free web hit counter Skocz do zawartości

looksmatters

Members
 • Liczba zawartości

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana looksmatters w dniu 9 Grudnia 2022

Użytkownicy przyznają looksmatters punkty reputacji!

Reputacja

10 Good

O looksmatters

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. a jaką dawkę przepisał CI dermatolog? Moja dermatolog powiedziała, że taki minoxidil w proszku, który wkładają następnie do kapsułki, to apteka może mi przygotować, ale o stężeniu 0,1 mg . A takie 2.5mg albo 5mg, to ona mi nie wypisze recepty 😅
 2. Generalnie przeszczepy wyglądają lepiej z dłuższymi włosami. Można zawsze zrobić fade jak na powyższym filmiku w 2:24, krótsze ścinanie skroni niż w tym przykładzie mija się z celem. Nie po to się tam robi przeszczep, żeby ścinać na zero Przeszczepione skronia zawsze powinny mieć odpowiednią długość, fryzjer powinien je także regularnie przycinać, żeby nie były za długie.
 3. Generalnie skronie są przy donorze, więc tam się wszystko najwolniej będzie cofać, szczególnie na blokerach DHT. W każdym razie u turka, to też bym skroni nie robił, bo to wymaga najwyższej staranności. Nie zgodzę się z tym, że skronie zawsze wyglądają kiepsko po zabiegu. Wystarczy zobaczyć jak robi skronie Couto czy Eugenix.
 4. Za tydzień będę robił update 9 miesięczny, więc wrzucę nowe fotki.
 5. a masz fotki donoru po operacji? na zdjęciu z tyłu przed operacją wygląda lepiej, ale światło było przy tym zdjęciu lżejsze.
 6. Kolega zarejestrował się na forum 6 miesięcy po zabiegu
 7. A w jakiej klinice planujesz zabieg poprawkowy?
 8. Generalnie z tymi lekami jest tak, że mogą zatrzymać/spowolnić łysienie na wiele lat, a nawet zagęścić włosy obecne. Jednakże jak przestaniesz je brać np. po 5 latach, to może wtedy CI wypaść masa włosów, cały progres zostanie anulowany. Ale nie dzieje się wtedy żadna tragedia, po prostu włosy wracają do genetycznie zaprogramowanego stanu, jakbyś nie brał tych leków w ogóle to przez te 5 lat dokładnie tak samo byś wyłysiał, tylko stopniowo. Tutaj taka szokowa utrata włosów może zaskoczyć. Możesz wejść np. na pól toku na fina, a potem dołożyć minoxa i microneedling. Wtedy będziesz wiedział jak na włosy wplywa fin, a jak reszta. Jak wejdziesz na wszystko od razu to nie będziesz wiedział co ile pomaga. Ja natomiast wszedłem od razu na wszystko, bo chciałem szybkich efektów.
 9. Myślę, że u Ciebie temat przeszczepu na koronę/midscalp nie jest jakąś palącą kwestią. Przeciętny człowiek nie zauważy, że jest tam jakaś mniejsza gęstość. Bierzesz jak rozumiem fina, więc zabezpieczenie przed pogorszeniem sytuacji jest. Natomiast myślę, że mógłbyś się pokusić o krótsze ścinanie boków, bo są zbyt gęste w porównaniu do góry. Nie musi być to totalnie krótko, ale jakiś skin fade zaczynający się od 2-3mm od ucha, myślę że byłby ok. Generalnie wynik końcowy jak na Przybylskiego jest ok. Gęstość zdecydowanie lepsza niż u ostatnich jego pacjentów, którzy publikowali recenzje na forum. Grube włosy i grafty wielowłosowe w linii, to niestety znak rozpoznawczy Przybyła, dlatego fryzury zaczesane do góry raczej odpadają. Ale jest to coś co można poprawić przy okazji drugiego przeszczepu jeżeli się kiedyś zdecydujesz. Wtedy jednak polecałbym się udać do lepszej kliniki, żeby już to topowo wykończyli.
 10. Przy tym stopniu łysienia co miałeś, myślę że to jest dobry wynik jak na 4000 graftów. Więcej to by się nie wyciągnęło. Jest o wiele lepiej niż było, drugi przeszczep uzupełniający dokończyłby dzieła, ale pytanie czy jest sens i czy w ogóle Ci to potrzebne. Jeżeli nie zamierzasz brać żadnych blokerów dht, to odradzałbym kolejne przeszczepy póki co. Boki ściąłeś bardzo krótko i przy ostrym świetle blizny są widoczne. Długość ścinania boków, to jest coś czym możesz się pobawić i wybrać najbardziej odpowiadającą Ci wizualnie długość.
 11. Trzeba było jej powiedzieć, że znalazłeś świetnego barbera 😂
 12. Dodaj jeszcze może zdjęcia w świetle dziennym, pewnie lepiej będzie to wyglądać
 13. Będą lecieć włosy za tymi przeszczepionymi i będzie to wyglądało tragicznie : Bloker DHT to jest podstawa przy każdym przeszczepie, każda klinika na poziomie to zaznacza.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...