free web hit counter Skocz do zawartości
eugenixhairsciences

Klinika transplantacji włosów Eugenix | NW 7 | 6309 przeszczepionych jednostek włosów | 10 miesięcy po zabiegu | Dr Pradeep Sethi

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

DANE PACJENTA:

  • 51 lat
  • Baldness w stopniu 7 według skali Norwooda - historia utraty włosów.
  • Włosy o średnicy średniej
  • Silne jednostki włosowe

ZALECANE LEKI:

  • W przypadku tego pana początkowo zdecydowaliśmy się na jednoetapowe podejście w leczeniu jego łysienia, klasyfikowanego jako stopień 7 w skali Norwooda. Częściowe pokrycie w obszarze wierzchołka zostało udzielone.
  • Operacja miała miejsce w maju 2023 roku, kiedy wszczepiliśmy 6 309 przeszczepów, używając techniki DHT, aby przywrócić linię włosów pacjenta.

SZCZEGÓŁY OPERACJI:

Do wykonania nacięć wykorzystano igły i ostrze CTS, natomiast przeszczepy oceniano za pomocą mechanicznej wiertarki. Wydobyte przeszczepy zostały następnie załadowane do implantów SAVA, które są tępymi implantami igłowymi. Następnie załadowane implanty zostały użyte do umieszczenia przeszczepów w wcześniej przygotowanych miejscach jednocześnie w naszej klinice transplantacji włosów. Transplantacja włosów bezpośrednich to zmodyfikowana wersja transplantacji włosów FUE. Zapewnia ona zdrowy i naturalny wygląd włosów. Ta technika nie wymaga użycia skalpeli, a najlepszą jej częścią jest to, że jest bezbolesna. Po zakończeniu tego zabiegu nowe włosy nadal rosną naturalnie. Głównym celem tej procedury jest zwiększenie przeżycia i wzrostu mieszków włosowych poprzez zmniejszenie ich manipulacji i czasu, przez jaki pozostają poza skórą.

  • Liczba przeszczepów: 6 309
  • Technika: DHT (Transplantacja bezpośrednia włosów)
  • Obszar dawcy: Skóra głowy

WYNIKI:

  • Naturalna linia włosów po 10 miesiącach
  • Zachowane estetyczne aspekty dawcy.
  • 100% naturalna linia włosów

PRZED I PO WYNIKACH:

Slide1.thumb.JPG.a13ad972f2253cecdc38bbaa7e1e3674.JPGSlide2.thumb.JPG.04ed82175c3a2ff9be237abfc943c4f5.JPGSlide3.thumb.JPG.dcf8822f137f8b5b0a7dc6de1fdf5970.JPGSlide4.thumb.JPG.2e21cf455b6120532050807519640a14.JPGSlide5.thumb.JPG.7c3c3e81fffc700273bb7fba554cad24.JPGSlide6.thumb.JPG.9e2f9a3b3699649d4c4ed71c7751fdfa.JPGSlide7.thumb.JPG.27ad9761130c9dd1b1447cb678fcfc5b.JPGSlide8.thumb.JPG.63de09e5e391ba4ef71621437373a656.JPG
 

 

Edytowane przez eugenixhairsciences

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super linia jak na ten wiek i stan NW 7.  Szkoda, że u nas polskie świnie lekarskie nie chcą tak robić takim pacjentom...

  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...