpowiednio czasu na wyjazd i tak zwlekałem.

Aktualnie przeprowadziłem się do Schenzhen. Znalazłem kilka klinik w pobliżu już bez zbędnego szukania zdecydowałem się na zabieg w klinice Kafuring Hair. 20min od miejsca zamieszkania.

Zabieg zrobiony 3 dni temu. Chciałem się podzielić rezultatem i uzyskać waszą opinie. Na razie ciężko jest określić końcowy finał, mam nadzieje, że będzie dobrze.

Klinika wygląda super. Pełno Chińczyków latało koło mnie. Ogólnie dość młody zespól. Byłem zapewniany, że każdy z przeprowadzających zabieg ma wyższe medyczne wykształcenie i kwalifikacje.

W czasie zabiegu 2 osoby pobierały donor następnie dwie implantowały, dodatkowe 3 osoby segregowały. Zeszło z 7H. W sumie cały dzień z rysowaniem lini i przerwami na obiady.

Jak na razie jestem mega zadowolony, szczególnie z pooperacyjnej opieki. Od 3 dni jeżdżę co dzień na zmianę opatrunku i czerwoną lampę, ponąć przydatną na odrost. Od razu sprzedali Chinski Finasteryd i Minxidil. Cenowo nie nie zbyt pamiętam. Coś 120rmb za miesiąć finasteryd i 180rmb za Minxidil.

Przeszczepione 3k graftów. Cenowo wyszło 22k RMB. Ceny podobne do Tureckich.

Postaram się zamieszczać fotki na bieżąco.

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.

 

Mówisz po chińsku czy na co dzień posługujesz się angielskim ?

 

I czy w tej klinice jak i w ogóle w klinikach HT tam wszyscy mówią dobrze po angielsku i czy nie było żadnego problemu z komunikacją w klinice ? - Bo jeśli nie, to Turcja może zacząć mieć konkurencję wśród forumowiczów, skoro ceny są zbliżone do tureckich.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwa pytania.

 

Mówisz po chińsku czy na co dzień posługujesz się angielskim ?

 

I czy w tej klinice jak i w ogóle w klinikach HT tam wszyscy mówią dobrze po angielsku i czy nie było żadnego problemu z komunikacją w klinice ? - Bo jeśli nie, to Turcja może zacząć mieć konkurencję wśród forumowiczów, skoro ceny są zbliżone do tureckich.

 

W klinice mieli tłumacza, który wszędzie zemną chodził. Mało kto mówi po angielsku.

Wszystko ustawiane przez WeChat/Messenger z konsultantem. Wszystkie kliniki tutaj mają osobę mówiącą po angielsku. Wszystko ustawione pod Europę i USA. Sporo klientów, każda klinika walczy o obcokrajowców. Dobra reklama dla nich. Dają zniżki jak się pozwoli zdjęcia zamieścić na witrynie

Ceny się wąchają od 4rmb do 10 za graft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kliniki tutaj mają osobę mówiącą po angielsku. Wszystko ustawione pod Europę i USA. Sporo klientów, każda klinika walczy o obcokrajowców. Dobra reklama dla nich.

 

To dobrze to dobrze, bo lepsze Ludowe Chiny niż osmańskie i aryjskie skuhwysyny. Powinni zmiażdżyć turecką konkurencję (to ponoć światowe zagłębie HT) tak jak miażdżą gospodarczo, konkurencyjnie i kapitałem ludzkim cały świat.

 

I obyś przetarł forumowy szlak do Chin.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piaty dzień po zabiegu. Pierwszy dzień w pracy nikt nawet się nie zorientował , że coś było robione

Już by mogło tak zostać bo z linią nawet na łyso się dobrze wygląda! Szkoda że te włosy mają wypaść bo nie wiadomo ile wyrośnie. Jestem dobrej myśli, nie spodziewałem się ze tak szybko wszystko ładnie się goi.

W klinice doradzali mi bym zaczął brać fina i Minox ponieważ góra się przerzedza. zabrałem zapas na 3 mc ale mam trochę obawy czytając forum, nigdy nie byłem zwolennikiem przyjmowania piguł co dzień nie wliczając imprezowo za małolata:). Nie wiem jak to się ma do przyrostu masy mięśniowej ćwicząc na siłowni.

Może warto spróbować i przekonać się na własnej skórze

Za miesiąc podeśle foty z progresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak u nich z gwarancja ? tzn jesli zabieg by sie nie udal co wtedy ?

 

mowili z jaka gestoscia posadzili grafty ? ile na cm2 ?

 

 

co do fina jak najbardziej zacznij brac, nie boj sie go jest nie grozny, z minoxem nawet nie zaczynaj bo to gowno jest w dodatku uciazliwe i robi syf z wlosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak u nich z gwarancja ? tzn jesli zabieg by sie nie udal co wtedy ?

 

mowili z jaka gestoscia posadzili grafty ? ile na cm2 ?

 

 

co do fina jak najbardziej zacznij brac, nie boj sie go jest nie grozny, z minoxem nawet nie zaczynaj bo to gowno jest w dodatku uciazliwe i robi syf z wlosow

 

Szczerze to się nie dopytywałem o gwarancje bo wątpię by był sens. I tak każdy zapewni że jest! Zresztą każda klinika musi coś mieć zapisane przy takiej konkurencji. A jak z egzekwowaniem prawa w stosunku do plastyki? Ciężko powiedzieć

Wspominali ze ma być 95% odrost w co tez mi się zbytnio nie chce wierzyć i ciężko udowodnić. Zawsze powiedzą że każdy indywidualny przypadek jest inny, i odrost uzależniony od całokształtu.

Ja tylko mam nadzieje że technicy się postarali i będzie git. A jak nie to wątpię by można było coś z tym zrobić. Myślę że na pewno by się starali pomóc bo nikt na drogę prawną nie chce wchodzić i robić sobie złą reklamę.

Przeszczep był 3k na zakola i dogęszczenie przodu jak na zdjęciach. Nie mam pojęcia jak gęsto.

Wydaje mi się że upchnęli dość sporo. Chciałem linie niżej to trochę odradzali, Mówili że lepiej wrócić później i dołożyć jak będzie potrzeba. Co uważam za słuszne, bo sam im zwracałem uwagę by donor jeszcze został na przyszłość.

Dzięki za opinie odnośnie Minoxa i Fina. Mówili bym zaczął brać po 20 dniach to mam jeszcze chwile by się podszkolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo schludna robota. Rzadko się zdarza, żeby po paru dniach nie było strupków w obszarze biorczym, a co dopiero brak zaczerwienienia.

Żeby był dobry efekt, a klinika będzie godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Małe rączki'' na pewno potrafią, tylko na forum ludzie o tym nie wiedzieli, i zawsze było tylko Turcja i Turcja, jakby gdzie indziej nie było tanich klinik. Ale poczekamy to zobaczymy całościowy efekt.

 

No może trochę gorzej z gęstością na biorczym (ale pacjent sam chciał oszczędzać donor), ale donor jak po Feridunim, to fakt.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wygląda to super jak na 5 dni po zabiegu. Chińczycy to zdyscyplinowany i ambitny naród. Oni potrafią zrobić dobrą robotę. I oby tak było w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...