free web hit counter Skocz do zawartości
KamilOleksy

Dr. Piotr Turkowski Klinika OT CO - czy ktoś robił zabieg?

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie bardzo duzo pozytywnych opinii na temat tego doktora. Może ktoś robił u niego przeszczep i może podzielić się opinią. Dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile u niego za graft?

 

Bo ja jakbym mial robić HT w Polsce to raczej Przybylski w Kaliszu, o tym Turkowskim nigdy nie czytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakolinho, szukam opinii. Jestem na etapie poszukiwania kliniki. Z tego co czytałem cena oscyluje w granicach 10 - 12zł za graft. Jeszcze pare miesięcy temu byłem przekonany do Doktora Przybylskiego jednak jego ostatnie zabiegi wyszły średnio bo albo zniszczył donor albo były problemy z gęstościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zabiegi Przybylskiego są średnie, co czyni go jednym z najlepszych i najpewniejszych lekarzy od HT w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Patrzac na ilosc graftow jakie robi to pewnie slabo

 

Edytowane przez gekon11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledząc podopiecznych dr Piotra Turkowskiego w zakładce "Efekty" to te metamorfozy nie robią efektu WOW, niestety Polska jeszcze w temacie przeszczepu jest daleko z tyłu za chociażby Turcją 😕
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gimper miał tam robione i ma super efekt, poza tym z tego co się orientuję w tej klinice dają gwarancję na odrost albo zwrot pieniędzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie ciekawe- ta gwarancja, ciekawe jak w praktyce dziala, czy faktycznie zwracaja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę że trole Turkowskiego juz robią reklamę na forum. Beztalencie Turkowski czy jak mu tam niech najpierw uda się na porządne szkolenie z zakresu fue, bo jak narazie to koleś nie ma o tym bladego pojęcia, a edytować fotki na IG kazdy potrafi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma

W dniu 8.03.2021 o 15:58, Matrix_neo94 napisał:

Gimper miał tam robione i ma super efekt, poza tym z tego co się orientuję w tej klinice dają gwarancję na odrost albo zwrot pieniędzy 

Nie ma żadnej gwarancji, to był chwyt marketingowy, jak przyjdziesz jako szary człowiek to potem ci powiedzą że w zgodach masz że nic może nie wyrosnąć i nie ponoszą żądnej odpowiedzialności za rezultat końcowy (przynajmniej według nich). 

Mi zniszczyli życie, zobaczcie wątek na forum, jak nie jest się fejmem albo celebrytą to typowa masówka gdzie 90% roboty robią technicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerkałem ostatnio na story dla pieniedzy na IG, wyglada jakby zaczal ponownie łysieć...ktoś ma podobne wrażenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, styks napisał:

Zerkałem ostatnio na story dla pieniedzy na IG, wyglada jakby zaczal ponownie łysieć...ktoś ma podobne wrażenie?

To nie był zabieg Piotra Turkowskiego a doktora Turowskiego z Chicago od robota ARTAS (swoją drogą podobno jedna topowa kanadyjska klinika na litery H i W ma go jako podkładkę do kawy). Trzymajmy się jego pracy. Z tego co wiem to zabieg u niego robili Yachuprodukcja,Gimper i gilathiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, styks napisał:

Zerkałem ostatnio na story dla pieniedzy na IG, wyglada jakby zaczal ponownie łysieć...ktoś ma podobne wrażenie?

Mial drugi przeszczep dlatego tak wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, styks napisał:

Zerkałem ostatnio na story dla pieniedzy na IG, wyglada jakby zaczal ponownie łysieć...ktoś ma podobne wrażenie?

Jak przejrzysz instagrama to pod koniec sycznia czy polowie mial drugi przszczep wiec teraz ma etap wypadniecia wlosow przez szok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy lekarz u jakiego byłem, ten człowiek to jest dramat - na tym forum jest bardzo dużo osób poszkodowanych przez tego pseudo lekarza, jego prace są tragiczne. NIE POLECAM NIKOMU

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turkowski to nagorszy lekarz u jakiego byłem , zabieg jest po prostu tragiczny, nie robia tego lekarze tylko asystentki ktore robią to wszystko byle jak. NIe wierzcie mu w gwarancje zabiegu poniewaz jest strasznie duzo poszkodowanych a nikomu kogo znam nie oddał pieniedzy . A teraz nie tylko niszczy włosy lecz kobieta nosy i piersi bo również duzo pacjentek szuka pomocy na Fb .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...