free web hit counter Skocz do zawartości
marcelinakosciuk4@gmail.co

Transplantacjia włosów w Turcji.

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Joe.Tillman napisał:

Za chwilę założą kolejne konto żeby Cię zaatakować 🙂

https://www.skymed.org.pl/wp-content/uploads/2020/03/Nagihan_final.pdf
 

Czy na prawdę w wieku 18 lat kończy się studia? Faktycznie w tym temacie nie ma o tym mowa ale w poprzednich już tak. 
Prawda zawsze wyjdzie na jaw.

Ciekawe jak się z tego wytłumaczyć?

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTI5MTA3OTg1ODg1NDY2?story_media_id=2707490037837270954_33729333875&igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

to może napiszę jasno jeszcze raz bo widzę, że koledzy inteligencją nie grzeszą. 
 

- NIE JESTEM PRZEDSTAWICIELEM ŻADNEJ KLINIKI. PISZĘ TUTAJ JAKO OBIEKTYWNY CZYTELNIK.

Myślę, że napisałem to co większość użytkowników myśli. To jest po prostu nieczysta zagrywka z Twojej/waszej (wybaczcie, nie wiem czy działacie w kooperacji ale wszystko wskazuje, że tak) strony. Mnóstwo pozytywnych relacji klinik z Turcji i zdecydowana większość zadowolonych pacjentów a Wy musicie szukać dziury w całym tylko dlatego, że Pan Przybylski uprawnienia na zabiegi transplantacji włosów wygrał w zdrapce za 2zł. 

Wiecie na czym polega problem? Że gdyby nie wasze głupie gadanie to ja nawet bym nie zwrócił uwagi jaką słabą kliniką jest Przybylski a przez to jaki szum narobiliście to zrobiliście mu niedziewdzią przysługę. Każdy normalny człowiek widząc to będzie omijał to miejsce z daleka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, maksym90 napisał:

to może napiszę jasno jeszcze raz bo widzę, że koledzy inteligencją nie grzeszą. 
 

- NIE JESTEM PRZEDSTAWICIELEM ŻADNEJ KLINIKI. PISZĘ TUTAJ JAKO OBIEKTYWNY CZYTELNIK.

Myślę, że napisałem to co większość użytkowników myśli. To jest po prostu nieczysta zagrywka z Twojej/waszej (wybaczcie, nie wiem czy działacie w kooperacji ale wszystko wskazuje, że tak) strony. Mnóstwo pozytywnych relacji klinik z Turcji i zdecydowana większość zadowolonych pacjentów a Wy musicie szukać dziury w całym tylko dlatego, że Pan Przybylski uprawnienia na zabiegi transplantacji włosów wygrał w zdrapce za 2zł. 

Wiecie na czym polega problem? Że gdyby nie wasze głupie gadanie to ja nawet bym nie zwrócił uwagi jaką słabą kliniką jest Przybylski a przez to jaki szum narobiliście to zrobiliście mu niedziewdzią przysługę. Każdy normalny człowiek widząc to będzie omijał to miejsce z daleka

a co jest nie tak z tym? czy to kolejna nieudolna próba wywołania sensacji? chętnie się dowiem, bo dziś robiłem rekonesans telefoniczny w skymed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Joe.Tillman napisał:

Za chwilę założą kolejne konto żeby Cię zaatakować 🙂

https://www.skymed.org.pl/wp-content/uploads/2020/03/Nagihan_final.pdf
 

Czy na prawdę w wieku 18 lat kończy się studia? Faktycznie w tym temacie nie ma o tym mowa ale w poprzednich już tak. 
Prawda zawsze wyjdzie na jaw.

Ciekawe jak się z tego wytłumaczyć?

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTI5MTA3OTg1ODg1NDY2?story_media_id=2707490037837270954_33729333875&igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Nie, w tym wieku max kończy się szkołę zawodową. Czy tureckie prawo pozwala na przerywanie tkanki łącznej osobie po "kursach" a nie z tytułem doktora? Widocznie tak. Czy ma znaczenie czy wyrywa ci ząb stomatolog czy mechanik samochodowy po kursie dentystycznym jak wykonuje to dobrze? Nie ma znaczenia. Czy uzyskasz jakąś rekompensatę gdy naprawiasz auto u pasjonata w garażu a nie w ASO? Pewnie nie jednak płacisz za rbh 50 zł a nie 450 zł. Była moda na Marala jest moda na Estepalace i Jack Strong Hair. Choćby skały srały i stworzyliście miliard kont które będą nawet merytorycznie wyprowadzać punch'e bijące w te dwie kliniki nie przebijecie argumentu cena jakość bo na ten moment poza tymi dwiema pewnie z 2-3 tureckie, mniej tutaj popularne to się znajdą natomiast Indie, Belgia czy Polska abstrahując od nawet samej jakości zabiegu to cenowo są 2 lub 3x droższe. Aby zmniejszyć podaż usług tych dwóch klinik jedynym logicznym argumentem jest dokumentacja / relacja niezadowolonych klientów ale nie takich którzy z 3 tyś graftów chcieli mieć gęste włosy na nw4-6 bo niektórzy nie mają wtedy fajnej gęstości na zakolach [każdy ma inną głowę i inny donor 1-2 włosowy] tylko niezadowolonych bo mają przeorany donor i odrost na poziomie less 80%. Szukajcie dowodów na to i tyle. Wrzucenie, dowodu na to, że w owej klinice nikt nie ma studiów wyższych a jedynie liceum profilowane i ewentualnie studia podyplomowe jest potrzebne bo dla części osób może mieć to znaczenie ale wytaczanie tego jako główny argument, że Przybylski jest lepszy bo jest ortopedą jest słaby; to niech zrobi wam przeszczep włosów na stopie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...