free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

też zauważyłem że jest głośno, lecz jest też bardzo dużo sprzecznych informacji i niejasności. Osobiście sam nie wiem co o tym myśleć. Trzeba też dodać że osoba która miała takie świetne rezultaty stosowała finasteryd+indometacyna 2,5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem że brał fina co drugi dzień, ale moim zdaniem nie uzyskał by takich rezultatów samym finasterydem. Zastanawiałem się jeszcze nad użyciem voltarenu z tego co wyczytałem diklofenak w nim zawarty działa poprzez blokowanie prostalagdyn, z tym że również nie wiem jak to powinno się stosować tzn. dawka, częstotliwość itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epro co do jego efektów to część osób sądzi że to jakaś ściema. A dlatego że skóra szyi na zdjęciu PO wygląda dużo młodziej (brak zmarszczek) i zastanawiają się czy te zdjęcia nie są oszukane. Przyznam się że nie wgłębiałem się w temat i nie czytałem go od deski do deski, ale jeśli wszystko jest prawdziwe to na pewno jest to udziałem tego składnika. Bo sam finasteryd na pewno nie dał takich rezultatów

 

Ale zasadę działania znam i teoretycznie takie działanie spowodowane jest blokowaniem COX, a dokładniej COX-1 (w mniejszym stopniu COX-2), który jest czynnikiem zapalnym i odpowiedzialnym za sekrecję prostalagdyn. Jeśli natomiast ktoś ma zamiar to stosować to radziłbym użyć ten sam krem który używał tamten użytkownik, bo odpowiedni pojazd ma duży wpływ, a można go dostać chyba tylko przez jakaś meksykańską aptekę internetową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko od wczoraj zacząłem stosować indometacynę w stężeniu 1% i zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na skoki tętna i uderzenia gorąca, jestem zmuszony zakończyć eksperyment z indometacyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, niedługo to potrwało, a czekałem na okreslenie Twoich efektów. Na pewno przez tydzień cudu nie było ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za krótko to stosowałem aby określić czy cokolwiek to pomaga, może niech ktoś inny spróbuje ja mam generalnie kłopoty z krążeniem, więc może tylko u mnie występują takie objawy. Sam lek nie jest drogi (35zł za 100ml) no i jest dostępny bez recepty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem ponownie z indometacyną i tym razem nie mam żadnych uboków, więc kontynuuje eksperyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj stosuję indometcaynę 5% w postaci kremu metindol. Po jakimś czasie dam znać, co do skuteczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje elmetacin (indometacyna) wieczorem zmieszany z minox a rano minox + pgf2 włosy przestały wypadac. Stosuje juz z miesiac. wczesniej po przejechaniu dłonia po głowie zostawało z 30 włosów obecnie z 2-3 max. Gdy zrobiłem przerwe włosy znów leciały. Odrosty ?? trudno powiedziec lekki meszek sie pojawił na zakolach obecnie planuje dodac proscar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie powiedział że efekty tej osoby to nie jest skutek stosowania finasterydu.

 

Finasteryd nie ma ustalonej skuteczności i na każdego działa inaczej. Jeden będzie miał odrosty a inny brak efektów.

Nie można wykluczyć że to nie od finasterydu a już na pewno nie można powiedzieć że finasteryd tutaj nie pomógł bo ma przecież udowodnione działanie.

 

Badanie skuteczności jakiegokolwiek leku stosując z innym lekiem a zwłaszcza z tak silnym jak finasteryd nie ma sensu.

 

Macie może jakąś relacje kogoś kto stosował solo ten środek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem solo przez jakieś 1,5 miesiąca, ale nie zauważyłem jakiś szczególnych zmian może poza zmniejszeniem świądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...