free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Szampony w kuracji p. łysieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Standard do codziennego mycia to wg mnie delikatny Babydream Rossman ale oprócz tego antygrzybiczne Nizoral na przemian z Dermeną Plus. Nie wiem czy to tego zasługa ale odkąd dołączyłem ostatnio Dermena Plus włosy jakby mocniej się trzymają.

Stosujecie podobne zestawienie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nizoral jest może i wskazany, ale mi niszczy włosy, co wygląda tragicznie przy dłuższych 4-5cm. Efekt jest jakby ich ubyło, przez to że są przesuszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam AVALON biotin. Kiedyś stosowałem Babydream, ale przy dłuższych i rzadko przycinanych włosach sprawiał ze włosy robiły się rudawe, przy krótkich na pewno nie ma takiego problemu.

 

Co do dermeny to stosowałem standardową wersję która nie posiadała w składzie PO, obecnie widzę ze jest lepsza, ale tak czy siak po składzie widzę że nie polubiłbym tego szamponu bo mam bardzo wrażliwą skórę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nizoral jest może i wskazany, ale mi niszczy włosy, co wygląda tragicznie przy dłuższych 4-5cm. Efekt jest jakby ich ubyło, przez to że są przesuszone.

używałeś kiedyś nizoral kremu?

Kiedyś stosowałem Babydream, ale przy dłuższych i rzadko przycinanych włosach sprawiał ze włosy robiły się rudawe, przy krótkich na pewno nie ma takiego problemu.

 

 

Ziom, możesz rozwinąć? Przymierzam się do zmiany na babydream, pierwsze słyszę, że może powodować rudość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale co mam rozwinąć? możliwe że to przez rumianek który jest w składzie

 

Miałem podobny problem, także ziom nie jest odosobnionym przypadkiem.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale co mam rozwinąć? możliwe że to przez rumianek który jest w składzie

 

Zastanawiałem się, jakiego składniku może być to efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również używam Babydream i muszę powiedzieć, że od jakiegoś czasu zauważyłem jakby włosy traciły kolor.

Mam pytanie do zioma gdzie kupujesz ten AVALON biotin i ile płacisz??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Babydream nie sądzę aby miał wpływ na kolor włosów. Uzywam go od kilku lat i jedynie może co zauważyłem to pojedyncze miedziane włoski na baczkach ale szampon dla dzieci raczej nie powinien powodować takich zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nord jakiej długości masz włosy? Bo to ma wpływ gdyż na krótkich ego nie zauważysz

 

Avalon kupuje na ebay'u, nie pamiętam ile płaciłem ostatnim razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to mam dłuższe włosy i naturalnym moim kolorem są włosy czarne, od jakiegoś czasu zauważyłem jakby moje włosy traciły kolor. Nie wiem czy to jest wina Babydream ale piszę co zauważyłem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, ciekawe, że tak wiele osób piszę o utracie koloru wlosów przy stosowaniu szamponu dla dzieci. Też miałem i w sumie mam z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nord jakiej długości masz włosy? Bo to ma wpływ gdyż na krótkich ego nie zauważysz

 

Avalon kupuje na ebay'u, nie pamiętam ile płaciłem ostatnim razem

 

 

Kurde to teraz aż boję się zapuszczać włosy Najdłuższe ostatnio to 1,5cm.

A jest jakaś alternatywa dla Babydream do codziennego stosowania, uwzględniając małą ilość składników i jak największą neutralność dla skóry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest jakaś alternatywa dla Babydream do codziennego stosowania, uwzględniając małą ilość składników i jak największą neutralność dla skóry ?

Alterra w rossmanie to dosyć dobry, naturalny szampon. Kosztuje 9 zł i są różne rodzaje, marka podobnie jak babydream rossmanowska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny ma opis, ważne też że nie ma SLS.

Cenny, roślinny kompleks z moreli, pszenicy i ekstraktu z winogron nawilża włosy, wzmacnia ich strukturę oraz pielęgnuje skórę głowy. W efekcie włosy lepiej się rozczesują i są znacznie bardziej błyszczące.

Produkt wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów, silikonów, parafiny i innych produktów naftowych oraz składników zwierzęcych. Zawiera delikatny detergent i substancje powierzchniowo czynne z surowców roślinnych.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lauroyl Sarcosine, Prunus Armeniaca Fruit Extract*, Triticum Vulgare Extract*, Vitis Vinifera Extract*, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Alcohol*, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Cocos Nucifera Oil, Tocopherol, Parfum**, Linalool**, Geraniol**, Citral**, Limonene**.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam AVALON biotin. Kiedyś stosowałem Babydream, ale przy dłuższych i rzadko przycinanych włosach sprawiał ze włosy robiły się rudawe, przy krótkich na pewno nie ma takiego problemu.

 

Dokładnie miałem to samo. Mam długie włosy. Przy myciu Babydreamem i po chyba 6-8 miesiącach używania włosy zaczęły robić się brązowe. Nie wiem czy dokładnie od BD, może od czegoś innego np. biotyna, ale wydaje mi się, że ten szampon.

 

Teraz przyjąłem inną taktykę, myję włosy raz w tygodniu. Od razu widać, że włosy odżyły, lepsza kondycja włosa. Jednak codzienne mycie niszczy włosy zwłaszcza długie i nie ważne jaki szampon. Ja nie mam problemów z łupieżem i nigdy nie miałem i nic na skórze głowy się nie dzieje bez 7 dni mycia. Wręcz efekt jest odwrotny, czyli bez mycia włosy odzyskują swoją witalność a przy częstym myciu są obciążane/niszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie zalecane jest mysie codziennie włosów, jeżeli nie przetłuszczają się albo nie ma się jakiś chorób. Problem jest w tym, że jak się stosuję wcierki typu Ru, SABA czy minox to trzeba myć codziennie głowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Seboradin Men - duża koncentracja naturalnych składników plus tania cena; moja Pani trycholog zdecydowanie potwierdziła, że to dobry wybór dla wypadających włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pokazuje za jakich naiwniaków i bez-mózgów biorą nas marketingowcy. Gość 1szy post na forum i dziwnym trafem reklamuje produkt. Pewnie sobie myślą, że napiszą coś takiego na forum, a banda naiwniaków rzuci się na sklepy by kupić i testować. Co w tym produkcie ma zastopować to łysienie ? żeń-szeń ? bo wasz produkt obiecuje:

-zahamowanie wypadania i przerzedzania się włosów

a teraz.. uwaga:

-zahamowanie procesu powstawania zakoli xD

-eliminacja głównej przyczyny łysienia,

 

I to wszystko za 19zł, kto by pomyślał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy ktoś z Was używa jeszcze Avalon Organics Thickening Shampoo Biotin B-Complex Therapy? Jak tak, to jak zamawiacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...