free web hit counter Skocz do zawartości
majette

Nanogen+ dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym sposobem maskowania łysienia u mnie zanim zrobiłem HT w Indiach /a było to niezbędne do normalnej egzystencji / był nanogen ,trzeba jednak zaznaczyc ,ze jest to preparat dość drogi ale za to chyba najlepszej jakości z dostępnych na rynku,trzeba tylko umiejetnie dobierac kolor,ja jak mam ciemny brąz używałem sredni brąz bo ciemny brąz był zbyt ciemny dla mnie.

Jest teraz bardzo wiele firm jesłi chodzi o zagęszczacze ,najlepiej wyprobowac kilka i wybrac dla siebie najlepiej pasujący.

Niezła na blizny pozabiegowe na przykład jest zwykła kredka do brwi /tak taka jak uzywaja kobiety / wystarczy rano przeleciec delikatnie po bliźnie /ważne zeby kredka była nie za ostro zatemperowana/ i juz staje sie niewidoczna do momentu umycia włosów ,a np. jeśli ktos ma braki na skroniach lub brwiach/są i tacy/ dobrym sposobem jest tzw. puder barwiący ,najlepiej brązowy, który może w sposób dla innych niewidoczny zagęścić brwi lub skronie, u mnie np. wszczepione skronie są ciemniejsze od włosów za nimi i mogę takim pudrem w sposob niewidoczny wyrównac koloryt, chociaz kolor sie powoli wyrownuje wiec rzadko tego używam, zwłaszcza jak skronie sa krótko przyciete, nakłada sie go delikatnym pedzelkiem.

Natomiast tam gdzie np. na wierzchołku zagęszczacza nie da sie zastosowac bo ktos ma łysy placek i resztki łosów dobrze sprawdza sie pasta Couvre /u mnie dark brown/ wystarcy sosłownie odrobine nanieśc na załączoną gąbke rozetrzec na niej palcem a potem gabką na miejsce przerzedzone i,tylko bardzo delikatnie i ekstra maskuje ,jest droga ale bardzo wydajna ,starczała mi jedna tubka na kilka miesiecy , teraz nareszcie moge to odstawic po ht ale wiem,ze duzo osób tego potrzebuje dlatego starałem sie napisac co najlepsze według mnie,oczywiscie to tylko moja propozycja,moze macie inne sposoby to piszcie,z korzyścia dla innych .


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette zastanawiam sie nad kupnem Couvre pasty. Jak wiadomo rozne produkty maskujace posadajace te same barwy roznia sie kolorami. Tak jak ty mam nanogen sredni braz i zastanawiam sie czy jestes zadowolony z koloru ciemny braz cover pasty? Moze sredni braz nanogenu to ciemny braz caveru? Stosujesz tą paste co dzienie bo czytałem ze nie jest az tak wydajna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majette zastanawiam sie nad kupnem Couvre pasty. Jak wiadomo rozne produkty maskujace posadajace te same barwy roznia sie kolorami. Tak jak ty mam nanogen sredni braz i zastanawiam sie czy jestes zadowolony z koloru ciemny braz cover pasty? Moze sredni braz nanogenu to ciemny braz caveru? Stosujesz tą paste co dzienie bo czytałem ze nie jest az tak wydajna?

 

dla mnie courve średni brąz był zbyt jasny, najlepiej mi pasuje dark brown, ale teraz to juz nie uzywam po ht


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette mógłbyś dokładniej napisać na czym polega to maskowanie praktycznie łysego placka pastą Couvre? Bo skoro nie ma tam zbytnio włosów to jak taka pasta zakrywa? Chyba że chodzi o pomalowanie skóry:) Ale wtedy chyba widać, że coś tam jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....zastanawiam się nad następującym tematem ,

jestem 15 dni po HT FUSE , donor jest lekko zaczerwieniony ,włosy sa mniej więcej 3 mm długści,

przeszczepione wloski powoli zaczynają wypadać,

na miejscu biorczym po odpadnięciu strupków pojawia się zaczerwieniona skóra,

hmmmmm za tydzien mam wesele kuzynki :/ wypadałoby się pojawić - co robić ? jak zamaskować ?

....czy udać obłożnie choregom i nie jechać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem na poważnie - idź do jakiejś kosmetyczki ew. zapytaj na forum dla kobiet, one z pewnością znają jakieś cud specyfiki


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancki garnitur i najprostsza bandamka na głowę. Nie wiem jak wyglądasz i jaki masz kształt czaszki, ale u niektórych wygląda to naprawdę fenomenalnie. Oczywiście musiałbyś coś ściemnić dlaczego jej nie zdejmujesz, lub po prostu powiedzieć prawdę.

Tutaj przykład:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...