free web hit counter Skocz do zawartości
Magicman31

Czy mój stan nadaje sie na przeszczep i czy warto go już teraz zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam 31 lat, mój problem z wypadaniem włosów rozpoczął się jakieś 5 lat temu, ale postępował bardzo powoli. Jak widzicie po załączonym zdjęciach mam też retrograde alopecia. Od 4 miesięcy używam essengen f (wcierka fin) i trochę bardziej wypadaja mi wlosy, co podobno jest normalne na poczatku (shedding phase). Bardzo chcialbym zrobic sobie przeszczep w Turcji na zakola, ale nie wiem, czy nie jest na to za wczesnie? Konsultowalem się z Klinkami Dr Gur i Fuecapillar i powiedzieli, ze moj stan sie nadaje na przeszczep, bo oni i tak pobieraja grafty, ktore nie sa zagrozone miniaturyzacja. Jestem tutaj nowym uzytkownikiem i bardzo chcialbym dowiedziec sie, jakie jest wasze zdanie? Czy ewentualnie uzywac wcierki fina i poczekac z przeszczepem, a moze cos dorzucic jakies inne preparaty ?

IMG_0204.jpg

IMG_0205.jpg

IMG_0206.jpg

IMG_0231.jpg

IMG_0246.jpg

IMG_0247.jpg

IMG_0252.jpg

IMG_0253.jpg

IMG_0255.jpg

IMG_0202.jpg

IMG_0203.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz za parę lat ,to będziesz miał włosy,ale będziesz stary 😉 rób przeszczep , i jedź na blokerach ,a co będzie to potem będziesz się martwił .W wieku 30 lat łysienie spowalnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale chodzi o to, ze mam to lysienie retrograde alopecia i nie wiem, czy nadaje sie ten stan na przeszczep. Troche sie boje, ze jak mi pobiora grafty z tzw bezpiecznej strefy, to i tak za jakis czas moga wypasc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...