free web hit counter Skocz do zawartości
majette

MOJA KURACJA - mam prawie 40 LAT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z łysieniem walczę już grubo od ponad 10 lat. Zarówno wcierkami jak i chirurgicznie. O tym drugim sposobie mozna poczytać w dziale chirurgia - fue w Indiach.

Postanowiłem kontynuować tutaj swój wątek na nowym forum,bo tamto wiecie co sie dzieje.Może moja kuracja niektórym się przyda i pomoże na nowym forum.

Znaczne zmiany nastapiły w kuracji ostatnio bo minoxidil po kilku ładnych latach wcierania zaczął mi szkodzić na serce, wątrobę/wylądowałem nawet w szpitalu przez to/ więc musiałem go zastąpić -co uczyniłem -eliminując linienie po odstawieniu. W tej chwili także moją druga bazę alkoholową czyli vinifolin zastąpiłem kremem.

Co stosuję i jak robię:

1. stymulacja wzrostu

2. działanie antyzapalne

3. blokowanie dht

 

1. Stymulacja wzrostu :

baza: był minox 5%- po kilku latach musiałem odstawić-serce nie wytrzymywało,potem vinifolin/ też na alkoholu i też z propylenem glikolowym -odstawiłem bo cena zbyt duża jak na bazę,jednak teraz jest krem i uważam go za najlepszą bazę

Baza ta zapewnia moim zdaniem najlepsze wchłanianie odżywczych substancji wgłąb skóry głowy do mieszków włosa.

 

 

co daję do bazy :

 

po 3mg - msm, capsaicyna,biotyna, arginina,adonezyna,były próby z kinetyną ale z powodu linienia zaniechałem

 

orócz wzmocnionej bazy stosuję też jako stym. wzrostu:

 

ahk-cu w stężeniu 3,3% na bazie kremowej z emu oil- ale dopiero zacząłem / update: wzmocnilem ahk-cu jednak do 5% bo wtedy większe szanse na odrost sa podobno

 

bimatoprost: długotrwałe leczenie,nie stać mnie bo przegapiłem zamówienie zioma,a kupny to 3ml za kosmiczne pieniadze nic nie daje chyba,raczejc na rzęsy niż włosy 0,03%

roslinne komórki macierzyste: dodałem ostatnio niewiele wiec mogę jeszcze napisać o skuteczności

plany: kinetyna naturalna -aczkolwiek próbowałem ,nastąpiło mega linienie ,być może dlatego ,że właśnie mocno stymuluje wzrost, na zachodnich forach chwalą, mi włosy przyśpieszyły bardzo ale potem linienie/może ze względu na brak dobrego blokera mocnego -nie wiem/ narazie wstrzymałem

 

2. antyzapalnie daję:

-krem nizoral/ma ponoć także lekkie działanie anty dht oprócz antyzapalnego/

-Feverfew /bardzo silne działanie antyzapalne/ w kremie

-SOD krem /są opinie ,że jest nawet skuteczniejsze niż emu i nizoral/

-emu oil

-pine bark w bazie kremowej

planuje:emu oil zastąpić kremem na bazie emu z feverfew

 

3. blokery: najtrudniejsza sprawa

 

obecnie daję : jako bloker- nizoral/keto2%/ w kremie /oprócz działania antyzapalnego jest blokerem/flutamide lotion z genhair.com wzmocniony czarnym pieprzem odstawiłem,ze wzgledu na przeczytane opinie o jego szkodliwości jak i cenę/, planowane jest cb-03-01 /inaczej ap17/ ew. gdy sie nie uda cenowo wytrzymac to RU w kremie ,jako drugi bloker daję w kremie grape seed ekstract 95% w mojej bazie kremowej ,włosy nie leca więc coś w tym jest

 

plany: cb-03-01,jednak ceny są zabójcze obecnie jak i dostępnośc w dobrym labolatorium mała ,pomijam tutaj zamówienie u Kane ,który okazał się mało wiarygodny wg zachodnich forów -choc ponoc jego ru jest ok ale tylko ru. no i ASC ,które niebawem będę miał na dniach w kremie

 

Z uzupełnienia wewnętrznego stosuję jako zaznaczam dodatek :

olej z wiesiołka/działa antyzapalnie/

gotu-kola/ działa podobno -pytajcie skalda /

msm 3mg dziennie,biotyna 5mg dziennie

cynk

PABA - redukuje siwe włosy ale słabo mu idzie

 

