free web hit counter Skocz do zawartości
toM3k85

Esthetic hair Turkey 5200 grafów 2022.04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jak pewnie wielu tu na forum długo się przymierzałem, do zrobienia włosów jak i napisania tego postu.

Prawie 9 miesięcy temu robiłem włosy w klinice Estethichair turkey. Akurat tak się fajnie pokryło, ponieważ mój kolega tam robił i jechał na drobną poprawkę więc sprawę miałem ułatwioną. Zresztą zabrał mnie nie pierwszego i wszyscy są zadowoleni, ale zaraz pokaże wyniki.

Ogólnie wszystko tak samo jak w innych klinikach przyjeżdza luksusowy busik wraz z opiekunem i "zgarnia" z lotniska. Wszystko fajnie zaplanowane. Jechałem jeszcze z kimś z Kanady obstawiam wiek 55+ i jeden Ruski. Hotel wyżywienie wszystko takie jak w opisach poprzedników. Z minusów dowalają kilka groszy za ubrudzoną poduszke mimo, że tego pilnowaliśmy, ale jakoś muszą odbić skoro hotel jest za darmo.

Na miejscu standardowo wytyczenie linii dba o to kilka osób, cieszyło mnie, że wśród nich była kobieta :) Oczywiście zdj na strone, krótka pogawędka, i 2,3 młodych techników przez bite 9 godzin z przerwą na lunch przeszczepiało włosy. Nie ukrywam, że znieczulenie za którymś dziesiątym? razem stało się dość męczące. Czułem się jakbym wpadł po młotek kgb ale do przeżycia. W trakcie pytają się czy nie boli, ogólnie obsługa pierwsza klasa. Musze przyznać, że nie spotkałem w Polsce tak wspaniałej obsługi nie tylko w służbie zdrowia ale w żadnych innych nawet luksusowych usługach.

Z racji tego, że minął prawie czas na wyrośnięcie włosów, nie pamiętam wszystkich szczegółów. Napewno nie pytali mi się czy brałem fina a na odchodne dodali kosmetyki które przedstawie na zdj. Jedyną bolączką było przez prawie 3 miesiące noszenie czapki z daszkiem, ale człowiek się tak przyzwyczaił, że czasami do dzisiaj ją nosze chodź przyznam, że wole już bez. Kiedyś jak ktoś mi powiedział, ze łysieje to domyślacie jak się człowiek czuł a teraz po 4 czy 5 miesiącu jak to usłyszałem wiedząc jak wygląda sprawa to tylko się miło uśmiechnąłem :)

Jak zawsze najgorszy tak 4,5 miesiąc bo strasznie "rzedzieją" chodź po 2 nikt już uwagi nie zwraca. A a po 7 i w góre za każdym razem znajomi zwracali uwagę, że z miesiąca na miesiąc spora zmiana na +.  Nie jadłem fina tylko apteczne biotebale skrzyp cynk. Zastanawiam się nad tym finem ewentualnie prosił bym fachowców o porade.

Czy było warto? Ja jestem bardzo zadowolony, moje życie się zmieniło. Fajny plus jest taki, że włosy są czarne jak smoła do tego stopnia, że pytają się czy farbuje.

Z minusów? Tak jak się spodziewałem tył mógłby być do ewenualnej poprawki, chodź zapewniali, że raczej nie będe musiał przyjeżdzać 2 raz. Grzywka ciut bardziej się kręci lokuje, niż miałem 10 lat temu a może już zapomniałem... Fryzjerka jest zaskoczona taką zmianą mimo, że strzygła kilku po zabiegu.  Cena? Gdy pytałem z ulicy 2500 E. Ale, że jechałem z kolegą i byłem kolejny to 1600 za 5200 grafów. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać ale mówili, że jestem pierwszy z Polski z taką ilością... Dodatkowo wziełem osocze za 200 euro. Gdyby ktoś chciał za tą cene to piszcie śmiało.

pierwsze1.jpg

pierwsze.png

pierwsze4.jpg

pierwsze3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mineło prawie 10 miesięcy i tak wygląda efekt końcowy chodź wychodziłem chyba z nw 6. Przyznam, że ten tył mi się do końca nie przyjął i nie podoba do końca, co mi radzicie jechać na poprawke czy spróbować to wyciągnąć finem bądź ru?

 

10.jpg

10Bez tytułu.jpg

Bez tytułu.jpg

u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam nad tą kliniką. Powiedzieli mi że mogą mi dogęścić całą górę 2500 fraftów.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...