free web hit counter Skocz do zawartości
nowyuserek

22 lata walczę od 3/4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tka jak napisałem zbliża mi się już 22 roczek a na głowie mam coraz mniej ;/

może opiszę najpierw moją kurację:

- RU (KB5)

- AHK-Cu (3%) - ostatnio niesystematycznie

- Minox - raz dziennie

- Fina (biorę od jakichś 3 lat - 18/19 lat, jednak nic nie pomaga - ostatnio rowniez baaardzo niesystematycznie poniewaz zapominam)

 

przewijaly sie miedzy czasie inne nie warte slowa srodki i nic nie pomaga, nawet combo RU + FINA + MINOX

powoli tracę nadzieję, może ktoś mi zaproponuje coś nowego/lepszego? cokolwiek?

 

troszkę czytałem o SABA żel, niby wielu osobom cos pomaga i zastanawiam sie czy moze jednak warto z nim sprobowac?

ale w takim wypadku zrezygnowac z czegos czy zostawic wszystko co mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcia- ciekawy jestem jak to wygląda, też walczę od 18 roku życia.

 

Kuracja wydaje się naprawdę dobra, ale strasznie ważna jest systematyczność.

AHK to w ogóle możesz sobie odpuścić, jest drogi, a efekty prawie żadne- przynajmniej u mnie tak było. Teraz takie pytanie, od jak dawna stosujesz RU w KB? Ile procent, 5%? Ja będę bronił jak zawsze RU, według mnie na jakieś efekty pierwsze trzeba poczekać 8 miesięcy i używać systematycznie. W dodatku trzeba znaleźć ilość jaką się nakłada (ml), bo na niektórych może działać już w bardzo małej, a na innych w większej.

Zawsze możesz też spróbować CB-03-01, tylko w pojeździe płynnym i mieszanki robione co 2 dzień. Cenowo teraz wychodzi podobnie do ru u Kana.

Ja na Twoim miejscu dodałbym właśnie SABA żel jak najszybciej, bo właściwie w kuracji masz komplet blokujący i stymulator. Brakuje Ci czegoś przeciwzapalnego, a wiadomo, że mimo, że blokujesz dht to ze stanem zapalnym może dalej posuwać się miniaturyzacja. Także nie wahaj się- zresztą to jest chyba jedyny środek na forum, który zbiera tak dobre opinie.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia niebardzo mam czym zrobić, pod wieczór może spróbuję telefonem ale nie wiem czy cokolwiek wyjdzie.

Co do długości stosowania RU (tak 5%) to pewnie jakieś 5/6 miesięcy jednak w tym czasie miałem około 2 tygodnie przerwy ponieważ skończył mi się pojazd i nie miałem w czym stosować RU. Co do ilości natomiast to staram się pokryć jak najwiekszy obszar z naciskiem głównie na miejsca w których chiałbym jak najszybciej uzyskać minimalny odrost ponieważ powoli nawet maskowanie nanogenem z czasem już wydaje się coraz bardziej widoczne i bezcelowe, jednak przeważnie jest to w granicach od 0,5ml do 1ml z naciskiem na to 1ml. A to CB w jaki sposób działa? kolejny stymulator, bloker?

Martwi mnie natomiast to że coraz mniej dostrzegam zminaturyzowanych włosków tak jak by po wypadnięciu nie odrastały już nawet słabsze, tylko wcale nie odrastały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po RU nie spodziewaj się raczej odrostów, może on jednak zatrzymać łysienie i pogrubić to co masz. Ja na Twoim miejscu po stosowałbym RU jeszcze do 8 miesiąca i dodał teraz SABA żel i ewentualnie jeśli potem nie będzie poprawy pomyślał nad tym CB-03-01 (o tym poczytasz na forum- to jest bloker, antyzapalny i stymulator w jednym)


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzalbym Ci rowniez tak jak fighter. Wyrzuc AHK-Cu a w jego miejsce Saba Gel. Masz dobre blokery - Fin i RU. Wytrzymaj jeszcze pol roku, przy takim polaczeniu powinno sie uspokoic, choc nie musi. No i glowe myj szamponem z keto (nic o tym nie napisales).

Co do fina - musisz stosowac go regularnie, jesli nie bedzie systematycznosci to nie ma sensu. W przypadku takich lekow minimalny okres do pierwszych efektow to 6miesiecy. Wyjatkiem jest jedynie Saba Gel, ktory na mnie np. podzialal szybciej (zmniejszyl o polowe wypadanie, choc stosuje bardzo krotko).


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keto przestałem stosować, jednak mam zamiar wrócić do niego ponieważ dostałem nawrotu łupieżu który był znacznie mniejszy w czasie stosowania nizoralu.

A co myślicie nt zmiany fina na duta?

No mam zamiar kontynuować kurację mimo wszystko jednak konczy mi się RU i nie wime czy nie będę miał problemu z kupnem. Mam nadzieje że jakąś da się to rozwiązać.

 

Oby ten SABA zel okazał się złotym środkiem dla mnie (i nie tylko dla mnie)!

 

A zdjęcia postaram się wrzucić jeżeli mi wyjdą jakieś sensowne.

 

EDIT!

Jako, że fighter był ciekaw jak sprawa wygląda u mnie wrzucam tutaj fotki:

 

http://www.voila.pl/213/1ttvp

hasło: zachowajwlosy

 

niestety nie miałem czym zrobić zdjęć dlatego musiałem się męczyć z aparatem z telefonu i dlatego też te zdjęcia są jakie są, poza tym nie do końca przedstawiają one faktyczny stan na głowie ponieważ w rzeczywistości jest gorzej ale jakiś pogląd na sprawę te zdjęcia powinny dać. Niektóre są robione przy dłużyszych włosach inne przy krótszych. Odstęp czasu przy robieniu zdjęć to 2-4 dni także nie ma czegoś takiego, że tu było dobrze a tutaj już jest znacznie gorzej. Stan jest na wszystkich zdjęciach ten sam jednak na poszczególnych zdjęciach różnie to widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie u Ciebie nie ma ogromnych ubytków ja w twoim wieku miałem większe najważniejsze dobrze się odżywiać. Ja walczę z Łysieniem też od kilku lat to jest trudna walka nieraz skazana na porażkę co mocno boli. Ja raz wygrywam raz przegrywam bitwy ale liczę że wygram wojnę czego i tobie życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czubek dość przerzedzony, ale sama linia nie jest najgorsza. Gdyby tak całkowicie zagęścić czubek to sytuacja przy dobrej fryzurze naprawdę dobra.

Dodaj sabe z beta codziennie przez 2 miesiace do tego co masz, i stosuj duże ilości ru (ja stosuje 3ml dziennie na obszar nw4). Fina odstaw jeśli już go tak długo stosujesz i nic nie daje- tym bardziej, ze masz ru. Zdaj relacje za 2 miesiące i pomyślimy co dalej jeśli efektów nie będzie.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czubek dość przerzedzony, ale sama linia nie jest najgorsza. Gdyby tak całkowicie zagęścić czubek to sytuacja przy dobrej fryzurze naprawdę dobra.

Dodaj sabe z beta codziennie przez 2 miesiace do tego co masz, i stosuj duże ilości ru (ja stosuje 3ml dziennie na obszar nw4). Fina odstaw jeśli już go tak długo stosujesz i nic nie daje- tym bardziej, ze masz ru. Zdaj relacje za 2 miesiące i pomyślimy co dalej jeśli efektów nie będzie.

 

3ml!? sporo - ja używam 1-1,2ml na ten sam obszar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...