free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Ideas

Czy jest coś co faktycznie działa???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam wszystkich.

 

Czytając całe to forum jestem zmęczony i znudzony fantastycznymi opowieściami o różnych środkach, tabletkach, szamponach, wcierkach i tym podobnych rzeczach. Chciałbym skupić tutaj wyłącznie osoby które FAKTYCZNIE uzyskały porządany efekt po zastosowaniu tego typu środków. Forum jest już tak mocno rozbudowane, że czytanie go i znalezienie konkretnej odpowiedzi zajmuje mnóstwo czasu. Czekam na konkretne odpowiedzi najlepiej poparte zdjęciem.

Nie dajmy się zwodzić koncernom i pseudo klinikom.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim podejściem na pewno nie ma.

Ciężko jest wygrać z łysieniem, jedynie metodą prób i błędów jesteś w stanie dobrać kurację, którą coś zdziałasz. Więc nikt Ci nie odpowie konkretnie że to działa a tamto nie.

Co do samych przykładów to jest też takie zjawisko na tego typu forach, że jak ktoś pozbędzie się problemu, to zwyczajnie ucieka stąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do samych przykładów to jest też takie zjawisko na tego typu forach, że jak ktoś pozbędzie się problemu, to zwyczajnie ucieka stąd.

Wydaje mi sie, ze jesli ktos naprawde pozbyłby sie tego problemu chemią to nie uciekłby z forum. Uciekaja jedynie ci, ktorzy pozbyli się problemu przeszczepami. Jak to kiedyś wyczytałem są 2 przypadki ludzi, ktorzy walczyli i nagle znikneli: 1. Poddali sie, 2. Nie zyją/Są zmasakrowani po chemii.

Poza tym z łysieniem sie nie wygra jedną kuracją, srodki ktore pomagaja i tak po pewnym czasie przestaja działac i wymagają następstwa.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Osobiście nie miałem przeszczepu włosów i nigdy tak naprawdę nie podejmowałem tego tematu gdyż znam kilka osób, które miały i niestety nic to nie dało. Pozostały tylko mało estetyczne blizny. Niemniej jednak kilka tygodniu temu rozmawiałem z kolegą który powiedział mi, że z kolei jego kolega zrobił sobie przeszczep włosów i wygląda to naprawdę dobrze. Pieniądze jakie na to przeznaczył to UWAGA 80 tys zł.

Metodą prób i błędów można stracić majątek i zdrowie. Tylko konkrety Panowie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ideas - przejrzyj temat "leczenie chirurgiczne". Jest tam wiele udanych przeszczepów.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest tego zbyt dużo i nie chce mi się czytać wymyślonych historii, które tworzą osoby zajmujące się promocją tych klinik. Każdy może się tutaj zalogować i poopowiadać bajki. Czekam na konkrety. Zdjęcia lub osobisty kontakt. Po to założyłem ten wątek. Być może znajdą się jakieś osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tam prawie kazdy wrzuca fotki przed/ po zabiegu. Zajrzyj chociazby do tematu majette'a viewtopic.php?f=23&t=8 lub Alex'a viewtopic.php?f=23&t=587 . Jesli nie chce Ci sie czytac to niestety zbyt wiele sie nie dowiesz.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie nie chce się czytać, a nam pisać. Twoje podejście jest bez sensu. I to jest konkretny konkret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolego naczytałem się wystarczająco dużo takich rzeczy. Skoro jesteś taki mądry to może pochwalisz się swoimi rezultatami a nie będziesz mnie pouczał i szukał głupich zaczepek.

Johnyy dzięki za te fotki ale pokazują kogoś kto ma przerzedzone włosy a nie łysego gościa a to duża różnica.

Szybko się opalił i linia włosów na przodzie jakoś mu się wyprostowała, co może powiesz mi, że tego nie widzisz.

W zasadzie na 100% procent mogę powiedzieć, że to nie ta sama osoba.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego naczytałem się wystarczająco dużo takich rzeczy. Skoro jesteś taki mądry to może pochwalisz się swoimi rezultatami a nie będziesz mnie pouczał i szukał głupich zaczepek.

 

Jak zostało wspomniane - efekty znajdziesz w odpowiednim dziale, a opinie dotyczące poszczególnych środków też mają swoje miejsce. Gdyby to było takie proste (powstrzymanie łysienia) to forum nie byłoby tak rozbudowane. Przynajmniej mnie wydaje się to logiczne.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i proszę od razu reklama bo jakże by mogło być inaczej. Dzięki kolego ale ja szukam konkretnych osób z Polski a nie modeli z Twojej strony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i proszę od razu reklama bo jakże by mogło być inaczej. Dzięki kolego ale ja szukam konkretnych osób z Polski a nie modeli z Twojej strony!

 

Przede wszystkim nie jesteśmy kolegami. Nie sugerowałem Ci wizyty na blogu kliniki, którą reprezentuję, a poszukania odpowiedzi w odpowiednich działach tego forum (być może ktoś zechce się z Tobą spotkać, ale de facto nie jest to obowiązek użytkowników). Jeżeli z góry zakładasz, że treści na forum są nieprawdziwe to po prostu zrezygnuj z jego korzystania i szukaj innych źródeł. Z taką postawą nikt z użytkowników Ci nie pomoże, co resztą dobrze podkreślił Eryk:

 

Tobie nie chce się czytać, a nam pisać. Twoje podejście jest bez sensu. I to jest konkretny konkret.

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kilka prostych pytań i od razy czuć wrogie nastawienie i osaczenie. Daje to dużo do myślenia. Co Was tak stresuje Panowie to, że ktoś docieka prawdy. Czy, że reklama się nie sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka prostych pytań i od razy czuć wrogie nastawienie i osaczenie. Daje to dużo do myślenia. Co Was tak stresuje Panowie to, że ktoś docieka prawdy. Czy, że reklama się nie sprzeda.

Ideas, nie ma tutaj naprawdę reklamy. Po prostu ludzi to złości jak ktoś się rejestruje i od razu posądza ludzi z długim stażem o reklamę i oszustwo. Zrozumiałbyś te osoby gdybyś przeczytał choć część tego forum. Nikt Ci tutaj niczego nie chce wcisnąć także przestań prowokować i zachowaj takie uwagi dla siebie


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reasumując... czekam na konkrety.

 

Chcesz konkretów, a nie chcesz nikogo słuchać.

 

Przeczytaj forum i wyciąg osobiście wnioski, jeśli natomiast: 'Nie chce Ci się czytać' to nie widzę powodu Twojej obecności tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie, nie chce czytać ani słuchać. A na pewno już takich kozaków jak Ty i Tobie podobni co robią sztuczne zamieszanie i schodzą z głównego tematu tego wątku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie chce czytać ani słuchać. A na pewno już takich kozaków jak Ty i Tobie podobni co robią zamieszanie i schodzą z głównego tematu tego wątku.

 

Ok odpowiem Ci co działa na 100% - kastracja. A skoro nie chcesz używać czegoś co ma x% szans na niepowodzenie to jest to jedyny skuteczny krok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest, aczkolwiek nie jest to tania metoda, jednak skuteczna. ViviComb to grzebień laserowy do domowego użytku który przy regularnym stosowaniu pomaga rozwiązać problem łysienia, poczytajcie na http://lysiEnieleczEnie.com.pl

 

Taa za taką cenę, to już dzisiaj bym kupował, gdyby to miało rozwiązać problem łysienia. Dobre bajki.. Może przekonał byś tym telewidzów mango..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...