free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis kolejna nieudana wizyta u 5 juz dermatologa . Kolejny mi wciskał recepte na propecie twierdząc ,że tańszych odpowiedników nie ma a tych które w skladzie mają 5mg za cholere nie wypiszą . W aptece uzyskałem informacje ,że do sprzedazy na rynku Polskim są dodatkowo dopuszczone do sprzedazy leki z finasterydem 1mg : androstatin, finasteridum teva oraz finasteride accord lecz stwierdziła ,że nie ma ich w obrocie z oczywistych względów.

Czy zaopatruje się ktoś z was w te leki np: w Czechach lub innym kraju Uni Europejskiej. Czy może wiecie w jakiej cenie propecia jest w czechach ?

dzialus@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kuracja finasterydem od Kane wynosi nieco ponad 50 zł rocznie. Jest to chyba najtańsza dostępna opcja. Wychodzi prawie "za darmo".

 

Mimo wszystko jest to poważny lek. Pytanie brzmi, czy to źródło jest wiarygodne i przede wszystkim bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można taniej, ale jakby Ci się nie udało: http://www.inhousepharmacy.biz/p-179-fi ... s-1mg.aspx

 

Finopecia czyli 'zamiennik' Propeci. Lek sprawdzony, swojego czasu (nadal?) rekomendowany przez HairlossHelp. 300zł za 200 tabletek (czyli wychodzi około 45zł/mies.).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki za namiar. To faktycznie ciekawa opcja ze stałym dostępem do fina w rozsądnej cenie bez potrzeby żebrania o recepty na Proscar (mój domowy i dermatolog wypiszą tylko Propecię). Pewnie luzem dałoby się to obejść idąc na prywatną wizytę do dermatologa/urologa tylko jest to męczące (trzeba chodzić cyklicznie, na dwa lata ci nie wypiszą) i wcale nie musi wyjść dużo taniej (wizyty prywatne+wykup recepty).

 

Zastanawia mnie jeszcze ten fin od Kane. To jest 1 mg proszku, który potem trzeba sobie podzielić na 1000 dawek i przesypać samemu w jakieś kapsułki, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...