free web hit counter Skocz do zawartości
marcindee

Przeszczep Skymed 4200 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

30.10.23 miałem wykonany przeszczep włosów za pośrednictwem firmy SkyMed w Stambule w klinice Estepalace. Wyjazd został bardzo dobrze zorganizowany: transfery lotniskowe, hotel oraz sam zabieg w klinice. Na duży plus zasługuje bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy SkyMed, który zawsze jest pod telefonem i szybko odpisuje na pytania, zarówno przed jak i po zabiegu. 

Zabieg przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Jedyny nieprzyjemny moment, to podanie znieczulenia. Miałem również zapewnioną opiekę tłumacza. Zdecydowałem się na naturalną linię włosów. Sam zabieg trwał około 6-7 godzin (z krótką przerwą na lunch po pobraniu graftów). Pobrano 4200 graftów. Pokryte zostały zakola, środek głowy i w pewnym stopniu również korona. Po zabiegu otrzymałem specjalny szampon, piankę do mycia i witaminy oraz specjalną poduszkę do spania wraz z zaleceniami. Na drugi dzień odbyła się kontrola w klinice wraz ze zdjęciem opatrunków oraz krótkim instruktażem w jaki sposób dbać i przemywać głowę w pierwszych 2-tygodniach.

Minął ponad miesiąc od zabiegu, nie miałem żadnych komplikacji, donor zupełnie się zagoił i porósł włosami. Znajomi twierdzą, że nie widać “by było tam coś robione”. Z kolei strefa biorcza mocno się przerzedziła, co jest normalne na tym etapie. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem i pozostaje tylko czekać na efekty.

Zamieszczam zdjęcia, jak wyglądałem przed zabiegiem oraz 8 dni po zabiegu. Co jakiś czas będę aktualizował wątek, zamieszczając fotki.

Przed przeszczepem:

przed1.thumb.png.7aa575a42591ffdf22ef9ca79299839b.pngprzed2.thumb.png.7cae0be887905b3ff665ed29cb628dfe.png

przed3.thumb.png.7d652f0ee59c4a3e2af486d5263a495e.pngprzed4.thumb.png.771fb81132331454f103a69a4789a26c.png

 

8 dni po przeszczepie:

po1.thumb.png.4bfae8eedb4bae37fe16883bd4faef14.pngpo2.thumb.png.5de43fad2438992ece83a789089090b0.png

 

Donor:

po3.thumb.png.d8414a53a03c51d1a2d83fb658cbf198.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja. Minęło 3,5 miesiąca od zabiegu. Z każdym tygodniem obserwuję coraz więcej wyrastających, nowych włosów. Zakola i środek głowy zaczynają się wyraźnie zagęszczać. W rzeczywistości wygląda to lepiej niż na zdjęciach. Cały czas stosuję witaminy, które otrzymałem w klinice: The Mossi Hair Vitamin. Jak minie pół roku od zabiegu, to wrzucę kolejną aktualizację.

 

 

Temat.png

Temat 2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osiągnąłem końcowy rezultat po upływie około 8 miesięcy jak sądzę (Miałem robiony przód i środek).  Cierpliwości.  Na dniach wrzucę swoją aktualizację choć od zabiegu minęło już 1.5 roku. Odnoszę wrażenie że włosy mi się delikatnie przerzedziły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...