Kosmetyka:

polecam bardzo w tym celu folligen cream, pogrubia włosy, wzmacnia ich kondycję ,pomimo iz nie powoduje odrostu /a niby ma to powodować/ to wspaniale włosy po nim wygladają ,są zdrowe i błyszczące jak po zadnej innej odżywce, oczywiście musi byc oryginalny najlepiej nie kupowac w Polsce-podróbki,więc jako odżywka nie znam lepszej

wiadomo -szampon/najlepiej delikatny - polecam Avalon Organics-świetny jest,wydajny,pogrubia włosy ,nie podrażnia i dobrze oczyszcza skóre głowy

pogrubiacz włosów keratynowy: toppik hair fattener-naprawde działa ale drogi jest ,zdecydowanie za drogi jak na efekt ,który daje są pewnie lepsze i taniej mozna kupic ale nie w kraju

był nanogen II edycja- lepszy podobno niż I, ale cholernie drogi ,mam nadzieje ,ze po odroście po pszeszczepie całkiem odstawię bo kupa kasy idzie na to ,update: odstawiony

lakier: ostatnio taft comlpete 3 in 1 volume,shine & suppleness ,powoli odstawiam bo gęstośc włosów wzrosła po zabiegu ht więc nanogen nie musi byc uzywany a tym samym i lakier i mogę tylko włosy na żel układać

żel: taft albo guma do włosów

 

nie zgodzę się z opiniami niektórych ,że suszenie, żele,pianki,lakiery maja jakikolwiek wpływ na łysienie,przez 10 lat nie zauważyłem zwiazku, mogą miec jakiś tam wpływ na wygląd taki lub inny,poprawę lub pogorszenie ,nic więcej wg mnie.

 

 

 

Olejek Indyjski mix- pociemnia,pogrubia lekko włosy ,z siwymi tez ciężko

planuje antybiotyk,który ponoc odsiwia

 

 

Do tego derma roller ,który tworzy mikro-dziurki/taki rodzaj mini mezoterapii igłowej/ ułatwia wnikanie substancji wgłąb skóry

aczkolwiek nie jest to zbyt przyjemne urządzonko ale bardzo wskazane do nabycia w necie pełno

 

 

To tyle tak pokrótce, Z góry zaznaczam ,że to nie jest jedyna i najlepsza kuracja na łysienie, wiele osób stosuje skuteczniejsze rzeczy,mniej czasochłonne,ja jednak wybrałem taką ,niestety nie mogę stosować Fina i ze względów zdrowotnych,ostatnio też udało mi się zastąpić skutecznie moją podstawę dotychczasowej kuracji minoxidil 5% /też problemy zdrowotne zadecydowały/, spiro krem zastąpiłem fluta tonikiem bo krem na całośc głowy strasznie wysuszał mi włosy. Update: fluta odstawiłem bo poczytałem o jego szkodliwości na wątrobę

 

Efekty: ciężko wprost ocenić ponieważ w czasie mojej kuracji były przeszczepy chirurgiczne,więc nie mogę zamieścić fotek i powiedzieć wygrałem kuracją ,oto zdjęcia ,bo byłoby to mało wiarygodne.

W każdym razie jej efektem jest utrzymanie w miarę włosów na górze głowy, w miarę dobra ich jakość,poprawa grubości,nic nie leci obecnie pomimo niestosowania fina i minoxa. Na odrost na zakolach w ogóle po ukończeniu pewnego wieku bym nie liczył,raczej wieksza szansa na zatrzymanie postępu łysienia ale to moje subiektywne zdanie. Wtedy jedynym ratunkiem jest przeszczep.

Kuracji nie wymyśliłem, jest ona wynikiem rozsądnego czytania tego forum przez wiele lat, jak i forów zachodnich ,podsumowaniem tego co na daną chwilę wydaje się dobrym wyborem.

W moim wieku ciężko już o odrosty,natomiast u różnych osób kuracja może różnie zadziałać, im ktoś młodszy tym większa szansa na odrost.

 

Co do fina nie będę się wypowiadał,jedno jest pewne jest to łatwo dostępny,niedrogi i skuteczny bloker ale nie każdy chce i może go stosować. Ja nie mogę.

