free web hit counter Skocz do zawartości
bazyl

Feriduni - początek drogi...

Rekomendowane odpowiedzi

Zaklepane, trzymajcie kciuki zeby wszystko udalo sie tak jak trzeba.

Chyba bede pierwszy z naszego kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie jak najlepiej płacić, pewnie branie gotówki odpada, jak Wy płaciliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naturze

 

 

Jak będziesz płacił kartą to sobie otwórz konto walutowe bo tak to ci przeliczą po ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplacilem zaliczki przez kantor internetowy np. topfx.pl.. ostatnia wplate brakujaca zaplacilem tez przez kantor internetowy przed zabiegiem... nie ma sensu brac kasy.... albo ci oddadza jak sie okaze ze przeszczepili mniej, albo doplacisz z karty ... ale suma juz bedzie znacznie mniejsza i nie bedziesz tak stratny. Mozna miec konto walutowe, ale to ci wyjdzie mniej oplacalnie niz kantor... no chyba, że zarabiasz w euro


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie u Feriduniego działa to na takiej zasadzie, najpierw 1500 euro do 5 dni od rezerwacji, potem przed 21 dniami przed zabiegiem całość. Jak zrobią więcej możesz dopłacić.

 

Aisop w BHR jest tak że jeden pacjent jest w jeden dzień? Tzn gdyby powiedzmy oszacowania co do ilości graftów poszły źle to mogą Ci zrobić więcej?

 

Bo na tą chwilę mam zabukowane 1500 - 1800 graftów na przód, ale myślę teraz że może dorzuciłbym koronę i 1500 graftów tam włożył, w teorii 3000 są w stanie zrobić i chyba dla nich to żaden problem że się zdecyduje w tym samym dniu, po konsultacji z Feridunim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak słodko nie jest... jak ja byłem za 1 razem to bylem jednym z dwoch pacjentow, a za drugim razem juz jednym z trzech.

dr. Bisanga robi jednego dnia jeden FUT i jeden FUE... z tym ze przy FUT to moze sie udac wiecej graftów niż planwano, ale FUE jest ograniczone czasowo i tu poprostu jesli nie ma na to zaplanowanego dodatkowego dnia to nie liczyłbym na taki bonus... predzej w druga strone.. bo moze tez sie okazac ze donor masz słaby.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozna miec konto walutowe, ale to ci wyjdzie mniej oplacalnie niz kantor...

 

Nie jest to prawdą. Jest np. internetowy kantor w Aliora, w którym masz rachunki walutowe i spread na euro rzędu 1-2 grosze, a do tego bezpłatną kartę płatniczą rozliczana w walucie. Nie ma lepszej opcji do płatności walutowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie pracujesz w PR tego banku?

Wszystko obraca sie wokol kursu w jakim wymieniane masz euro... porownaj ktoregos dnia w/w dla Twojego banku i przykladowego kantoru internetowego... ponadto takie bajery bankowe moga miec inne koszty (nie mowie ze sa w Alior, bo niewiem), co jest moze lepszym rozwiazaniem jesli regularnie robisz przelewy na zachod, a nie eventowo za operacje.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady co do przelewu, dzisiaj mam nadzieje sie z tym uporac.

 

Chyba u Feriduniego jestes jedynym pacjentem danego dnia, napisali mi ze moga do 2500 spokojnie wyciagnac z mojego donoru, jesli jest taka mozliwosc.

2 noce minimum, ale jak nie chce samemu wykonywac "aftercare" to:

 

If you’re not to keen on doing the aftercare yourself, you could consider to stay 5-6 days in Belgium in order for you to stop by our clinic each day and have the aftercare performed by one of our headnurses.

 

Co do korony to chyba zapomnieli mi zalaczyc pliku, ale chodzi o ‘black hole theory’, jak dostane ten plik z informacja to sie podziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie pracujesz w PR tego banku?

Wszystko obraca sie wokol kursu w jakim wymieniane masz euro... porownaj ktoregos dnia w/w dla Twojego banku i przykladowego kantoru internetowego... ponadto takie bajery bankowe moga miec inne koszty (nie mowie ze sa w Alior, bo niewiem), co jest moze lepszym rozwiazaniem jesli regularnie robisz przelewy na zachod, a nie eventowo za operacje.

 

Po prostu kilkanaście-kilkadziesiąt razy w roku podróżuję i mam ten temat obcykany. A Ty oceniasz powierzchownie, zobaczyłeś nazwę banku i już się nastawiłeś, że będą kursy z wysokim spreadem. Proponuję, abyś sam się przekonał:

 

http://kantor.aliorbank.pl/

 

Jeśli wskażesz mi choć jeden kantor z lepszymi kursami walut, masz u mnie piwo.

