free web hit counter Skocz do zawartości
Sado

Gdzie na przeszczep? [Turcja / inne możliwości]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zdecydowałem się na przeszczep, 30 lat, łysieję od około 10. roku życia, norwood 4/5. Domyślnie stawiam na Turcję, bo widzę sporo udanych zabiegów po załączanych zdjęciach tutaj, aczkolwiek to nie tak, że zamykam się tylko na ten wybór.

Na ten czas zastanawiam się głównie nad dwoma klinikami:

- Jack Strong Hair - widziałem masę pozytywnych relacji i jestem zachwycony większością efektów.

- Skymed - tutaj widziałem mniej opinii, nawet przewinęła mi się jakaś negatywna, ale jednak przeważały pozytywne

JSH ocenił potrzebę na 5-6k graftów, Skymed na 4-4,5k. Nie chcę na pewno przekraczać 5,5k graftów, co za dużo to niezdrowo, najwyżej w przyszłości zrobię drugi zabieg.

Trzecią kliniką, nad którą również się zastanawiam, jest: Dr Serkan Aygin, aczkolwiek tutaj jestem w trakcie sprawdzania.

Jeśli macie jakieś porady, przestrogi czy inne propozycje - śmiało, im więcej wiem, tym lepiej. Widzę, że pośrednicy i marketingowcy ostro działają w temacie, więc każda dodatkowa informacja jest na wagę złota dla mnie.  Z góry dzięki za rady i pomoc!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisha, Skymed (Estepalace) oraz JSH to jest ten sam poziom. JSH jest zapewne wyżej niż pozostałe w marketingu, Skymed daje dodatkowe rabaty i ma super konsultantów ale Aisha też jest warta przeanalizowania.  Jakość usługi w mojej ocenie jest na tym samym pułapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz wątpliwości jaką ilość graftów potrzebujesz to zapraszam Cię do siebie, do punktu stacjonarnego (Warszawa, ul. Bukowińska 2/U3 lub Wrocław). Zmierzę powierzchnię do pokrycia w cm2 i policzę jaką ilość graftów potrzebujesz aby uzyskać dobrą gęstość. Mikroskopem sprawdzę donor czy ma takie możliwości. Gdyby były zmiany skórne to dowiesz się jeszcze przed wylotem, bez ryzyka gorszego efektu.


Konsultant Aestepool Clinic

info@aestepoolclinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, darek90 napisał:

Aisha, Skymed (Estepalace) oraz JSH to jest ten sam poziom. JSH jest zapewne wyżej niż pozostałe w marketingu, Skymed daje dodatkowe rabaty i ma super konsultantów ale Aisha też jest warta przeanalizowania.  Jakość usługi w mojej ocenie jest na tym samym pułapie.

Dzięki za kolejne kliniki. Domyślam się, że JSH wybija się na marketingu, jednak każdy przykład udanego zabiegu + brak krytycznych opinii to dla mnie spory plus. Próbuję szukać też informacji za granicą o lekarzach prowadzących, póki co za wiele nie znalazłem (o Serkan Ayginie sporo negatywnych, o prowdzącym z JSH tylko jedna opinia).

 

9 godzin temu, DamianKoko napisał:

Jeżeli masz wątpliwości jaką ilość graftów potrzebujesz to zapraszam Cię do siebie, do punktu stacjonarnego (Warszawa, ul. Bukowińska 2/U3 lub Wrocław). Zmierzę powierzchnię do pokrycia w cm2 i policzę jaką ilość graftów potrzebujesz aby uzyskać dobrą gęstość. Mikroskopem sprawdzę donor czy ma takie możliwości. Gdyby były zmiany skórne to dowiesz się jeszcze przed wylotem, bez ryzyka gorszego efektu.

Do Wrocławia mógłbym się wybrać w sumie. Jaki byłby kosz takiej usługi (od razu zaznaczam, że zależy mi na pozostawieniu wolnego wyboru w kwestii kliniki. Zaangażowanie konsultantów jest dla mnie na spory plus, ale nie chcę się do niczego zobowiązywać)?

Edytowane przez Sado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...