free web hit counter Skocz do zawartości
Macko

Klinika dbajaca o donor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam kliniki w rozsadnej cenie w ktorej przywiazuje sie uwage do ekstrakcji wlosow donoru aby wygladal on jak najlepiej przy bardzo krotkich wlosach ok 3mm. Jestem po 2 zabiegach lacznie 4500gr wiec zalezy mi aby dobor byl jak najmniej przeorany. Zauwazylem ze najbarziej modne sa teraz Metrpolmed, jack Strong i Aisha. Czy któreś z nich polecacie czy inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Macko napisał:

Witam,

Szukam kliniki w rozsadnej cenie w ktorej przywiazuje sie uwage do ekstrakcji wlosow donoru aby wygladal on jak najlepiej przy bardzo krotkich wlosach ok 3mm. Jestem po 2 zabiegach lacznie 4500gr wiec zalezy mi aby dobor byl jak najmniej przeorany. Zauwazylem ze najbarziej modne sa teraz Metrpolmed, jack Strong i Aisha. Czy któreś z nich polecacie czy inna.

Z tych 3 moim zdaniem Aisha. Poleciłbym Ci również firmę Skymed ponieważ tam szczególnie przywiązują wagę do donoru i raczej na zabiegi rzędu 5500-6000 graftów nie ma co liczyć (mądrze to tłumaczą). Istnieje ryzyko że takie kliniki(chwalące się gigantycznymi ilościami graftów za jednym razem) pobierają grafty z poza strefy dawczej. Przez pierwsze kilka lat jest super ale po dłuższym czasie można przeżyć rozczarowanie a o uszkodzeniu donoru już nie wspomnę. Miałem zabieg ze Skymed Polska i mogę ich z czystym sumieniem polecić. Planuję ponownie wybrać się z nimi na zabieg korony głowy (choć widzę lekkie efekty w tym miejscu po zastosowaniu leków) za kilka miesięcy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeśli chodzi o Aishe to tak naprawdę jest tylko jedna relacja, skąd zatem wzięła się ta klinika na forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...