free web hit counter Skocz do zawartości
t0m3k4

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłem u fryzjera aby skrócić trochę włosy i mówiłem mu żeby nie ruszał mi góry maszynka bo miałem przeszczep on i tak to zrobił 5 miesięcy po przeszczepie . Pytanie czy jest szansa że włosy ponownie odrosną ponieważ wydaje mi się że ich wyrwał maszynka trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem ze widać duże przerzedzenie minął miesiąc od obcięcia . Czy nawet jak zostały wyrwane przez maszynkę to odrosną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.04.2022 o 19:04, t0m3k4 napisał:

Właśnie w tym problem ze widać duże przerzedzenie minął miesiąc od obcięcia . Czy nawet jak zostały wyrwane przez maszynkę to odrosną ?

Jeżeli jest tak jak mowisz to najpewniej wypadły te, ktore i tak wypaść muszą. Zazwyczaj wypadaj wcześniej, ale tak naprwdę ten cykl może trwać nawet do roku. Natomiast nie ma takiej możliwości aby maszynką wyrwać Ci włosy z cebulką po 5 miesiacach od zabiegu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kiniaminia napisał:

Jeżeli jest tak jak mowisz to najpewniej wypadły te, ktore i tak wypaść muszą. Zazwyczaj wypadaj wcześniej, ale tak naprwdę ten cykl może trwać nawet do roku. Natomiast nie ma takiej możliwości aby maszynką wyrwać Ci włosy z cebulką po 5 miesiacach od zabiegu!

Z tego co pamiętam według kliniki, w której robiłem przeszczep po 2 miesiącach można golić włosy.

A Ty jakie masz informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.05.2022 o 15:22, bodzix1809 napisał:

Z tego co pamiętam według kliniki, w której robiłem przeszczep po 2 miesiącach można golić włosy.

A Ty jakie masz informacje?

Juz po miesiącu od zabiegu, aby usunąć jakiekolwiek grafty potrzeba do tego np pęsety. Maszynka do strzyżenia na pewno nie uszkodzi graftów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...