free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Dodatkowe ASC-J9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dobrą informację dla tych którym nie udało się załapać na pierwsze zamówienie ASC-J9. Rozmawiałem z moim znajomym który kupował większą ilość ASC-J9 dla siebie i miał niestety efekty uboczne po kilku dniach stosowania (bolący penis). Ale nie bójcie się on jest jedną z najwrażliwszych osób, mówił, że skutki uboczne miał po RU, RUM, CB, nawet po SPIRO i to każdy w dawce 0,1ml dziennie. Ja używam 1,5ml i na razie jest wszystko w porządku

 

You cant compare yourself with me. I'm 1 of the most sensetive persons on earth.

used 0.1ML

and got sides.

 

Dlatego ma mi odsprzedać swoją porcję ASC-J9. Osoby zainteresowane niech wypowiedzą się w temacie, dostaną dostęp do części "zamówienia grupowe" gdzie umieszczę szczegóły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dopisze was

 

 

Ps.zarezerwowałem także porcję dla matekk oraz ja1922 w związku z tym że ostatnio chcieli ale trochę głupio się potoczyło i zabrakło

 

Jeśli nie dostane pełnego grama od znajomego, bo może będzie chciał sobie coś zostawić to decyduje kolejność osób które się zgłosiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, dopisałem was już wcześniej

 

Lista jest już zamknięta. Ale ciągle czekam na wiadomość od znajomego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom 1990,

Wiesz mniej/więcej kiedy dostaniesz ostateczną odpowiedź od tego kolegi w sprawie ASC? W tym tygodniu zamykasz listę z AHK, a gdyby nie wypaliło z tym ASC to byłbym chętny właśnie na AHK. Jeśli masz jakieś dodatkowe info ponad to co już wcześniej napisałeś, to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Cie przydzieliłem, sorry następnym razem się upomnij wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze 200mg, gdyby ktoś był chętny niech napisze do mnie PW lub w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdzie się ktoś chętny na 100 mg, to wtedy ja też wezmę 100 mg i w ten sposób zamkniemy listę ziomowi. Na całe 200 mg mnie w tej chwili nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz mi zwrócić pod koniec maja. Nie chce sprzedawać po 100mg bo to jest mnóstwo zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom, wszystko sobie policzyłem i nie będzie mnie stać. Ta propozycja ze 100 mg i tak byłaby ponad moje finanse,musiałbym coś skombinować, ale w związku z tym, że najpierw się deklarowałem a potem zrezygnowałem, to chciałem Ci pomóc w zamknięciu listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomóc jak pomóc, ja tego ASC-j9 nie potrzebuje bo mam swoją porcję Po prostu zadeklarowałem się u znajomego w związku z tym że cześć osób z forum chciała a nie załapała się na zamówienie które składałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...