free web hit counter Skocz do zawartości
eryk

Ból przy poruszaniu włosami?

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jak ruszam grzywką to czuję ból u nasady włosów? Kiedyś jak nie stosowałem żadnych kuracji to nie przypominam sobie żebym miał coś takiego. Nie zawsze tak jest, tylko czasami. Czy ktoś się z czymś takim już spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czasami podobnie ale mija samo. U mnie nie jest to nic intensywnego a u Ciebie ? Po umyciu glowy zazwyczaj to mija. Zauwazylem ze im dluzej trzymam szampon na glowie, tym rzadziej to wystepuje. Odkad myje glowe codziennie - prawie w ogole.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest związane ze stanem zapalnym. Miałem tak podczas stosowania wielu wcierek alkocholowo/glikolowych na skórę głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest związane ze stanem zapalnym.

I to by sie zgadzalo. ziom1990 EMU OIL powinno zalatwic sprawe ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to by miało sens, bo używam kirklanda. Co w takim razie robić żeby pozbyć się stanu zapalnego, ale przy tym nie rezygnować z minoxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMU oil, środki przeciwzaplne, jakieś kremy/żele poprawiające kondycje skory głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba też tak czasami mam. Bardzo rzadko, i chyba pojawiło się odkąd zacząłem stosować saba żel


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz wcierek na alkoholu może to powodować właśnie tretinoina i inne kwasy podczas złuszczania naskórka. Ja po kilku aplikacjach mocnego roztworu też praktycznie nie mogłem dotykać skóry głowy i włosów bo czułem takie dość dziwne uczucie. Nie był to ból ale dyskomfort. Trzeba wtedy ograniczyć stosowanie bo to znaczy ze skóra się nie przyzwyczaiła i źle reaguje, także zaleca się żeby nie podrażniać jej dotykowo i dać czas na zagojenie - mi przeważnie przechodzi po 1-2 dniach odstawienia wcierek i nawilżania skóry olejami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie, że piszecie iz u niektorych objaw ten wystepuje po Saba Gelu. Przecież posiada on właściwości przeciwzapalne. Podejrzewam, że głowna przyczyną u Was są wcierki alkoholowe.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie, że piszecie iz u niektorych objaw ten wystepuje po Saba Gelu. Przecież posiada on właściwości przeciwzapalne. Podejrzewam, że głowna przyczyną u Was są wcierki alkoholowe.

 

Jednym ze skutków ubocznych stosowania betametazonu jest ból skóry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...