 

Do tego jest darmowa wypukła karta, nie wiem czy inne kantory oferują własne karty debetowe? (nie przedpłacone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zostanę trochę dłużej, na około tydzień. Miałem dwie opcje, albo wylatuje na 2 dzień z paczką i samodzielnie robie zalecenia przez 10 dni, albo 5 dni na miejscu, wybiorę chyba to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę może od tego że kontaktowałem się tylko z Feridunim, bo w Europie tylko on mi odpowiada, Bisanga jest świetny, jednak linia włosów - tutaj przeważa Feriduni. Jest zapewne droższy i nie ma zniżek (cóż trzeba przyznać że jeszcze pełnej ceny nie dostałem, ale liczyłem się z wydatkiem około 50 000 na 3 000 graftów przy FUE).

 

Gdzie można zobaczyć różnice w linii obydwu specjalistów bo też przymierzam się ale do Bevina z racji na niższą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę może od tego że kontaktowałem się tylko z Feridunim, bo w Europie tylko on mi odpowiada, Bisanga jest świetny, jednak linia włosów - tutaj przeważa Feriduni. Jest zapewne droższy i nie ma zniżek (cóż trzeba przyznać że jeszcze pełnej ceny nie dostałem, ale liczyłem się z wydatkiem około 50 000 na 3 000 graftów przy FUE).

 

Gdzie można zobaczyć różnice w linii obydwu specjalistów bo też przymierzam się ale do Bevina z racji na niższą cenę.

 

 

Wiesz co ja przeglądałem mase forów i wyników pacjentów i wydaje mi się na oko iż linia którą proponuje Feriduni, jest częściej ładniejsza i bardziej "młodzieżowa" niż ta Bisangi, może to też kwestia pacjentów, ale po prostu bardziej podobają mi się wyniki Feriduniego.

Np.

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=32463

http://hairtransplantation.feriduni.com ... -fu-1.html

 

Zaś BHR często proponuje takie linie:

http://www.bhrclinic.com/images/fue/fue-13-3.jpg

 

To oczywiście moje odczucia, ale mi bardziej pasuje linie Feriduniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przebieg lini jest chyba głównie uzależniony od donoru i potrzeb uzupełnienia obszaru NW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przebieg lini jest chyba głównie uzależniony od donoru i potrzeb uzupełnienia obszaru NW.

 

Jasne że tak, ale projekt lini jest też ważny można ją zrobić wyżej i mniej "zaokrągloną" itd... dodatkowo z oszacowań donoru, to z tego co widziałem Feriduni jest w stanie więcej wyciągnąć niż Bisanga jeśli chodzi o FUE, zresztą tak samo jak Poswald, nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo po zamieszczonych zdjęciach, wydaje mi się że Koray z mniejszej ilości grafów może więcej zagęścić niż Bisagne i generalnie też lepiej modeluje linię. Ale to tylko moje spostrzeżenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak samo po zamieszczonych zdjęciach, wydaje mi się że Koray z mniejszej ilości grafów może więcej zagęścić niż Bisagne i generalnie też lepiej modeluje linię. Ale to tylko moje spostrzeżenie

 

Tego nie można porównać w żadnym wypadku w ten sposób. Pacjenci dra Koraya pokazani na forach to najczęściej osoby z grubymi włosami (jest to częste u Turków i Włochów), co ma kolosalny wpływ na ostateczny efekt.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wpłacone

Teraz za niedługo zabieg, trochę się boje, ale mam nadzieje że będzie dobrze, ryzyko u Feriduniego jest bardzo małe mimo wszystko.

2 tygodnie pozostało czasu.

 

Zostaje w Belgii nieco dłużej tak by mieć około 5/6 dni opieki nad sobą ze strony kliniki, tak że wracając do domu nie będę już nic "kluczowego" przy włosach robił, jedynie psikał i mył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie mam problem z hotelem... bo w tym ktory proponuja nie ma wolnych terminów, jednie są penthousy za około 200 euro za noc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedynie mam problem z hotelem... bo w tym ktory proponuja nie ma wolnych terminów, jednie są penthousy za około 200 euro za noc...

 

sprawdź na www.booking.com

mają dużo hotelów w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotel udało mi się zabookować

Wypełniłem formularz właśnie i za mniej niż tydzień jadę.

 

Odstawiłem ASC-J9 w emu który używam, mam nadzieję że tydzień starczy.

 

Ogólnie muszę się jeszcze dowiedzieć jak się zostać z Charleroi to Hasselt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Dzisiaj wyjeżdżam, trzymajcie kciuki, nie wiem czy kontynuować ten wątek czy napisać nowy.

Postaram się w piątek po zabiegu wrzucić wszystkie zdjęcia.

Mam około 1800 graftów, ale jestem przygotowany na 3000 gdy będzie trzeba. No cóż zobaczymy co będzie, trochę się denerwuje, bo generalnie nigdy nie widziałem nikogo po przeszczepie "na żywo", więc mam nadzieje na pełny naturalny wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie na pewno dobrze, Feriduni to świetny doktor, który bardzo starannie wykonuje linie, więc myślę że bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...