free web hit counter Skocz do zawartości
galed12

RU w zamrażarce czy temperaturze pokojowej? różne wersje

Rekomendowane odpowiedzi

Jedni mówią, żeby RU trzymać w zamrażarce bo przy pokojowej temperaturze traci moc a inni mówią, żeby pod żadnych pozorem tego nie robić.

Jak to w końcu jest i od czego to zależy? może są różne wersje RU?

Ogólnie znalazłem gościa który sprowadza RU z chin i sprzedaje 1g za 35 zł lub 30 zł/g jeśli bierzemy powyżej 5g.

Czy ktoś się na tym zna i jest w stanie napisać coś więcej niż "nie bierz tego szajsu z chin"? po prostu zależy mi na obiektywnych opiniach od osób które rzeczywiście coś wiedzą a nie snują domysły. Zresztą sklepy typu aliexpress czy alibaba to sprzedają dość tanio więc chyba wszystkie aukcje nie byłyby jakimś scamem albo prawdziwym RU tylko w tragicznej jakości.

I jakie są ceny u Zioma i Kane'a? bo nawet nie wiem jak się strona sklepu nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z chin to nie wszystko scam ale na włosach chyba Ci zależy? więc lepiej stosowac sprawdzony towar, zresztą RU nie jest aż tak drogie wieć nie ma nawet nad czym dyskutować czy jest sens bawić sie w jakies gowno z ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...