free web hit counter Skocz do zawartości
Sado

Turcja - Aestepool czy JSH (ewentualnie Skymed)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Po dłuższym czasie (znacznie dłużej, niż planowałem) zastanawiania się zostałem przy głównie 2 klinikach: Aestepool i JSH. Początkowo byłem zdecydowany na JSH ze względu na wiele bardzo pozytywnych relacji, ale trochę zaczęło mnie przerażać, jak dużo graftów potrafią przeszczepić w ciągu jednej sesji i boję się, że w dłuższym rozrachunku może wyjść sporo negatywów, o których ludzie będą pisali dopiero za kilka lat. Z drugiej strony Aestepool zrobił na mnie całkiem dobre wrażenie, mimo że początkowo nie brałem ich pod uwagę. W przyszłości i tak planuję drugi zabieg, jak korona bardziej pójdzie + ewentualne zagęszczenie i estetyka przodu (może skronie, modyfikacja linii?), ale zapewne za 4-10 lat, więc myślę, że wtedy będę w stanie bez problemu pozwolić sobie finansowo na topowe kliniki (bez urazy oczywiście do w/w, bo efekty są naprawdę super).

 

No i teraz najbardziej mnie interesują... negatywne historie i opinie. Jeśli ktoś ma takowa związaną z w/w klinikami, to niech śmiało się dzieli, jeśli nie w wątku, to przynajmniej na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w JSH. Ogólnie moja opinia jest taka, że jako masówka spoko, ale jeśli chcesz jak najbardziej naturalny wynik to cudów nie ma. Szczególnie temporare są póki co bez szału i wątpię, że to się zmieni. Jeśli masz pół łysej głowy i nie chcesz robić boków to powinni być spoko. Jeśli nadal masz naturalne włosy w formie paska i chcesz jeszcze temporale robić to na podstawie dotychczasowych efektów nie polecam. Gdybym cofnął czas to bym zrobił w Eugenix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem 5 miesięcy po JSH i więc o efektach się jeszcze nie wypowiadam bo na nie czekam ale jeśli miałbym okazję to wybrałbym jednak tą drugą bo chciałbym mieć informacje gdzie ile i jakie grafty poszły a w Jacku takich informacji nie dostałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, bodzix1809 napisał:

Robiłem w JSH. Ogólnie moja opinia jest taka, że jako masówka spoko, ale jeśli chcesz jak najbardziej naturalny wynik to cudów nie ma. Szczególnie temporare są póki co bez szału i wątpię, że to się zmieni. Jeśli masz pół łysej głowy i nie chcesz robić boków to powinni być spoko. Jeśli nadal masz naturalne włosy w formie paska i chcesz jeszcze temporale robić to na podstawie dotychczasowych efektów nie polecam. Gdybym cofnął czas to bym zrobił w Eugenix

Śledziłem właśnie Twój wątek trochę i dał mi do myślenia, przez co zacząłem krytyczniej patrzeć na JSH.

45 minut temu, Plkk123 napisał:

Ja jestem 5 miesięcy po JSH i więc o efektach się jeszcze nie wypowiadam bo na nie czekam ale jeśli miałbym okazję to wybrałbym jednak tą drugą bo chciałbym mieć informacje gdzie ile i jakie grafty poszły a w Jacku takich informacji nie dostałem 

Ile graftów?

 

Ja celuję w max 4500. Nie będzie to raczej wystarczające, dlatego w przyszłości kolejny zabieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Plkk123 napisał:

Ja jestem 5 miesięcy po JSH i więc o efektach się jeszcze nie wypowiadam bo na nie czekam ale jeśli miałbym okazję to wybrałbym jednak tą drugą bo chciałbym mieć informacje gdzie ile i jakie grafty poszły a w Jacku takich informacji nie dostałem 

Ale co nic kompletnie nic nie odrosło ci? Używasz minoxa albo jakis bloker dht? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Plkk123 napisał:

Ja jestem 5 miesięcy po JSH i więc o efektach się jeszcze nie wypowiadam bo na nie czekam ale jeśli miałbym okazję to wybrałbym jednak tą drugą bo chciałbym mieć informacje gdzie ile i jakie grafty poszły a w Jacku takich informacji nie dostałem 

Masz zdjecia z przed i po zabiegu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...