free web hit counter Skocz do zawartości
martyr

Dr Samir Ibrahim w Mandala Beauty Clinic w Poznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

co myslicie o tym lekarzu w aspekcie ewentualnego wykonania FUE (www.mandalaclinic.pl) - wiem, że generalnie opinia jest taka, żeby zabieg był wykonany profesjonalnie trzeba się udać poza granice naszego kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdecydujesz to daj relację na forum to wtedy się dowiemy czy jest dobry. Ja osobiście nie poszedłbym do kliniki gdzie robią wszystko czyli cycki, dupę , korekcję twarzy, ht itp. Zdjęcia transplantacji włosów na ich stronie są bardzo słabej jakości jak również brak opisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem ciekaw tego goscia, 10 tys za 1500 graftow to cena na ktora wielu z nas by sie zdecydowalo, wychodzi 7zl za grafta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mniej niż 2 ojro za graft,FUE,w Polsce i jeszcze porządnie zrobione-pomarzyć zawsze można

 

Jak jest tu jakiś forumowicz z Poznania to mógłby się wybrać na konsultacje,przynajmniej byłoby wiadomo czy chociaż ten wstępny etap wygląda ok i czy lekarz mówi sensownie.Bo jeśli na początku wyszłyby dyrdymały to wiadomo,że w ogóle nie ma sensu zawracać sobie głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dlatego zapytałem was o opinie, ponieważ jeżeli mam zrobić spieprzo..... przeszczep i żałować to wolę wogóle odpuścić. Ceny które podajecie na forum w dobrych klinikach niestety obecnie dla mnie nie do przełknięcia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak nie masz daleko do Poznania to poswiec pare godzin,pojedz na konsultacje i zobaczycz co lekarz powie,to do niczego nie obliguje a daje jakies wyobrazenie co moga zaproponowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mimo wszystko Kolasinski klinika mnie srednio zacheca.

Napisz maila, latwiej i przyjemniej - popros o dobre zdjecia osob przed/po, o mozliwa gestosc, ilosc graftow itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktoś napisze im na maila lub zadzwoni to niech się podzieli tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ten cały Samir występował w programie Sekrety Chirurgi na tvn jako osoba pracująca dla dr Szczyt w klinice w W-wie http://www.drszczyt.pl/kontakt. Ten cały Szczyt jest bardzo poważanym specjalistą. Odcinki lecą w poniedziałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ten cały Samir występował w programie Sekrety Chirurgi na tvn jako osoba pracująca dla dr Szczyt w klinice w W-wie http://www.drszczyt.pl/kontakt. Ten cały Szczyt jest bardzo poważanym specjalistą. Odcinki lecą w poniedziałki.

 

Poważnym specjalistą, bo występuje w tv? W tym samym programie pokazali przeszczep 1000 graftów na prawie całą głowę. Dalej uważasz, że jest poważny?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym obejrzeć ten odcinek bo jak narazie tylko o tym słyszałem więc się wypowiem później. Być może pacjenta na tyle było stać lub było to na rachunek tvnu, tego jednak nie wiem. Nie zmienia to jednak faktu że jest złym specjalistą, poza tym jakby tak było wątpię czy ryzykował by na kontakt z telewizją.

Ps. Skald dostałeś PW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale teraz dopiero zauważyłem. Jakoś nie rzucają mi się w oczy PW na tym forum, przydałaby się jakaś lepsza "pokazywarka"


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien w poniedziałek sie okaże co tam zrobią. Wczoraj był początek dopiero i nic nie pokazali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nazwisko brzmi profesjonalnie, chyba warto sprobowac.

 

Z uwagi na kłopoty rodzinne, zaglądam tu tylko dla odstresowania. Ale nie rozumiem tego typu komentarzy.

Co to jest ? Naigrywanie się ?

 

Czy dr Bisanga albo dr Poswal brzmią poważnie, czy też nie ? Albo np Armani, czy Rahal ?

A może Kolasiński albo Chromiński brzmią poważnie ?

 

Co to wogóle ma za znaczenie jak ktoś się nazywa ?

 

Jednak mimo wszystko Kolasinski klinika mnie srednio zacheca.

Napisz maila, latwiej i przyjemniej - popros o dobre zdjecia osob przed/po, o mozliwa gestosc, ilosc graftow itd...

 

U Kolasińskiego miałem zabieg i nie polecam go nikomu, bez względu na sytuację finansową. Już z dwojga złego wybrałbym MedicalHair (z uwagi na efekty Aisop'a). Ale zaznaczam jednak z dwojga złego, bo ogólnie nie widziałem w Polsce kliniki godnej polecenia.

Zmienię zdanie jak zobaczę efekty pracy, które można uznać za przyzwoite - czyli prawdziwa fryzura, a nie jakieś tam krzaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nazwisko brzmi profesjonalnie, chyba warto sprobowac.

 

Z uwagi na kłopoty rodzinne, zaglądam tu tylko dla odstresowania. Ale nie rozumiem tego typu komentarzy.

Co to jest ? Naigrywanie się ?

 

Czy dr Bisanga albo dr Poswal brzmią poważnie, czy też nie ? Albo np Armani, czy Rahal ?

A może Kolasiński albo Chromiński brzmią poważnie ?

 

Co to wogóle ma za znaczenie jak ktoś się nazywa ?

 

Na mój gust to była ironia, dość trafna zresztą.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, mam 24 lata, problem lysienia nastapil moze dwa lata temu. Wiadomo wczesniej mialem duzo wlosow teraz coraz mniej, przeszkadza mi to ciagle o tym mysle ze widac moja lysine. Byłem u pani dermatolog w Bydgoszczy zapisala mi saszetki do picia i na glowe leje taki roztwor. minelo poltora miesiaca wydaje mi sie ze pomoglo. Pewnie bym musial to pic cale zycie i smarowac a wiadomo codzienn przec cale zycie to jest przekichane i wydaje sie na to srednio na 1,5 miesiaca okolo 300 zł. Obejrzalem program sekrety chirurgi i postanowilem pojechac na konsultacje do doktora Sambira w Warszawie. Dzisiaj sie dowiem jaki termin , pani mi pwoiedziala w recepcji ze 1000 wlosow mieszkaowych czy jakos tak kosztuje 8,000 zł a 2000 16,000 zl . Jestem ciekawy czy mi pomoga i zobaczymy jak to bedzie. Maja tyle zapisow ze na 8 kwietnia nie ma jak narazie dzisiaj poda mi druga date. Jeśli bylibyscie zainteresowani to moge pisac jak to wszystko przebiega. Jeszcze raz przypominam ja dzwonilem do kliniki w Warszawie gdzie jest dr Sambir do Poznania nie chce. W Warszawie wydaje sie jakos tak bardziej jak dla mnie lepiej bo widzialem jak ten przeszczep wyglada itp . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to ceny bardzo dobre. Na jego niekorzyść wpływa fakt że pracował niegdyś u Kolasińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty nord chyba pijany byles jak to pisales bo ceny wcale nie sa dobre! prawie 2 euro za kota w worku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend był na TVN program o operacjach plastycznych i pokazywali jak ten Samir Ibrahim robił przeszczep ale FUT.

Ciekawe jak duże doświadczenia ma z FUE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...