free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Blizny po FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak to jest z tymi white dots, ostatnio słyszałem że przy krótszych niż 3mm włosach są widoczne(bez względu jaki chirurg, narzędzia mają około 0,8). A jak to jest z brodą? Bo ja golę się na zero czy są widoczne czy inaczej tam się goi itd...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz BHT z brody tak do 600 graftów to lekarze pobierają z miejsc "zaciemnionych" (tam gdzie jest cień), czyli podbródek. U majette BHT było również po bokach bo miał dużo graftów. White dots jak wcześniej tobie pisałem powinny być niewidoczne. Ja mam 2 blizny na czole bo przeleciałem przez szybę jak byłem młody i mam 3 szwy, blizna jest niewidoczna, jedynie jak mocno latem się opalę to widać bardziej różowy kolor, ale dla osób trzecich wciąż blizna niewidoczna mimo że jest na czole. Punkciki 0,8 mm i mniejsze rozrzucone po całej brodzie wtapiają się w otoczenie. Jestem 3 tygodni po i z bliska widzę różowy odcień. Po 4 tyg będzie moje pierwsze golenie to dodam zdjęcia i będę dorzucał co parę miesięcy jak to u mnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Bo właśnie interesowałem się tym tematem i niby blizny nie mają być widoczne gołym okiem, chyba że jestem obcięty krócej niż 3mm, stąd właśnie moje pytanie odnośnie brody, bo tam włosy mogą być krótsze niż 3mm... trochę to 3mm mnie niepokoi, bo jednak myślałem o goleniu się na zero... a nie chce przy tym mieć "white dotsów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chociaż elektryczną maszynką mogłeś się golić?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A chociaż elektryczną maszynką mogłeś się golić?

Nie pytałem się. Strzygę się trymerem zgodnie z instrukcjami od BHR-u. Został mi jeszcze tydzień. Myślę że chodzi im żeby nie podrażniać skóry żyletą albo innymi kosmetykami i zostawić żeby samo ładnie się wygoiło. Ja używam tylko olejku emu na twarz po BHT żeby szybciej się wygoiło, oczywiście po maści którą mi dali z kliniki bezpośrednio po HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie nie chciałbym mieć takiego efektu: http://www.hairsite.com/hair-loss/img/u ... age711.jpg - średnio to wygląda..., już chyba blizna wygląda ciekawiej...

 

Tutaj masz przykład spapranego FUE, prawdopodobnie narzędzie 1 mm. Gdzieś na forum wyczytałem że automatyczne narzędzia przegrzewają się i zostawiają większą bliznę i lepiej robić manualnie FUE.

Wszystko udokumentuje to zobaczysz na moim przykładzie jak to wygląda. Ja golę się na 0 na twarzy i też nie chcę mieć śladów interwencji chirurgicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...