free web hit counter Skocz do zawartości
Karol9191

Przeszczep- już czy jeszcze poczekać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

Mam 31 lat i od zawsze moim kompleksem było wysokie czoło. Od gimnazjum stawiałem włosy do góry i boki wystrzyżone. Przez ten czas wydaje mi się że  zakola trochę się powiększyły. Coraz bardziej zastanawiam się nad przeszczepem. Tylko pytanie czy nie lepiej jeszcze poczekać? Do jakiego wieku najbardziej łysieje mężczyzna? Chciałbym obniżyć linie włosów o min 1 cm i zlikwidować zakola.

 

Ps. Polecacie w miarę dobrą i tanią klinikę w Turcji? Zastanawiam się nad JackStrongHair oraz Aestepool

IMG_20221012_151957.jpg

IMG_20221012_152031.jpg

Edytowane przez Karol9191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz małe ubytki (a masz) to zrób to w dobrej klinice na zachodzie.

W jack strong albo w aestepool z tego co wiem biorą stałą kwotę więc różnica w cenie będzie nie aż tak duża a nie ryzykujesz przesianego donoru, złych kątów zasadzeń etc.

Polecałbym np Pinto albo Mwambe (we wmiarę dobrej cenie) choć na zachodzie jest wielu innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Karol9191 napisał:

Ps. Polecacie w miarę dobrą i tanią klinikę w Turcji? 

Możesz mieć przeszczep zrobiony albo tanio albo dobrze. Tak jest w wielu dziedzinach życia. Wybierz mądrze 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet niewielki, ale nie jesteś aż taki łysy. Napisz do nich https://eugenixhairsciences.com/contact/, zobaczymy ile graftów oszacują. 


No i też możesz napisać do Turasów, będziesz miał porównanie. 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozsądnie, najpewniej obniżą Ci linię, ale zakoli raczej nie zlikwidują liczbą 2,5k. Na same zakola po obu stronach trzeba 1k minimum. Zmarszcz sobie czoło i zrób od tego 1,5-2 cm buforu i mniej więcej tam Ci wyrysują linię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...