Co do Minixidilu - jest skuteczny zwłaszcza na poczatku,później mozna go wzmocnic ,stosowałem go latami aż do wizyty w szpitalu,teraz musiałem zastąpić czymś innym.

Ogólnie oczywiście pojawiają sie nowe produkty,zwłaszcza blokery ,które dadzą nową jakość leczenia ,planujemy zamówienia na forum ,wiec nie przegapcie,

tyle,że ich ceny są póki co zabójcze,ciężko je zamówić ,są kłopoty celne niekiedy,ale plany są .

 

Mała rada- unikajcie cudownych gotowych toniców, spectrali,przeważnie mało daja a kupę kasy kosztują ,producenci mamią cudownymi efektami a konczy się na wyciąganiu pieniędzy z kieszeni, lepiej robić samemu,wiemy wtedy co mamy,nie dajemy nabijać się w butelkę.

Nie słuchajcie tez tych ,którzy mówia ,ze nic nie ma na łysienie oprócz fina i minoxa bo ja jestem nie jedynym przykładem ,ze można bez tego nie łysieć,na gorze głowy nigdy nie miałem ht, więc w moim wieku mając androgenowe powinienem tam juz wyłysiec a mam sporo włosów nadal i nie leca.dobrym tego dowodem jest np. chłopak o nicku Izraelite na hairlosstalk,poczytajcie

Oczywiście wiadomo,ze im cżłowiek starszy tym szansa na odrost mniejsza a jedynie większa na utrzymanie tego co jest w przypadku trafienia na doby bloker i stymulator,co powoli staje sie i dla Polaków możłiwe.

Zła wiadomość jest taka ,że niektórzy starsi użytkownicy forów zachodnich , którzy stosują niemal wszystkie nowości ,płacąc miesięcznie kilkaset dolców nie mają efektów odrostu ! tak więc bardzo ważne jest aby zacząć kurację odrazu lub jak najwcześniej jak sie zauważy łysienie androgenowe bo zahamować znacznie łatwiej niż mieć trwały odrost.

Jakby co zapraszam do dyskusji.Uwagi krytyczne też mile widziane,może coś zmienię albo dodam ,wiedzy nigdy za wiele.


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie żeli i pianek, to pewnie mówiłeś o mnie bo ja ich odradzam, ale dodam że robię to nie ze względu na to że same w sobie powodują łysienie. Uważam jednak, że obciążają włosy i podczas ich nakładania można uszkodzić je mechanicznie.

 

Co do GSE to jest raczej stosowany jako stymulator a nie bloker i działa także na apoptozę.

 

Sporo tych rzeczy stosujesz, musisz mieć dużo czasu wygospodarowane? ja po 5 latach kuracji doszedłem do wniosku aby kuracje jak najbardziej ułatwiać,a bywało że wszystko podporządkowywałem włosom, to była straszna głupota, wstawałem kilkukrotnie w ciągu nocy, zrezygnowałem nawet z gry na wyższym poziomie w piłkę nożna a mogłem z powodzeniem ubiegać się do szkół piłkarskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ,żeby np. tak jak ja maskować nanogenem bytki po ht musiałem używac i tak lakieru , teraz juz tylko żel, ale to dla wymarzonej "faux hawk" fryzury

no gse czytałem też gdzieś ,że jest słabym blokerem ale grunt ,że działa

az sam sie dziwie ,ze bez mocnego blokera nic mi nie leci,moze jednak cos jest w tym działaniu antyzapalnymi srodkami


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że dużą rolę odgrywa nizoral krem, który wcale nie ma takiego lekkiego działania w blokowaniu DHT jak napisałeś, wręcz przeciwnie zaliczyłbym go do tych mocniejszych obecnie dostępnych, ale z tego co czytałem nie jest on bezpieczny (na pewno bezpieczniejszy niż flutamid), spora część przenika do krwiobiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kiedys pamiętam mi mówiłes ,w takim razie jest dla mnie w tej chwili idealny, nie mam żadnych uboków dzieki Bogu po nim,a jadę z nim równo od ok. 7 miesięcy /widocznie spełnia swoje zadanie,ciakawe co bedzie w polaczeniu z asc,moze to wystarczy


