free web hit counter Skocz do zawartości

looksmatters

Members
 • Liczba zawartości

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana looksmatters w dniu 18 Maja

Użytkownicy przyznają looksmatters punkty reputacji!

Reputacja

32 Excellent

O looksmatters

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pekiner to jak dla mnie TOP1 w Turcji. Nie porównywałbym go w ogóle z tanimi tureckimi klinikami. https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/59271-dr-pekiner-1805-grafts-feb-1-2021 https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/67632-dr-kaan-pekiner-1906-grafts-260123-270123 https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/66428-dr-pekiner-3305-grafts-fue-101922
 2. że lepiej z limitem, bo donor jest tylko jeden
 3. Jeszcze możesz się przyjrzeć takim nazwiskom jak Dr Pekiner, Dr Bruno Ferreira, Dr Bruno Pinto. Pekiner będzie chyba najbardziej korzystny finansowo, jednak czekanie na zabieg to pewnie co najmniej rok obecnie.
 4. Zawsze najlepiej dzwonić 😁 Nie, ja miałem mega efekty na długości 1.5 mm + minox, gdy się ogoliłem totalnie na łyso. Jest jedno badanie, które potwierdza, że ta kombinacyjna terapia przynosi najlepsze efekty jak się zaczyna na wygolonym skalpie. Kwestia jest taka, że to od Ciebie zależy jak mocno dociszkasz dermapen przy tej długości. Więc w teorii jak bardzo mocno przyciśniesz na długości 1mm, to może wejść głębiej niż 1.5 mm lekko dociskając. Generalnie samemu trzeba to wyczuć, a celem jest zaczerwienienie skalpu ale tak, żeby nie było krwawienia. Na początku może się zdarzyć krwawienie, ale jak się wyczuje jak używać, to się robi tylko do zaczerwienienia.
 5. Jak napisałaś, że się tyle czeka, to aż sam zadzwoniłem i się zapisałem 😂 Dali mi termin na listopad. A ty przez, który gabinet się zapisywałaś?
 6. myślę, że gada głupoty Kto wchodził na teścia ten wie, że zaczynają leciec włosy. Widziałem jego wpis i sam bierze dutasteryd, więc obniża sobie DHT jak najbardziej się da. Teoria o niskim testosteronie, który powoduje miniaturyzacje jest wyssana z dupy. Mając niski testosteron dalej możesz mieć DHT w normie, czyli będąc genetycznie wrażliwym na DHT będziesz łysieć.
 7. No właśnie, widać, że już przed zabiegiem były jakieś przerzedzenia nad uchem, także trzeba brać to pod uwagę.
 8. Masz zdjęcia z Eugenix chociażby, oni robią zdjęcia wszystkich kątów z włosami przed operacją. Także możemy porównać te foty vs teraz. Ale to możesz za 2 miesiące takie porownanie zrobić, bo teraz trochę wcześnie
 9. Nie do końca mi o to chodziło, tzn. nie o foty świeżo po zabiegach, bo one nic nam nie pokażą. Bardziej takie foty typu - 4 miesiące po zabiegu u Przybylskiego albo więcej vs aktualna sytuacja. Bo póki co, to ja nie jestem w stanie stwierdzić czy coś się pogorszyło wizualnie na bokach czy z tyłu.
 10. Jakbyś wrzucił zdjęcia sprzed zabiegu i po zabiegu na mniej więcej tej samej długości włosów, które pokazują te same obszary, gdzie są te lekkie przerzedzenia, to by było git. Bo póki co to brakuje pełnego obrazu. No i też mógłbyś dodać zdjęcia pooperacyjne jak wyglądał donor od boków, bo jedynie tył wrzuciłeś.
 11. Po pierwsze to za jakie pieniądze, za 6 zł za graft? To jak za darmo XDD A po drugie to nie wiem gdzie masz problem z donorem, szczególnie gdy jest fade cut.
 12. Mały obszar biorczy, 2000 graftów, dobry odrost. Przybylskiemu wyszedł dense packing. Jak chce to potrafi. Szkoda że nie wszyscy z tego forum mieli tyle szczęścia u niego i się na nich wypiął.
 13. Co nie podoba mi się w tym rezultacie, to włosy w linii są grube, co wygląda nienaturalnie. Ale jest to charakterystyczne dla tanich turków, że się nie zwraca uwagę na grubość włosów w linii i wszczepia na pałę. Nie zdziwiłbym się, gdyby były też grafty wielowłosowe w linii.
 14. Spoko, najlepiej wrzuć before/after, żeby był pełen obraz
 15. Troszkę te zdjęcia mało fachowe, żeby cokolwiek powiedzieć 😂
×
×
 • Dodaj nową pozycję...