free web hit counter Skocz do zawartości
dzialus

Potrzebny dermatolog z Katowic lub Myslowic

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi może podpowiedziec gdzie w Katowicach jest dormatolog na NFZ , który przepisuje finasteryd ?

Mój obecny dermatolog z ul.Szopienickiej 3 lata temu nie słyszał o Loxonie (dopiero jak mu przyniosłem wydrukowana z neta ulotke to go olśniło ) a teraz jak pytałem o finasteryd to również powiedział ,że nie wie co to jest i dlatego nie przepisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie chodzi się do dermatologów z łysieniem androgenowym. Tutaj na forum kup finasteryd i daj sobie luz z lekarzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Osobiście też polecam ci zakup od kogoś z forumowiczów, zakup z neta, albo ew udanie się do kompetentnego lekarza rodzinnego (mój po wyjaśnieniu i sprawdzeniu w leksykonie co to jest Propecia i Proscar, przepisał mi właśnie Proscar do dzielenia na cztery).

 

Dermatologów sobie odpuść, bo szansa, że któryś pomoże ci przy łysieniu jest jak szansa w totku.

Generalnie mają to w d....., albo przepiszą ci jakiś szampon i witaminy za 150 zł/miesiąc i będziesz tylko uboższy, a oni mają z tobą spokój, bo cię zbyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem juz u pięciu dermatologów. recept na propecie nazbierałem tyle ,że mozna du..pe nimi podcierac , bo nie zamierzam wydawac miesięcznie 200zl . Wiecie jak jest za granica z dostępnością odpowiedników propeci ? Czy nawet może propecie można kupic tam taniej?

Na forum nie bardzo mam zamair sie u kogos zaopatrywac , ponieważ mam zamiar brac fina jak to tylko będzie możliwe a tu nie zawsze będzie do tego dostep. Więc przydałoby sie legalne źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...