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w Twojej sytuacji dobrym dodatkiem będzie także Saw Palmetto zewnętrznie w kremie, możesz dorzucić do swojej bazy kremowej 5% SP (ja wyciągam strzykawką z igłą z kapsułek Swansona) i obniżyć do 40% ilość wody, tylko nie wiem jak będzie się to miało do AHK-Cu, chyba że będziesz stosował także ten krem do innych wcierek wtedy możesz spokojnie dorzucić SP Będziesz miał dodatkowo działanie na ARI, bo Saw Palmetto zewnętrznie jest pomocne, o czym wspominałem niejednokrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz link do sklepu bezpośrednio : folligen.com albo skinbiology.com,w dziale adresy masz go także i wiele innych przydatnych linków,opłaca sie wziąśc min 3 wtedy ci wyjdzie 100zł za opakowanie z wysyłką , u nas minimum 130 z wysyłką i w dodatku może byc rozcieńczony/czesty chwyt/ albo po terminie z przedrukowaną datą


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że w Twojej sytuacji dobrym dodatkiem będzie także Saw Palmetto zewnętrznie w kremie, możesz dorzucić do swojej bazy kremowej 5% SP (ja wyciągam strzykawką z igłą z kapsułek Swansona) i obniżyć do 40% ilość wody, tylko nie wiem jak będzie się to miało do AHK-Cu, chyba że będziesz stosował także ten krem do innych wcierek wtedy możesz spokojnie dorzucić SP Będziesz miał dodatkowo działanie na ARI, bo Saw Palmetto zewnętrznie jest pomocne, o czym wspominałem niejednokrotnie

 

no pomyslę, ahk-cu sosuje w oddzielnym kremie, kwestia tylko kiedy co wtedy wcierac,żeby było dobrze


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu masz link do sklepu bezpośrednio : folligen.com albo skinbiology.com,w dziale adresy masz go także i wiele innych przydatnych linków,opłaca sie wziąśc min 3 wtedy ci wyjdzie 100zł za opakowanie z wysyłką , u nas minimum 130 z wysyłką i w dodatku może byc rozcieńczony/czesty chwyt/ albo po terminie z przedrukowaną datą

 

wybrałem taki zestaw polecany zresztą na skinbiology.com

 

Folligen for Blondes - 4 oz (mam włosy blond, inne preparaty ponoć lekko zmieniają kolor włosów)

oraz:

Folligen Therapy Shampoo and Conditioner Combo - 8 oz each, z przesyłką wychodzi 104,45 dolców

 

i jeszcze

 

http://store.reverseskinaging.com/Produ ... ctCode=81h

 

bardzo bym prosił o opinie, gdyby Lion jeszcze czytając ten temat mógł coś doradzić byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majjette mógłbyś bardziej opisać swój krem ? Na jakiej podstawie go robisz, w jaki sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
majjette mógłbyś bardziej opisać swój krem ? Na jakiej podstawie go robisz, w jaki sposób ?

 

Robi krem z mojego przepisu, lecz niestety jest to mój patent którego nie będzie w części publicznej póki co

 

wybrałem taki zestaw polecany zresztą na skinbiology.com

 

Folligen for Blondes - 4 oz (mam włosy blond, inne preparaty ponoć lekko zmieniają kolor włosów)

oraz:

Folligen Therapy Shampoo and Conditioner Combo - 8 oz each, z przesyłką wychodzi 104,45 dolców

 

 

Na Twoim miejscu kompletnie odpuściłbym szampon oraz odżywkę folligen jest bardzo komercyjna a skład wcale nie zachęca. Znajdziesz taniej lepsze zamienniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu masz link do sklepu bezpośrednio : folligen.com albo skinbiology.com,w dziale adresy masz go także i wiele innych przydatnych linków,opłaca sie wziąśc min 3 wtedy ci wyjdzie 100zł za opakowanie z wysyłką , u nas minimum 130 z wysyłką i w dodatku może byc rozcieńczony/czesty chwyt/ albo po terminie z przedrukowaną datą

 

wybrałem taki zestaw polecany zresztą na skinbiology.com

 

Folligen for Blondes - 4 oz (mam włosy blond, inne preparaty ponoć lekko zmieniają kolor włosów)

oraz:

Folligen Therapy Shampoo and Conditioner Combo - 8 oz each, z przesyłką wychodzi 104,45 dolców

 

i jeszcze

 

http://store.reverseskinaging.com/Produ ... ctCode=81h

 

bardzo bym prosił o opinie, gdyby Lion jeszcze czytając ten temat mógł coś doradzić byłbym wdzięczny.

