free web hit counter Skocz do zawartości
gurgon

KLINIKA HAIR OF ISTANBUL

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na profil tej kliniki na instagramie. Bardzo duża dokumentacja przypadków i bardzo fajne efekty.

Słyszeliście cokolwiek o nich? 

 

Edytowane przez gurgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w styczniu lecę na HT do Turcji to aż z ciekawości wszedłem obczaić profil - rzeczywiście efekty zabiegów bajeczne. I co ciekawe nie tylko u ciemnowłosych z grubymi włosami i mocnym donorem a także u jasnowłosych ze słowiańską nazwijmy to specyfiką włosa. Wydaje się to bardzo ciekawy kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem im zapytanie na whatsupie i dostałem takie info 

zabieg - 4.500 euro - za maxyalną ilość graftów w sesji,  zakwaterowanie na 3 dni 

osoby wykonujące zabieg : dr Yavuz Gunes, exp Adam Kose , exp Faith Akdemir. 

zaraz przeszperam internet pod kątem tych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że za taką kasę jak na Turcję ogarniają temple peaki i nie wsadzają graftów wielowłosowych w linię? Do tego nie robią dziobów z tego co widziałem na insta. Jak wszystko mi się poskłada, to będzie to fajna opcja dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rafson95 napisał:

Mnie się wydaje jak patrze na te zdjęcia z insta, ze to sa wielowlosowe na linii

tez mi sie tak wydaje. Czupryny robia geste ale linia czola jednak nie taka jak od top specjalistow. Widac to patrzac na linie na skroniach a na czole. Nie mniej jak na turcje wydaje sie byc ciekawa opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycenili mi na 3.700 euro 

Co myślicie? Warto dopłacać ponad to co kosztuje w Aishy- 2.500? 
 

sam nie wiem czy te efekty jakoś się od siebie różnią 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz limitowane srodki  to wg mnie uderzaj do Aishy bo linie robia calkiem niezle, moim zdaniem nie gorzej niz tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, obydwie kliniki łapia się w limicie jaki chciałbym na to przeznaczyć. tylko czylko te 1200 euro więcej jest tego warte? bo wydaje mi się, że i tu i tu efekty są mocno zbliżone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz iść do hair of stanbul i zdać relacje bo z forum nikt nie był, pamiętam ktoś chciał kiedyś  z forum tam jechać ale odmówili mu (niespotykane w tureckich klinikach) ze względu na słaby donor i duży obszar do pokrycia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmi spoko i chętnie bym zrelacjonował, ale 1200 euro więcej dla samego posta na forum to dla mnie zbyt dużo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...