free web hit counter Skocz do zawartości
adi65

FUE w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

folder gdzie miałes wczesniej przeszczep , i czy wiesz jaki masz tam obszar dawczy ? jak masz dobry donor to oni ci nawet mogą zrobić 6000 graftów w 2 sesjach po 3000 graftów ( 2 dni) za 5000 euro - tak mi też zapronowali wiec wiem o czym mówie

 

Nie napisze gdzie robiłem HT bo nie chce mi się odpowiadać 1000 razy i tłmaczyć, że nie jestem ich naganiaczem, dobra cena i póki co jestem zadowolony bo widzę że nie będzie zaczerwienienia (albo będzie bardzo delikatne) jestem 2,5 tygodnia po i większość włosów już poleciała także zobaczymy co będzie. Lekarz ocenił mój donor na około 4000, a łysinę na 8000. Pierwsza sesja 1920 graftów na przód a za 3 miesiące po zagojeniu korona, ilość podobna. Za rok HT plus BHT. Linia dość wyraźna (gole się na zero także włosy 1 mm powinny wyglądać ok) reszta, no to w końcu NW7 - czyli tak sobie . Przy moim donorze i konieczności robienia HT na raty Turcja chyba nie jest dobrym pomysłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jedziesz na getfue, skoro tam nie byłeś. Alexy34 zaryzykował, ja za nim i coś może z tego będzie? Oni mają jasny cennik, nie liczą od graftu, bo nikt się nie będzie bawił w 1000 graftów. W Europie się w to bawią bo mają ceny z kosmosu. Tam masz opcję do 3000 graftów lub do 4000 graftów w określonych cenach. Chcesz? Mogą Ci przeszczepić 1 graft za 3000 Euro. Jest to jakiś przyjęty model marketingowo sprzedażowy i tego się trzymają.

 

Ja np zacząłem się zastanawiać w kwietniu nad HT w getfue, zagadałem do Nicka, wypadł mi już termin na maj, ale zapłaciłem jak za termin w kwietniu, tak się dogadaliśmy. Więc nie wiem co to znaczy, że oni są nie poważni. Takiej miłej obsługi dawno nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu jedziesz na getfue, skoro tam nie byłeś. Alexy34 zaryzykował, ja za nim i coś może z tego będzie? Oni mają jasny cennik, nie liczą od graftu, bo nikt się nie będzie bawił w 1000 graftów. W Europie się w to bawią bo mają ceny z kosmosu. Tam masz opcję do 3000 graftów lub do 4000 graftów w określonych cenach. Chcesz? Mogą Ci przeszczepić 1 graft za 3000 Euro. Jest to jakiś przyjęty model marketingowo sprzedażowy i tego się trzymają.

 

Ja np zacząłem się zastanawiać w kwietniu nad HT w getfue, zagadałem do Nicka, wypadł mi już termin na maj, ale zapłaciłem jak za termin w kwietniu, tak się dogadaliśmy. Więc nie wiem co to znaczy, że oni są nie poważni. Takiej miłej obsługi dawno nie spotkałem.

 

 

JA nie jechałem po getfue tylko po tej polskiej klinice do której linka wrzucił Robert_4you. Co do getfue przyznaję, że mile zaskoczyła mnie konsultacja podczas oglądania strony (nick włączył się i zapytał jak może pomóc - super) naprawdę pełna profeska. Wasze rezultaty też zapowiadają się nieźle, dlatego zagaiłem co i jak ale takich cen jak wy raczej nie dostanę, a dodatkowo mój donor nie może być nadwyrężany ( u was włosów gąszcz ) także chyba dokończę to co zacząłem tam gdzie zacząłem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem 3000 Euro teraz to samo kosztuje 3100 Euro, no mój donor to było 60~70graft/cm2. Nie nakłaniam, udanych HT życzę. Co do tego jak zapowiada się mój rezlutat, obecne zdjęcia na dole postu w różowej koszulce. Narazie to chyba włoski powypadały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...