 

zanim lion sie wypowie to i ja ci doradze,jako ,że sporo u nich zamawiam:

zamów sobie 3 szt najlepiej ,max 4 folligen cream/przy wiekszej ilosci prawdopodobieństwo cła i podatku wzrasta-choc to i tak zależy od szczęścia,ja zamawialem 3szt i ani razu nie placilem cla/,moim zdaniem jest najlepszy zwykły,bo i cena najnizsza a sprawdzony przezemnie, a też i w tym dla bladynów jest dodana cyna i niby dla bladynów ale moim zdaniem ten zwykły nie barwi włosów,nie zamawiaj od nich emu,jest bardzo drogi i mały,w dziale adresy masz podany adres gdzie mozna emu zamowic litrowy bardzo tanio , pozatym nie wiem czy musisz zamawiac folligen dla bladynów, ja co prawda nie jestem nim więc 100% pewności nie mam ale wg mnie folligen cream nie barwi włosów,na ich szmapon tez chyba szkoda kasy,co do szmponu moim zdaniem lepszy jest ten co ziom zapodał z biotyną,przynajmniej pogrubi włosy a jest go aż 400ml,tutaj masz linka przykładowego gdzie kupic : http://www.swansonvitamins.com/AVL025/ItemDetail

jak masz za duzo kasy mozesz kupic poprostu super cop 2x, jest w nim dwa razy tyle peptydów róznych miedzi co w standartowym, ale nie uzywałem więc nie wiem czy warto,cena bardzo wysoka.


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niezupełnie ziom podał link do tego szamponu dodam, że obok biotyny posiada w składzie kilka innych ciekawych substancji, tj.:

- palmę sabałową (saw palmetto) – blokuje powstawanie dwuhydrotestosteronu (DHT)

- olejek jojoba – nawilża i odżywia włosy

- panthenol (prowitamina B5) – reguluje cykl życiowy mieszków włosowych

- proteiny sojowe – chronią włosy przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych

- proteiny pszenicy – nawilżają i odżywiają włosy

- niacynę – wpływa na ukrwienie skory i kondycję włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych, jej niedobór powoduje utratę włosów

- biotynę – hamuje aktywność gruczołów łojowych, niedobór biotyny może być przyczyną wypadania i przetłuszczania włosów, zawiera cząsteczki siarki chroniącej skórę i włosy

- aloe vera (organic aloe barbadensis) – nawilża suche włosy, reguluje wydzielanie sebum, zapobiegając przetłuszczaniu się skóry głowy, poprawia krążenie krwi, dzięki czemu skutecznie wspomaga leczenie łysienia, posiada również działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne wykorzystywane przy leczeniu łupieżu

- tiaminę – bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do mieszków włosowych, reguluje pracę gruczołów łojowych

- pirydoksynę (witamina B6) – bierze znaczący udział w syntezie hemoglobiny oraz aminokwasów i innych składników białkowych enzymów i hormonów wpływających na poprawność wzrostu komórkowo-tkankowego włosów

- ryboflawinę (witamina B2) – kontroluje syntezę aminokwasów niezbędnych do tworzenia nowych komórek i regeneracji starych, co ma niewątpliwie znaczenie dla wysoce aktywnego metabolizmu wzrostowego w szybko dzielących się komórek macierzy włosa.

- olej słonecznika - a na starym forum słonecznik robi teraz furorę

- kwas cytrynowy

- olej rozmaryny

 

poza tym jest w sprzedaży odżywka w podobnej cenie: http://www.swansonvitamins.com/AVL015/ItemDetail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elmo za tą cenę to rzeczywiście bardzo dobry ten szampon jest:) Z chęcią dodałbym go jeszcze do mojej kuracji tak nawet 2x w tyg, bo wiem, że szampony/olejki/odżywki za wiele wspólnego z łysieniem może i nie mają, ale poprawiają kondycje włosów i lepiej wyglądają, więc na pewno warto w ten sposób też o nie dbać:)

Jeżeli szło by jakieś zamówienie, ze swansona w niedalekiej przyszłości to bym się dołączył, wiadomo, nie opłaca mi się samego szamponu zamawiać, bo przesyłka 3x tyle;p

 

