free web hit counter Skocz do zawartości
Aisop

BHR dr. Bevin - 1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Asiop czy widzisz jakas roznice w przeszczepionych graftach( gestosc, dokladnosc itp) miedzy Bisanga a Brevinem? Bylem na konsulatcji i mile sie zaskoczylem jesli chodzi o moj donor i linie zaproponowana przez dr Bisange do tego stopnia ze musialem prosic o podwyzszenie linni bo nie wiem jak bedzie u mnie dalej przebiegalo lysienie.Teraz mocno sie zastanawiam czy nie zaryzykowac wybierajac nizsza linie dr brevin ( nizsza cena wiecej graftow) albo dr bisanga (wyzsza cena mniej graftow) a wiadomo ze przednia linia wlosow jest najwazniesza i liczyc sie tu dokladnosc. Czy moglbys polecic dr brevina do tego zadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem na etpie planowania ostatniej operacji i biore pod uwage dr'a Bevina w pierwszej kolejności. Przeszczepione włosy wyglądają tak samo Gęstość możesz ocenić na zdjęciach zabiegu (zwróć uwagę na to, że jest to dogęszczanie obszaru gdzie miałem włosy).

Na dole masz moje zdjęcie z dzis (bez lampy i z lampą). Oraz na końcu zdjęcie sprzed zabiegu. Przy okazji możesz ocenić gęstość jaką zafundowała mi polska klinika (1 zabieg).

_DSC5324.thumb.JPG.c516cf7a2670124dbc6ec4eedb0fe217.JPG

_DSC0752.thumb.JPG.2a1a57b14625a853f02f592f7dce9860.JPG

_DSC5343.thumb.JPG.d7140459f4cf30a8af68bbb631844a2f.JPG

Edytowane przez Gość

1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - wg Ciebie poza tempem pracy nie zauważyłeś różnicy. Czy tak?

..a poza tym rozumiem, że Bisanga w pewnym stopniu nadzorune zabieg, więc chyba Bevin może być dobrym wyborem.

Co do zdjęć, to trudno na ich podstawie ocenić jakość zabiegu. Najwięcej na ten temat wiesz jednak Ty.

Patrząc natomiast na fotki, to wg mnie już jest ok, a jak zrobisz jeszcze koronę będzie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na prawdę trudno jednoznacznie mi odpowiedzieć na twoje pytanie. Staram się pisać obiektywnie. Odrost jest... wprawdzie ciągle czekam na kolejne postępy.. ale trwa... i ma trwać jeszcze przez kolejne 5 miesięcy jak mi mówili doktorzy.

Do tego mam wrażenie, że jak zacząłem używać RU, to odrost przyśpieszył.

Kąt instalowania włosów tu nie ma znaczenia, bo grafty wkładają wymiennie pielęgniarki z tego samego teamu co u dr Bisangi.

Gęstość możesz zobaczyć na zdjęciach z początku tego watku... (i zauważ, że są to grafty instalowane pomiędzy już wcześniej przeszczepionymi włosami).

Pozostaje ostatnie pytanie... procentowy odrost.

Na to pytanie za wcześnie na odpowiedź... możesz jedynie zobaczyć co mam po 7 miesiącach.

Nie sugeruj się jednak do końca moimi zdjęciami... ja mam bardzo nietypową kolejność siania graftów. Na zdjęciu z początku wątku możesz zauważyć, że między włosami z części korony z drugiego zabiegu, a środkiem jest niezasiany pasek, na który nie starczyło graftów. Dlatego też teraz sprawia to wrażenie słabej gęstości w dalszej częsci środka głowy. Ostatni zabieg 2000 graftów, ma mi załatać wszystkie pozostałe (niezagospodarowane) części.

Ja uważam dr Bevina za godnego zaufania chirurga... i jestem gotowy oddać się w jego ręce... ale decyzje podejme w swoim czasie (wiadomo kasa).


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, rozumiem, że trudno jest Ci się jednoznacznie wypowiedzieć w momencie, kiedy odrost się jeszcze nie zakończył. Do tego jeszcze grafty miałeś wsadzane pomiędzy Twoje włosy...

, ale nic niepokojącego też chyba na razie nie dostrzegłeś

 

Natomiast, co do kątów wsadzania graftów to chyba jednak zależą one od doktora, bo jak sądzę to on wykonuje nacięcia pod grafty. Może się mylę, bo jeszcze jestem przed swoim przeszczepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daro a wiesz juz gdzie i u kogo bedziesz robil przeszczep?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...