free web hit counter Skocz do zawartości
norwegia2000

Hair Transplants Turkey

Rekomendowane odpowiedzi

Graft FUE za 1 euro to kolejna rewelacja po getFUE. Wydaje się też, że można w sieci znależć więcej rezultatów z pod ręki tych doktorów. PIerwszy lepszy:

http://www.hairsite.com/hair-loss/forum_entry.html?id=110793

 

Jeszcze jeden: http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/170075-my-hair-transplant-turkey-istanbul%3B-4170-grafts-dr-erkan-demirsoy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Brzmi bardzo sensownie, ale teraz wszyscy czekamy na efekty po getFUE, mamy dwie relacje od kolegów, którzy mieli tam zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na bieżąco z tymi tematami, ale osobiście mam mieszane uczucia.

szkoda, że na zagranicznych forach nie ma kompletnie nic o getFUE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie kliniki wg mnie są w niemieckich rękach. Na Youtube jest

w Antalyi, zaś Hair Transplants Turkey też wygląda na niemiecką klinikę. Dwaj niemcy są "koordynatorami" tego interesu. Wiadomo, że na wakacje przyjeżdża do Turcji dużo Niemców, w Niemczech jest dużo Turków. Nie dziwne, że właściciel kliniki nie chce płacić podatków w socjalistycznej Europie i horrendalnych wynagrodzeń lekarzom. Co do niemieckiej jakości? Oczywiście nie Niemcy operują, ale oni sobie wśród swoich obywateli (turystów) robią opinię. Jeśli ktoś się zastanawia jeszcze nad operacją w Turcji (FUE) a rzeźnią w Medical Hair (FUT) to oczywiście ma do tego prawo, za tą samą kasę ponad 3x więcej graftów. To jak wybierać między Volkswagenem i Polonezem ATU. Ja swoje pełne efekty zobaczę pewnie w okolicach Świąt. Nie namawiam, ale zdaję pełną relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...