free web hit counter Skocz do zawartości
Corleone2

Aisha 4100

Rekomendowane odpowiedzi

Aisha 4100

Jeżeli chodzi o sam przebieg całej operacji to wyglądało to praktycznie tak samo jak to opisał już wcześniej kozaksieci. U mnie akurat to były 4 dni bo tak ustaliłem z kliniką (dopłacając, w sumie wyszło 2580 euro, normalnie jest 2500).Przyjazd do hotelu, potem dwa dni zwiedzenia, trzeciego dnia zabieg i powrót następnego. Kontakt przez WhatsApp, kontakt bardzo dobry, w języku angielskim. Po wysłaniu zdjęć oszacowali mi ok 4000 graftów. Podczas operacji wyszło 4100. Z resztą możecie ocenić sami po zdjęciach czy jest tyle czy nie.

O 7:30 przyjechał kierowca, badania krwi najpierw oraz pobranie prwi w celu zrobienia PRP. Grafty pobierała jedna z dziewczyn ze zdjęcia, potem narysowała linię i zapytała czy mi taka pasuje. Linia podobała mi się, ale stwierdziłem że nigdy tak nisko nie miałem i zapytałem czy nie jest za nisko i czy nie lepiej byłoby 1 palec wyżej. Potem dziewczyna zaczęła mierzyć urządzeniem i coś tam poprawiała. Szczerze mówiąc w końcu nie wiem czy było ten 1 palec wyżej ale po narysowaniu stwierdziłem że jest okej. A i zapytała mnie również który kształt podoba mi się bardziej – po prawej czy lewej stronie. Stwierdziłem że prostsza linia lepiej mi odpowiada. W międzyczasie podczas pobierania graftów inne asystentki coś robiły. Wydaje mi się że rozdzielały grafty.

Otwory na grafty pobierała druga dziewczyna ze zdjęcia - Aisha, a wszczepianiem nowych zajmowali się dwaj technicy (dwie dziewczyny). Wszystko zakończyło się jakoś 16:30-17:00. Podczas zabiegu Pan który ze mną wszystko ustalał podczas zabiegu mówił co teraz aktualnie ma miejsce.

Wrzucam zdjęcia sprzed zabiegu, po zabiegu i po 10 dniach. Zabieg miałem 20.08. Wybaczcie za słabej jakości zdjęcia. Cały czas biorę fina 1mg i póki co minox 1 psiknięcie do szklanki z wodą. Nie wiem czy potem będe stosował minoxa. Co o tym myślicie?

 

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że w tej klinice są normalniejsi ludzie, i że mają tendencję do rysowania /robienia linii niżej niż nawet większość klientów chce. To jest bardzo ważne i istotne, że jest taka klinika wśród tanich klinik, bo wielu nie stać na usługi w drogich klinikach gdzie łatwiej się raczej dogadać co do linii. A wszyscy wiemy jak to jest z kwestią linii włosów w sensie wizja kliniki - wizja i pragnienia klienta....

 

A autorowi życzę jak najlepszych efektów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...