free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Tani zamiennik PSI !!

Rekomendowane odpowiedzi

Ukazało się bardzo ciekawe badanie na forum prywatnym na temat innych infihitorów protesomu (rodzina PSI). I co się okazało Ginko Biloba jest nim również, a dokładniej składnik w nim zawarty. A mianowicie isoginkgetin.

 

Jakiś czas temu majette mówił mi że podczas używania wysokich stężeń ekstraktu ok. 10% jego włosy zadziwiająco szybko się poprawiały. Szczerze mówiąc nie wierzyłem że to prawda, a szczególnie nie wyobrażałem sobie stosowania 10% ekstraktu w całej wcierce. Jestem teraz baaardzo zainteresowany wypróbowaniem. Jest mi głupio że nie wierzyłem w to co mówił majette, powinienem od razu przeszukać badania i prawdopodobnie bym trafił na nie dużo wcześniej.

 

Oto cały patent:

http://www.freepatentsonline.com/20070196316.pdf

zwróćcie uwagę na zdjęcia myszy porównujące z placebo.

 

Osobiście wydaje mi się że wypróbuję to zanim zdecyduję się na PSI, muszę rozwiązać tylko problem użytego ekstraktu w badaniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mozna to przetestowac wczesnie - przed PSI i porownac do wynikow PSI ludzi z zagranicy, jesli wyniki bedziemy mieli gorsze to mozna przezucic sie po 3 miesiacach na PSI, jesli lepsze to zostac przy tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wypróbuje na 100% zaczynam od przyszłego tygodnia! miałem spróbować CB-03-01 ale po prostu nie mogę odpuścić takiej okazji. Będę stosował w moim EMU żelu, zdam relacje za ok miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten patent juz jakis czas temu i tez to zbagatelizowałem jak przeczytałem ginko biloba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurcze. Ile kosztuje miesięczna kuracja tym środkiem?

Bardzo jestem ciekawy stabilności. Mówiłeś, że będziesz to stosował w żelu z emu. Jak długo można w takim pojeździe trzymać to w temperaturze pokojowej?

 

i jeszcze jedno pytanie, myślisz, że w takim pojeździe (żelowym) można by było połączyć to z ahk? I jeszcze wzmocnić przez to działanie?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można gdzieś zamówić samo isoginkgetin??? Jako że jest to środek naturalny kuracja oparta na nim pewnie będzie dosyć tania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A można gdzieś zamówić samo isoginkgetin??? Jako że jest to środek naturalny kuracja oparta na nim pewnie będzie dosyć tania.

 

Jeśli chodzi o isoginkgetin to cena jest mi nieznana, ale na pewno nie jest to tanie.

 

Co innego OSA (ktory jest inhibitorem protesemu), kosztuje u nas w polsce ok 300zł / 5g. A w USA nawet 2-3 razy mniej. Oczywiście zależy to od ilości jaka jest kupowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom, a znasz może odpowiedzi na moje pytania?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o kurcze. Ile kosztuje miesięczna kuracja tym środkiem?

Bardzo jestem ciekawy stabilności. Mówiłeś, że będziesz to stosował w żelu z emu. Jak długo można w takim pojeździe trzymać to w temperaturze pokojowej?

 

i jeszcze jedno pytanie, myślisz, że w takim pojeździe (żelowym) można by było połączyć to z ahk? I jeszcze wzmocnić przez to działanie?

 

Nie wiem jak wygląda sprawa stabilności, będę robił świeże porcje jak najczęściej. Co 1-3dni.

 

Ogólnie jestem sceptycznie nastawiony na łączenie środków w jednym pojeździe. Chyba że były one przebadane na temat stabilności podczas używania w jednym pojeździe. Albo ktoś osobiście to sprawdził i nie zauważył pogorszenia w porównaniu z używaniem osobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko nie wiem na temat skutków ubocznych. Próbuję znaleźć więcej informacji ale jest ich strasznie mało.

 

W każdym bądź razie jestem gotowy spróbować. Ma wielkość ok 230um. Czyli podobnie do minoxidilu, więc powinien penetrować bez problemu przez skórę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale wprowadziłem was w błąd z OSA używanym w tym badaniu. Po dokładniejszym przestudiowaniu okazało się że jest to proteasome inhibitor subunit 1 (PI3 1), który jest cholernie drogi ;/

 

Pozostaje poszukać jakiegoś tańszego źródła, na odpowiedni składnik ginko biloba. Chociaż wątpię aby okazał się tańszy od PSI, bo trzeba go używać w stężeniu aż 10% ;/ Ale popytam i zobaczymy co uda się osiągnąć

 

Także przepraszam jeszcze raz za wprowadzenie w błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...