free web hit counter Skocz do zawartości
galed12

Co dorzucić do fina? revivogen, rogaine, polaris.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałbym parę pytań odnośnie wyżej wymienionych leków ponieważ myślę nad dorzuceniem czegoś do finasterydu. Biorę 1mg/dzień od miesiąca.

1. Revivogen czy polaris? wiem, że jeden ma minoxa w sobie a drugi nie i zdaje sobie sprawę, że na minoxa jest jeszcze za wcześnie.

2. Rogaine to po prostu minox w piance czy się mylę? ludzie go chwalą ale jest strasznie drogi. Różni się czymś o naszych minoxidilów typu loxon?

3. Jeśli ktoś stosuję któryś z tych leków (revivogen, rogaine, polaris, RU58841) to niech napiszę skąd je bierze, w jakiej cenie, czy trzeba większą ilość wziąć przy każdym zamówieniu i na ile wystarcza.

4. Leki typu minox, RU czy polaris wystarczy, że będę stosował tylko na noc? średnio widzi mi się to rano przed wyjściem.

5. Są osoby które używały minoxa razem z finasterydem i go po jakimś czasie odstawili? ciekawi mnie, czy rzeczywiście wszystko co wyrasta na minoxie wypadnie jeśli przestaje się go brać, nawet pomimo stosowania antyandrogenów.

 

Ogólnie to mam zakola, bardzo gęsty język, przerzedzenie za nim i gniazdo raczej nie ruszone. Chciałbym przede wszystkim odzyskać trochę zakola i powoli myślę, w którym kierunku iść. Wiem, że jeszcze za wcześnie bo dopiero miesiąc na finie minął ale chce zebrać trochę informacji. Nie mam w planach psikać całej głowy, tylko chciałem cokolwiek dorzucić na najgorszy obszar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revivogen wspomoże fina, taka kuracja łączona powinna dać Ci lekki odrost + wzmocnienie, pogrubienie i zahamowanie dalszego łysienia. Polaris z finem to bardzo dobry produkt, ale ma minoksa a to zawsze jest jakieś tam ryzyko, bo nie wszyscy na niego dobrze reagują - chociaż oczywiście jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ogólnie mógłbyś np na kilka miesięcy np 6-10 dorzucić do fina revivogen, bo to bezpieczna opcja, stosujesz raz dziennie wieczorem 1-2ml na całą górę, tego nie ma sensu lać punktowo. I ewentualnie po takim czasie jakbyś chciał bardziej powalczyć o odrosty to Polaris.

 

A preparaty te sobie bez problemu kupisz w sklepach internetowych. Wpisz w google i znajdziesz.

 

Oczywiście do niczego Cie nie namawiam, zrobisz co będziesz uważał za stosowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...