free web hit counter Skocz do zawartości
Krzysiek51

E-recepta umożliwiająca nabycie finasterydu

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest w charakterze informacyjnym aby uświadomić wszystkich jak działają e-recepty i z jakiej strony możemy takową nabyć. E-recepta jest czymś dosyć nowym bo została uchwalona przez Polskie prawo dosyć niedawno i również być może dla nas potrzebujących dosyć sporym ułatwieniem i komfortem.

Przechodząc do sedna sprawy , całość możemy dostać na niektórych stronach w zaledwie kilka minut.

 

Jakie strony zostały sprawdzone i powinniście na nich otrzymać e-recepte oraz jak to wygląda kosztownie.

Zdalnaprzychodnia 89zł/4opakowania=rocznie 267zł za recepty.

Medicept 49zł/3opakowania=rocznie 196zł za recepty.

Jest to cena za same recepty bez tabletek , oczywiście 1mg. Warto dodać , że na Medicept jest również możliwość dostania 5mg fina , co daje nam wszystkim dosyć spore możliwości bo takie 5mg lekarze dosyć niechętnie przepisują... Warto dodać , że cała kuracja 5mg rocznie wychodzi dużo taniej bo wystarczy jedna recepta i starczy nam prawie na cały rok , a wraz z tabletkami będzie to jakieś lekko ponad 130zł.

 

Możecie informacyjnie pisać jeśli ktoś korzystał z takich e-recept to z jakiej sprawdzowej strony na pewno można uzyskać fina oraz czy może ktoś już się pokusił o duta ? Może są jakieś sprawdzone strony gdzie można uzyskać jeszcze więcej opakowań na jedną wykupioną konsultacje , mam na myśli np. wciśniecie finasterydu , ale od różnych producentów np.finapil,finahit. Pisze o tym bo na pewno jak się bierze jeden wypis na recepcie to może być max 4 opakowania , ale może ktoś już kombinował właśnie tą metodą , którą wyżej przedstawiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kosztów, to zależy jak dla kogo, bo ja nie dzielę tabletek fina 5 mg na części ino biorę normalnie 5 mg, zatem potrzebuję min. 12 opakowań na rok.

 

Ale temat bdb i z pewnością przyda się tu wielu. I czekamy za indywidualnymi recenzjami nt. tych różnych stron.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są podane standardowo 1mg/dziennie. Tak założyłem bo jest to najbardziej standardowa opcja , niektórzy biorą np. 0.5 mg dziennie więc można sobie indywidualnie wyliczyć ewentualny koszt kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...