free web hit counter Skocz do zawartości
wesol

26.12.21 Jack Strong Hair metoda DHI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

26.12.21 lecę do Jack Strong Hair na przeszczep Metodą DHI.

Oczywiście im bliżej terminu tym większe obawy, 

Będę wdzięczny za wszelkie porady, 

Jack Strong Hair wybrałem głównie po relacjach Nesty które wrzucił na forum. Mam 27 lat ale zakola przeszkadzają mi już od jakiś 3 lat, a na koronie po mału też się coś dzieje z opinii trychologa. Robiłem mezoterapie z osoczem bogatopłytkowym, ale nie pomogło. Leków typu Fin czy topical nie próbowałem nigdy ( dowiedziałem się o nich dopiero z forum). 

Do Was mam poniższe pytania:

Czy dobrze robię że już teraz podejmuje sie przeszczepu czy lepiej poczekać jak włosy będą naprawde przerzedzone ? ( wybieram DHI bo raz się ogoliłem na łyso i mi wystarczy :), a świadomość bycia łysym mnie przeraża). 

Jak to jest tą linią czoła ? Przeglądam te zdjęcia i widać różnice między naturalną linią, a tą po przeszczepie , włosy przeszczepione są bardzo grube od samej skóry głowy i rzuca się to w oczy, ale zdjęcia które tu widzę z reguły są po 6 miesiącach, zastanawia mnie jak to wygląda np. po roku ? Wiadomo, że chciałbym żeby to wyglądało 100 % naturalnie ale nie wiem czy to możliwe . 

Czy przeszczep może być tylko gdzie zakola ? czy to trzeba pojechać po całej lini ? bo linia środkowa czoła nie cofnęła mi się kompletnie tylko te zakola się pogłębiły .

Czy przy metodzie DHI również przeszczepiają po całej głowie u góry ? Czy w moim przypadku zrobią tylko korone i zakola a środka nie ruszą ? Wolałbym uzupełnić zapasy włosów nawet na środku głowy bo z biegem lat to bywa różnie :) 

Jack Stron Hair napisali mi że w moim przypadku będzie to 3000-3500 graftów. 

Załączam również zdjęcia z moją czupryną ( włosy są mokre bo widać lepiej braki na koronie ).

Z góry dzięki !

 

 

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...