free web hit counter Skocz do zawartości
Matt87

Minoxidil wysokie stezenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako ze ostatnio w hairspa nie maja na stanie minoxia 15% (ponoc towar czeka na  odprawie celnej juz ok 2-3tyg) chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna kupic polaris nr9? ewentualnie jakis inny produkt, mysle ze stezenie 12-15% byloby ok? pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minoxidilmax ma różne stężenia, natomiast ceny w porównaniu z 5 % dostępnym w Polsce są wysokie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt iż prawdopodobne działanie nie jest proporcjonalnie skuteczniejsze wraz ze wzrostem stężenia. Znalazłem włoski preparat Folixidil na rosyjskojęzycznych stronach w znacznie lepszej cenie, ale wiem czy wysyłają do Polski i nigdy stamtąd nie zamawiałem. Niewiele drożej sprzedaje to ktoś w Polsce, ale też nie jest to jakiś duży sklep, więc nie wiem czy ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprowadziłem Dualgen 15 z Minoxidilmax. Na buteleczce jest napisane, że w większości przypadków najlepiej jest stosować to wieczorem, a 5 % rano, tylko że na większości lub wszystkich minoxach jest napisane, że ważne tylko miesiąc po otwarciu. Faktycznie tak szybko traci stabilność, czy piszą to tylko na wszelki wypadek ? A może lepiej używać 15 % 2 razy dziennie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...