free web hit counter Skocz do zawartości
Aksoy

Oszukać przeznaczenie (dut minox nie działają)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was kamraci mam 33 lata,

Genetycznie w rodzinie większość łysych, 

Przygodę z łysieniem zacząłem ponad 10 lat temu gdy zauważyłem podczas badań że miałem dużo włosów fazie telegenowej w tym skóra przetłuszczającą się. Szybko zacząłem kuracje od fina z minoxem  aż po dziś fin  dut, minox Flut, efekt.? Zero efektów  łysienie postępuje zmuszony zostałem  do przeszczepu włosów, zakola itd. Po przeszczepie 7 miesięcy jest ekstra lecz nie wiem jak zagescic moje(resztki) włosy, co ma zrobić by nie wyłysieć całkowicie , mój donor nie wystarczy na cały obszar  Maks mogą jeszcze wyciągnąć 3000graftow , chyba żebym się udał do jakiejś kliniki co zreszty ciała pobierają , co mam robić kamraci? Przyznam że po kuracji rocznej izotekiem  głowa całkowicie mi się przrzadzila jestem w rozpaczy , brak sił.. 

Kuracja :

Dut 05mg codziennie 

Fin wieczorami 1mg codziennie 

Biotyna 5mg 

Minox z Flut zew 

Minoxidil 2.5mg wew 

IMG_20211231_010804.jpg

IMG_20211231_010634.jpg

IMG_20211230_221415.jpg

IMG_20211231_012946.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z blokerów zostaje tylko RU58841.

Skoro dutasteryd 0,5mg codziennie nie pomaga to może wina nie leży w dht a w zapaleniu skóry głowy, łojotoku czy czymś tego typu. Widziałem parę postów na HLT odnośnie tego, że jak finasteryd czy inne blokery nie działają to trzeba ogarnąć skórę głowy.

Ja bym na twoim miejscu potestował najpopularniejsze szampony na łojotok/lupież, płukanie włosów octem jabłkowym, jeden użytkownik pisał mi o kwasie azelainowym który jest mocno przeciwzapalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fin plus duta. Minox zewnetrznie i wewnetrznie ... hmm

Zamiast tego flutamidu moze warto sprobowac ru58841. Ja wlasnie bede na to teraz wchodzil bo w ogóle nie toleruje fina.

Ogolnie widze ze jedziesz ostro... no wlasnie czy nie za ostro? Ale calkowcie cie rozumiem, tez tak mam xd

Czy widzisz skutki uboczne stosowania lekow? Czy widzisz poprawe na swoich natywnych wlosach?

Tak naprawde trzeba by tez wrzucic terapię do pobudzenia odrostu moim zdaniem a nie tylko powstrzymujaca lysienie.

Probowales stosowac dermaroling lub jakies zagiegi z uzyciem fibryny czy osocza bogatoplytkowego? Zabiegi mezoterapii/karboksyterapii itp?

Dodatkowo sam minox wewnetrznie powinnien tez dac rade, jezeli niexma efektow mozna zwiekszyc dawke do 5mg.

Co do zabiegow ok 8 miesięcy po przeszczepie mozna je robic juz bezpiecznie. Tak mi powiedziala klinika w ktorej robilem ht. Prp mozna juz po miesiacu i ja tak robilem.

Edytowane przez marcinn12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem śmieszne  osocza straciłem 1200 euro nie pomogło, jakby nic na mnie nie działało,   po za nowymi włosami są takie hgesre przeszczepione  nie wiem skąd się wzięły  mega grube 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę ogarniał epitalon  ponoć wzmacnia dobrze jak nie to lecę pod koniec roku znów na Turcję tym razem ktoś musi robić BHT Macie kogoś dobrego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma epitalon do wlosow? w ogole wedlug mnie za ostra kuracja...postaw na jeden bloker...dodaj ewentualnie jeszcze zewnetrznie RU i tyle do tego dorzuc minoxa 15, saba gel i nakluwanie glowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij sta nskóry. Jeżeli tam toczy sie stan zapalny to organizm ciagle będzie "wysyłał" DHT do mieszków. DHT ma właściwosci przeciwzapalne.  Próbowałeś czegosć co blokujes prostaglandyny D2? np  ketakonazol, kwas azelainowy , saba gel? Masz silną kurację a mimo tego brak efektów. Może tak być że przez stan zapalny masz już mocną fibrozę (bliznę) i mimo kuracji włosy się nie mogą przebić przez  skórę. Tu wchodzi dermaroller i jego pochodne ale tylko pod warunkiem wyleczenie stanu zapalnego.  Badales się pod kątem jakis patogenów , grzybów itp?

BTW

Antydhator poleciłby pewnie  Androcur ale pewnie wiesz co to za lek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...