free web hit counter Skocz do zawartości
francisko

HT Jack Strong Hair czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dostałem kwalifikację na 5k graftów od Jack Strong Hair. Mam 30 lat, mój problem zaczął się w wieku 23 lat i postępował dosyć agresywnie. Stosowałem latami minoxidyl (z przerwami), wszystkie możliwe odżywki, szampony, rollery, palmę sabałową, mezoterapię osoczem,  stosowałem również  finasteryd przez 5 miesięcy bez żadnego efektu poza ubocznymi :) Mam ogromny problem z przetłuszczaniem skóry głowy, myjąc głowę o 23, następnego dnia o 6 rano jest już mocno przetłuszczona a cebulki są tak jakby zaczopowane łojem wraz z którym wypadają włosy.

Zwracam się z pytaniem czy jest sens robić przeszczep na 6 miesięcy przed ważną dla mnie uroczystością? (początek lipca)

Czy donor jest wystarczający na 5k graftów? obawiam się czy donor się zagoi jak zareaguje skóra głowy na przeszczep, czy jest ogólnie sens robić HT jeśli włosy dalej mocno lecą i czy do lipca można osiągnąć jakikolwiek pozytywny efekt.

Dodam, że docelowo po ewentualnym przeszczepie włosy z tyłu głowy i z boku chcę golić na 1mm czy przy takiej długości będzie widać zaczerwienienie lub ubytki?

Część włosów, z okolic za uchem gdzie pewnie też pobierają grafty jest siwych (są osłabione), zdjęcia robione jakiś czas temu ale zbliżone do aktualnego stanu.

Pytanie do Was, czy warto?

https://iv.pl/image/GIaDa6f
https://iv.pl/image/GIaDPfa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 6 miesiącu powinieneś mieć już zadowalający efekt ,ja jestem w 4 i już się cieszę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy to według mnie na spokojnie uzyskasz fajne efekty a po zabiegu nie będzie śladu. Łój masz od minoxidilu bo mam to samo, mogę mieć czystą skórę głowy a raz wieczorem psikne parę razy to na drugi dzień świąd i wypadanie włosów razem z łuskami. Przed zabiegiem jak ja najlepiej bierz sobie biotynę, wcieraj łagodne odżywki szczególnie na strefę dawczą i broń Boże nie ruszaj minoxidilu a skóra będzie czysta i nie będzie swędzieć. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od dwóch lat nie stosuję minoxydylu a przetłuszczanie jest na jakimś niewyobrażalnym poziomie pomimo mycia włosów szamponem z ketokonazolem.

Jakie badania trzeba wykonać przed zabiegiem?

Jak wygląda funkcjonowanie po przeszczepie? kiedy można nosić czapkę, czy można przeszczepione włosy przycinać? kiedy można normalnie funkcjonować np. uprawiać sport

Jak oceniacie donor? czy po HT finasteryd jest konieczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finasteryd jest po to by utrzymać na głowie Twoje pierwotne włosy a na te przeszczepione nie ma żadnego wpływu. Sport podobno po 3 tygodniach już normalnie ale lepiej poczekać miesiąc. Golenie maszynką po pół roku, czapka już myślę spokojnie tydzień po można nosić a badania wykonają w klinice przed zabiegiem. Co do przetłuszczania to zobacz czy to może nie od łuszczycy i poeksperymentuj z różnymi szamponami na właśnie łuszczyce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...