Jeżeli chodzi o wcześniej wspomniany nizoral krem, to też uważam, że jest bardzo dobrym dodatkiem do kuracji. I rzeczywiście nie jest taki słaby jakby się mogło wydawać, stosuje już około 5 miesięcy i jestem zadowolony. Nawet jak będę miał już kupę innych rzeczy , to myślę, że nizoral krem przynajmniej raz na tydzień jakoś zmieszczę jeszcze:) A pamiętajmy jeszcze o tym, że u nas dostajemy go bez recepty a w USA to już jest lek na receptę(na pewno 2% nie wiem jak z 1% czy też czy nie), co też znaczy, że słaby na pewno nie jest:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsens, forum ma pomagać, a ludzie nawet nie chcą podać sposobu przygotowania pomocnych w łysieniu specyfików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego bezsens? nie rozumiem w czym ci forum nie pomaga? są przepisy jak zrobić krem, są adresy gdzie co kupic,co być jeszcze chcial?


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezsens, forum ma pomagać, a ludzie nawet nie chcą podać sposobu przygotowania pomocnych w łysieniu specyfików.

 

nie rozumie o co Ci chodzi? przepis na NRF krem podawałem na lysienie.info, tutaj też podam, ale krem z EMU będzie dostępny na razie dla użytkowników zaawansowanych, bo absorpcja w jego przypadku jest nie znana i nie był badany pod tym kątem (mój własny patent)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
wybrałem taki zestaw polecany zresztą na skinbiology.com

 

Folligen for Blondes - 4 oz (mam włosy blond, inne preparaty ponoć lekko zmieniają kolor włosów)

oraz:

Folligen Therapy Shampoo and Conditioner Combo - 8 oz each, z przesyłką wychodzi 104,45 dolców

 

i jeszcze

 

http://store.reverseskinaging.com/Produ ... ctCode=81h

 

bardzo bym prosił o opinie, gdyby Lion jeszcze czytając ten temat mógł coś doradzić byłbym wdzięczny.

 

Jeśli chodzi o Folligen to spróbowałbym najpierw zwykły (też jestem blondynem). Ten for blondes, może się okazać zbyt lajtowy, a najgorsze co Ci się może stać to czasowa zmiana kolorystyki włosów (ale raczej nieznaczna zmiana).

Do szamponów nie przywiązuję zbytniej wagi, ale odżywka może już zauważalnie pogrubić włosy - np. odżywka Nanothik (wiem, że ktoś ją chwalił pod tym względem na forum).

 

Emu Oil jest dobry w sensie regeneracji skóry i wyraźnie ułatwia wchłanianie specyfików - bardzo go za to chwalę, ale jednocześnie jest bardzo tłusty i ciężko go zmyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do odżywki nanothik to ja jej używałem i odradzam, jest droga i nie efektywna, powiedziałbym wręcz przeciwnie zamiast pogrubiać włosy to robi z nich siano

 

Nie stosowałem ale miałem zamiar odzywkę z tej samej serii co mam szampon (Avalon biotin b-complex), bo jestem z niego bardzo zadowolony i myślę że odżywka powinna być równie dobra (dodatkowo tania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
co do odżywki nanothik to ja jej używałem i odradzam, jest droga i nie efektywna, powiedziałbym wręcz przeciwnie zamiast pogrubiać włosy to robi z nich siano

 

Wspomniałem o niej, bo chwalił ją bodaj forumowicz michas101, niegdyś aktywny na lysienie.info (miał taki avatar z rybką).

Mimo, iż ganił on szampon Nanoguard tego samego producenta, to pisał, że odżywka ta pomogła mu ukryć przerzedzenia na czubku, poprzez pogrubienie optyczne włosów.

Ale może to zależy od rodzaju włosów.

 

Wiem, że używał on także szamponu Revita, ale nie polecam go, bo bardzo drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy majette używa kremu tzw "baze" na patencie NrFu czy tego kremu z emu ?

 

Ten emu krem to jest "wariacja" kremu NRF, każdy może we własnym zakresie kombinować z proporcjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy majette używa kremu tzw "baze" na patencie NrFu czy tego kremu z emu ?

 

używam troche zmodyfikowanego z emu,jak ziom powiedzial,trzeba eksperymentowac,kazdy robi pod siebie wersję


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje:emu oil zastąpić kremem na bazie emu z feverfew

 

Majette gdzie można dostać ten krem fevervew bo na necie nic nie wyskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...