free web hit counter Skocz do zawartości
Paf

Bookowanie wizyt i zabiegów w klinikach zagranicznych - techniczne aspekty

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy wiecie więcej z praktyki na ten temat.

Przesyłam zdjęcia i opis do kliniki celem wyceny i zaproponowania mi terminu przeszczepu.

Kiedy muszę wpłacić kwotę i w jakim % za zabieg - już teraz, zaraz po zabookowaniu dla mnie terminu zabiegu czy tuż przed zabiegiem? 

Chodzi mi o kliniki typu Feriduni czy Hiszpania, a nie Turcja.

Będę wdzięczny za wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bede chamem i mam nadzieje, ze ktos ci tutaj ze swojego doswiadczenia doradzi, ale dlaczego te pytania nie wyslesz odrazu do kliniki, do ktorej bedziesz wysylal zdjecia? Ich wewnetrzne procedury moga roznic sie w kazdej klinice. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem czy jest coś takiego jak lista osób, które mogą "wskoczyć" w miejsce kogoś, kto wypisze się z zabiegu i mam nadzieję, że jak im prześlę większość opłaty za zabieg z wyprzedzeniem, to uznaja mnie za pewnego i zdecydowanego i jak takie miejsce się pojawi, to ja w nie wskocze, a nie ktoś, kto tylko też oczekuje na takiej liście, a jeszcze nie wpłacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...