free web hit counter Skocz do zawartości
adi65

FUE w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich

 

Mam zaplanowany zabieg FUE 1500 graftów w San-Med w Bielsku-Białej.

Czy ktoś tam już był. czytałem dość pozytywne opnie. jestem po konsultacji online- szybko odpowiedzieli

 

Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi 10 zł za unit ale powiedzieli, że w tej cenie jest hotel i mogę liczyć na rabat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie www.przeszczepwlosow.org.pl całkiem nieźle to wygląda

 

Po zabiegu napiszę jak było ale trochę się bojęhttp://pokonajlysienie.com/forum/posting.php?mode=reply&f=23&t=635&sid=f15e5d35eb51588537352883d9fdda1c#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ich stronie http://www.przeszczepwlosow.org.pl całkiem nieźle to wygląda

 

Co masz na myśli?... bo ja na tej stronie nie widze żadnych zdjec pacjentów przed i po... są tylko zdjęcia samego zabiegu... to trochę mało.... zwłaszcza, że za 2 złote więcej możesz mieć FUE w BHR w Belgii, lub nawet za podobną cenę co w Polsce jest dr. Koray w Turcji ... a tam jest już obszerna dokumentacja efektów.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem te rezultaty.

 

Co do wyjazdu za granicę to trochę obawiam się .ew. powikłań które mogą być jak po każdym zabiegu i co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to portfolio godne mistrzów. 3 zdjęcia.. 2 w beznadziejnym oświetleniu, jedno w dobrym, ale efekt gęstości żenujący.

Co do powikłań co masz na myśli? Opuchlizna będzie bez względu na to gdzie zrobisz zabieg, a konsultacje i kontrola czy w Polsce czy nawet online w Turcji... to przy tak dużej kasie jaką wydajesz na zabieg już małe piwo.. a chyba ważne by było dobrze.

Ale jak chcesz ... proszę bardzo Może twój zarost dołączy do tego wybitnego portfolio


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pod koniec kwietnia zdecydowałem sie na zabieg przeszczepu włosów w SAN-MED.

Z konsultacji jak i samego zabiegu jestem bardzo zadowolony. Pan dr. Sandelewski jest człowiekiem bardzo rzeczowym i profesjonalnym w tym co robi.

Jest jeszcze zbyt wcześnie żeby mówić o efektach, na pewno odezwę się za jakiś czas, być może moja głowa również znajdzie się rezultatach

 

Pozdrawiam

Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wklej fotki. Naganiaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 tysięcy złotych za 1500 graftów? Za 3700 graftów zapłaciłem wraz z biletami 14500 w Turcji, hahahaha ale każdy to wie No jasne zawsze można wspierać polską godpodarkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cena ma znaczenie. Ale odnośnie polskich klinik co innego ma większe znaczenie. Robią zabiegi, które nie mają prawa dać satysfakcji pacjentom. Żenująca jakość zabiegu (gojenie, blizny, nieszanowany donor), żenująca gęstość (wręcz kpina) i żenujący efekt końcowy (podstawka pod Nanogen).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się ostatnio dowiedziałem wasze informacje co do cen w Turcji są przestarzałe, także trochę nie ma się z czego śmiać. Zrobili wam promocję i na tym koniec. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

http://www.getfue.com/

 

Up to 4000 grafts - 3100 Euro

 

Co jest przestarzałe @folder? Młodszy asystencie ds. marketingu z polskiej kliniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3000 Euro za 2000 graftów agencie zagranicznych klinik wejdź na stronę i zapytaj nicka ja tak zrobiłem i nie denerwuj mnie proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folder chyba nie rozumiesz sytuacji cenowej w getfue , owszem jesli robisz 2000 gratów zapłacisz 3000 euro , jesli robisz 3000 graftów to też zapłacisz 3000 euro , 4000 graftów to już 3500 tys euro , jest jeszcze znizka chyba do konca maja 400 euro ale niewiem czy ona jeszcze obowiązuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację nie rozumiem, więc dlaczego nie napisał mi 2000-3500 graftów za 3000 Euro, dziwna sprawa chociaż mój zabieg miałby być za około 6 miesięcy (muszę czekać na odrost) i możliwe, że nie zmieszczę się w okresie promocyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie go spytałaes o konkretną ilosc graftów 2000 i odpisał ci ze konkretnie taka i taka cena . oni mają taką polityke ze nie płacisz od 1 graftu tylko płacisz do 3000 graftow tyle i tyle , do 4000 tys graftów tyle i tyle . natomiast jesli cie martwi ze cie ominie jakas promocja 400 euro to może na pocieszenie wejdz sobie na polską strone kliniki która robi fue dokładnie taką samą metodą co tureckie getfue i sprawdz tam cennik i porównaj http://www.klinikaambroziak.pl/oferta/d ... s-a-f-e-r/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zapytałem ile kosztuje ogólnie bez podawania ilości i tak odpowiedział, wg mnie płacisz 3000 za 2000 graftów, a dorzucają jeszcze około 500 dlatego cena jest "up to..." może czasem dorzucą nawet więcej bo zawsze pobierają zapas żeby wywalić uszkodzone. 3500 kosztuje up to 4000 graftów. Tak czy tak to dobre ceny ale przy moim NW7 to chyba się nie uda . Miałem ostatnio robiony przód starszym systemem S.A.F.E. ale ceny troszeczkę inne niż w linku który wrzuciłeś, totalnie niepoważni ludzie, przecież ta metoda powinna być najtańsza. Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folder gdzie miałes wczesniej przeszczep , i czy wiesz jaki masz tam obszar dawczy ? jak masz dobry donor to oni ci nawet mogą zrobić 6000 graftów w 2 sesjach po 3000 graftów ( 2 dni) za 5000 euro - tak mi też zapronowali wiec wiem o czym mówie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
folder gdzie miałes wczesniej przeszczep , i czy wiesz jaki masz tam obszar dawczy ? jak masz dobry donor to oni ci nawet mogą zrobić 6000 graftów w 2 sesjach po 3000 graftów ( 2 dni) za 5000 euro - tak mi też zapronowali wiec wiem o czym mówie

 

To akurat mało roztropne rozwiązanie, wręcz głupie. Donor powinien dostać czas na regenerację, a pobranie 4 (ew. z niewielkim hakiem) "za jednym zamachem" to górna granica.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż tak zaproponowali... , albo 4000 tys graftów w jednej sesji i po roku drugi przeszczep a jak chce więcej to mogą zrobi tak jak pisałem 2dni pod rząd po 3000 graftów czyli razem 6000 ale chyba wiedzą co robią , może to ich mechaniczne fue na to pozwala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no cóż tak zaproponowali... , albo 4000 tys graftów w jednej sesji i po roku drugi przeszczep a jak chce więcej to mogą zrobi tak jak pisałem 2dni pod rząd po 3000 graftów czyli razem 6000 ale chyba wiedzą co robią , może to ich mechaniczne fue na to pozwala

 

Tzw. "mechaniczne FUE" jest na rynku od lat, więc jego możliwości są znane. Lepiej zrobisz przeszczepiając 4000 za jednym razem, a następny zabieg wykonasz po zregenerowaniu się donoru.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald może masz racje , ale to by oznaczało ze getfue proponuje dziwne i niekorzystne rozwiązania bo rozumiem ze chodzi o to ze pobieranie grafów w ilosci okolo 3000 na obszarze z którego dzien wczesniej była pobierana tez tak duża ilosc może oznaczac ich uszkodzenie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...