free web hit counter Skocz do zawartości
majette

FOLLIGEN CREAM- PEPTYDY MIEDZI ODZYWCZO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo ah-kcu min 2,5% działa w połączeniuz blokerami na odrost natomiast folligen, poleciłbym jako najlepszą /aczkolwiek nie tanią / odżywkę na pogrubienie i zdrowy wygląd włosów, po kilku miesiącach używania włosy zdecydowanie sie pogrubily, nabrały koloru, stąły sie błyszczące, potem zabrakło mi folligenu i niestetyp omimo odrostow po ht oraz stosowania wielu innych rzeczy nie udało mi sie doprowadzic do takiego stanu,w sensie prezencji włosów,tak wiec mam 100% pewnosci ,ze to folligen cream,który zawiera mieszanke innych niz ahk-cu peptydow tak wplynłął na włosy/ zaznaczam nie jestem bron Boże dystrybutorem tego itd/ tylko użytkownikiem pod wrażeniem


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko peptydy miedzi w folligenie odpowiadają za efekty w postaniu lepszego wyglądu oraz stanu skóry głowy i włosów. Również inne składniki zawarte w kremie, nie można całej zasługi w przypadku folligeniu przypisywać tylko i wyłącznie peptydom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w każdym razie jest super jako pogrubiacz i zapewnia lśniące włosy a to tez ważne jesli jeszcze się je ma oczywiście


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak możesz to podaj link do tego kremu, bo nie wiem dokładnie o który chodzi. Ja znalazłem, ale bardzo drogi. Coś koło 100zł za opakowanie i nie wiem czy o ten chodzi.

I od razu powiedz jak często trzeba go stosować i na ile wystarcza jedno opakowanie?

Bo efekt po WAX utrzymuję się bardzo krótko według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAX to jest beznadziejny środek. Bardziej obciąża włosy, aniżeli pomaga, stosowałem go przez dłuższy czas i niestety nic dobrego nie mogę o nim powiedzieć. A folligen rzeczywiście jest drogi, ja bym na Twoim miejscu spróbował na początku z czymś tańszym np. Odżywka Avalon biotin b-complex (poszukaj na http://www.ebay.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie stosowałem, musiałbym zobaczyć dokładny skład (INCI) żeby się wypowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na lysienie.info ktoś polecił odżywkę himalaya. Co o niej sądzicie ?

http://www.magiczne-indie.pl/kosmetyki/ ... rbals.html

 

Gwoli ścisłości: to ja ją poleciłem, ale raczej wątpię żeby przeciwdziałała ona łysieniu, tak samo jak WAX. Jeżeli jednak potrzebujesz odżywki (tak jak zaznaczyłem na lysienie.info) to ta jest naprawdę bardzo dobra, na pewno najlepsza jaką stosowałem. Na rynku nie ma niestety odżywki, która w znaczącym stopniu może zahamować łysienie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce odżywką przeciwdziałać łysieniu. Nie wiem od czego, ale w ostatnim czasie nie jestem w stanie doprowadzić włosów do połysku. Sa suche i strasznie matowe, takie bez życia.

Zamówię tą odżywkę i dam znać jak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak możesz to podaj link do tego kremu, bo nie wiem dokładnie o który chodzi. Ja znalazłem, ale bardzo drogi. Coś koło 100zł za opakowanie i nie wiem czy o ten chodzi.

I od razu powiedz jak często trzeba go stosować i na ile wystarcza jedno opakowanie?

Bo efekt po WAX utrzymuję się bardzo krótko według mnie.

 

http://store.reverseskinaging.com/Produ ... uctCode=40


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette. od paru dni stosuje folligen krem. Czy ty go stosujesz tylko na noc? On bardzo farbuje skórę na głowie i włosy po nim są jakieś dziwne w dotyku. Ja najpierw stosuje minox a po paru minutach nakładam folligen na noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani mi nie farbuje skóry bo w nia wnika bez sladu,ani nie są po nim dziwne włosy, są błyszczące i grubsze jezeli ci farbują to oczywiście stosuj na noc


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. stosujecie nadal odżywke? jestem ciekaw jak działa bo cena jest sporawa i nie chce w ciemno wydawac tyle kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje ahk przed wiec folligen chyba tez, ale nie wiem dokladnie jak jest zalecane;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy zamówiłem folligen w hair spa, dziwi mnie naklejka z tyłu: Mfg:01/11.

 

to jakaś data przydatności? miał ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...